Postitatud: 24. september 2018, 13:40
Postitas nuki8
Pakkisin täna Udi transportkasti ja viisin loomakliinikusse. Arst vaatas kasvaja üle. Selle suurus oli juba 5cm pikkupidi ning 4cm laiuti. Arst ütles, et võib kasvaja eemaldada. Ei läinud tundigi kui turritava ja uimase Udi tagasi sain. Operatsioon läks hästi. Sain kaasa veel mingi antibiootikumi mis pannakse haavale, kui see lahti minema peaks. Peaaegu 100 euri läks+ sõidud. Varsti on Udil tõukoera hind.
Udi turritas terve kojusõidu. Kodus võtsin Udi pehme salli sees, enda sülle ja hakkasin temaga ninnu-nännutama. Õige pea vajusid roti turris karvad alla. Udi sirutas oma väikese koonukese minu poole ja vaatas mulle oma suurte punnis silmadega otsa, tahtis tuttavale häälele veel lähemal olla. Arst ütles, et homme peaks Udi kõbusam olema. Täna tuleb teda teistest rottidest eraldi hoida. Hetkel on Udi peast täiesti sassis. Muudkui kakerdab ringi ja paigal ei püsi. Vajub ühele ja teisele küljele, ei suuda lakkuda vett ega oma liigutusi korralikult kordineerida. Nagu purjus.

(Õhtu 19.37) Udi on pisut toibunud. Hakkas krõbinaid üles korjama ja sööma. Püüab enda nägu käpakesega puhastada. Aga ikka veel tuigub ja tiirutab enamus ajast segaselt puuris ringi. Ma pole märganud, et ta vahepeal maganud või joonud oleks. Ta pole üldse kakanud.
Udi tundub jahe olevat. Katsin tema pisikese puuri soojalt kinni. Loodan, et homme on tal parem ja saan ta sõprade juurde paigutada.