Postitatud: 27. veebruar 2014, 08:20
Postitas Deegukari
Täna on meie seakestel siis 2-kuune sünnipäev. Tunne on küll selline nagu oleksid nad juba väga kaua koos meiega olnud :) Hommikul elutuppa astudes on nemad esimesed, kes häälekalt tervitavad, ja enne vaikust ei saa, kui oma esimese portsu värsket on kätte saanud. Isu on neil hea ja kasvanud on mühinal. Eile kaalusime, Tuustik kaalus 720 g ja Lapi 640 g. Päris palju vist selles vanuses merisea kohta või kasvavadki nad lihtsalt ruttu täis? Heina vitsutavad minu arust tohutult või olen ma lihtsalt deegude jaoks mõeldud kogustega harjunud ja nende kogused tunduvad väga suured :) Värskest on lemmik lehtsalat, samas õuna ei armasta nad üllataval kombel üldse.

Väga lahe on vaadata, kui nad tuppa jooksma laseme. Alguses krudisevad vaikselt voodi all, aga juba mõne minuti pärast käib toas selline mürgel, et anna olla ja ikka häälekalt. Eriti lahe on, kui mõni deegu ka neile seltsiks panna, siis tormab see veel omakorda kahe merisea sabas. Tuustik on endiselt julgem ja aktiivsem, Lapi poeb ikka veel puurinurka peitu. Lapi leivanumber on end hästi madalaks teha ja siis ülipikaks venitada, mida on üsna koomiline vaadata. Tuustikuga seotud lemmikmomendid on hetkel need, kui ta mu nina lakkuma hakkas :)

Ainuke asi, mida ma nendega seoses kahetsen, on see, et ma selliseid armsaid olevusi endale juba varem koju ei soetanud :)