[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.pisi.ee • Prindi postitus

Postitatud: 20. august 2018, 17:30
Postitas nuki8
Natuke parem uudis on see, et tegu pole ikkagi kasvajaga, vaid millegi muuga. Kõhu allosas on suur pehme paise nagu pall. Tundub, et see on mingit vedelikku täis. Täna märkasin seal väikest auku, nagu imepisike torge. Hakkasin järeldama, et tegu võib olla hoopis põletikuga, mis on mingi vigastuse tagajärg. Puur tundub ohutu olevat, kuid ehk Piuksu naksas Udit kõhu alt, kui nad omavahel arveid klaarisid?
Helistasin kohalikule loomaarstile ja rääkisin murest. Arst ütles, et seal sees võib olla koevedelik. Et võin proovida seda antibiootikumi, mida kasutasin Udi kopsupõletiku raviks. Aga kui 3 päeva jooksul olukord ei parane, tuleb minna arsti vastuvõtule. See antibiootikum on igasuguse põletiku vastu mis kehas võib tekkida.
Udi kaalub praegu 325g Rohtu tuleb anda vastavalt kaalule, 2 korda päevas. Peale rohu andmist annan Udile maitsestamata jogurdit. Loodan, et ta paraneb.
Udi on meie murelaps.

Uut rotti ootame ikka veel. Kiiret pole.

Uusi pilte näeb minu pildialbumis. Selle pildi pealkiri on "Sabakallistus".


Ja hetke puurisisustus. Kõik korrused on asendatud köitega. Nurgas ripub roosa pesa, mis sai tehtud vanast särgikäisest. Külastasin ükspäev kaltsukat ja ostsin rottidele pesaks paar titemütsi juurde.