Postitatud: 17. august 2017, 13:25
Postitas Deration
Kas kellelgi on olnud kokkupuuteid Seelion küülikufarmis tegutseva Piret Suuverega? Nimelt ostsin mina sealt omale Hermeliini, kelle sünniajaks oli kodulehekülje peal märgitud 08.06.2017, kuid kes tegelikult näeb välja nagu aastane. Sugupuud ei olnud ka kaasas. Kaaludes oli ta 827g, mis minu arvates ei ole kahe-kuuse Hermeliini kohta normaalne. Kõrvad tundusid ka pikavõitu. Mõõtes olid 6cm.
Kuna olen Tallinnast, siis ei saanud küülikut ise vaatama minna, kuid saatsin küülikule järele oma tuttava, kellega Piret leppis kohtumise kokku linnas, mitte enda juures.
Kirjutades talle hiljem meili, et küsida täpsustavaid küsimusi konkreetse küüliku kaalu ja kõrvade kohta, sain vastuseks ülbitseva küsimuse, et kas soovisin küülikut aretuseks või lemmikloomaks? Kaalu kohta ütles veel nii: "Toida ainult kuiva heinaga nagu näitusel käijad ja saadki kaalujälgija." Kas see on normaalne panna kahe-kuune küülik heinadieedile? Lõpuks hakkas müüja rõhuma sellele, et ei läinud ise loomale järele ja nii võib müüa mida iganes.
Tegemist ei ole minu esimese Hermeliiniga ja sellepärast olengi üllatunud, et sain kasvatajalt looma, kes on igatpidi liiga suur.
Kas kellelgi on veel olnud negatiivseid kogemusi? Kui jah, siis milliseid?