Postitatud: 21. juuni 2018, 13:46
Postitas Harleyquin
Nimi: Karu
Sugu: Isane
Sünd & vanus: 1.08.17 Kümme kuud ja mõni nädal peale.
Lemmikmaiustus: Vitamiinipasta
Suurim pättus: Ukse vahelt makroflexi ära kaapimine, nii et terve tuba sodi täis.

Saamislugu: Mõtlesin peale Tõru surma, et uus tuhkur tuleb, kuid ei osanud isegi arvata, et nii kiiresti(pea 2 nädalat hiljem) Leidsin ta samas poest, kust 7 aastat tagasi Tõru ostsin. Toodud oli ta Poolast, pass ka ilusti kaasas. Kiibistatud ja marutaudi süsti saanud. Nagu teda esmalt nägin, nii see nimi (Karu) sündis. Selline turskem ja pontsakam poiss. Kaal 1,8kg, ja see nägu mõmm,mis mõmm!

Iseloom: Kui tuhkur Tõru, oli nagu enamus tuhkruid ikka, kes mängides naksas käest või jalast, siis Karu on risti vastupidine...ta ei hammusta üldse, ei võõraid ega omasid. Mis paneb imestame, et mis mõttes sa ei hammusta, hammustamine käib asja juurde :) Minul polnud kunagi sellega probleeme, ka sõprade ja tuttavate hulgas, las hammustas, ega ta vihast järanud Aga jah tõsiselt ta ei kasuta oma hambaid inimeste peal järamiseks, mis iseenesest on ju hea, kuid samas harjumatu nagu.
Mängib, tantsib ja mökitab ja on igati pehme ja armas mõmmik. Peale koju toomist vedas kõik 3 mänguhiirt voodi alla ja öösel siis tassis mujale peidukasse(pole veel üles leidnud)
Ainult esimest korda tuli tema puhul kokku puutuda tuhkrute poolt spetsiifilise haisuga, mida Tõru puhul ei pannud tähele, kuna oli varakult kastreeritud ja ega keegi talle halba ka teinud, kui siis kaisus kergelt lasi, aga sedagi üliharva!
Täna käisime Karuga opil ja kastreerisime ta ära. Peale oppi tuli kõva söögiisu ja hetkel tudib enda poolt sisustatud pesas.
Ahjaa...liivakasti, mis mõeldud hädade tegemiseks, peab tema müramiseks ja igati mängusobilikuks paigaks. Hädad leidis tema vajalikuks dussitrapi nurka teha. Noh selle asja selgeks tegemiseks võtab ilmselt veel omajagu aega.
Peale esimest pesu ja kuivamist sai üks pilt kah tehtud kiirelt!
Pilt