Postitatud: 29. jaanuar 2005, 02:20
Postitas Liisa
Maigrit kirjutas:Miks peab koguaeg mingi kisma siin käima, et kellel natukenegi rohkem rotte on, tegeleb kohe mingi kasvandusega....vahet ju ei ole, kes palju rotte peab...peaasi,et ta hooldaks ja armastaks neid...ma võtaks igal heal võimalusel omale loomi juurde...mida ka kavatsen teha..kuigi mul on prgu aind kaks rotti..olengi neid vaid kahe kaupa pidanud...aga see lontu.ee ajab kohe sellise tahtmise tervet loomaaeda pidada...sest imetlen pea igapäev lontu.ee pildialbumit..
Rotid on ülekõige...ja teised närilised ja üldse loomad...:)))
Ok..:))sii:)))
kellelgi on pakkuda,müüa jänkut või rotti(beeši,valget,valge-beeši kirjut,pruuni..jne..mingit taolist värvi rotti...kuid jänku värv pole eriti oluline..kuid tahaks ka beeši)
Ok..olge mõnsad siis...!!!
rats rlz...forever!!!!!


Rottide paaritamise pärast on kisma peamiselt seetõttu, et väga palju on neid, kes seda mõtlematult, planeerimatult, kehvades tingimustes ja rotiema tervise arvelt teevad. No nt Caty kallal keegi ei irise, sest on teada, et ta ei tee järjest pesakondi ja tegeleb rotudega ja temalt saab sõbralikke sotsialiseeritud rotukaid. Aga võõra kohta see kindlus puudub. Seepärast ka soovitatakse, et võta rott otse omanikult, näed, mis tingimustes pojad kasvanud ja kas on sõbralikud.