Postitatud: 17. märts 2016, 12:05
Postitas Harleyquin
2 nädalat möödas juba. Käisin täna jälle veresuhkrut mõõtmas, kuna eelmisel korral soovitati tagasi tulla, et uuesti mõõta.
Ja südamerahuga võin öelda, et kõik on korras. Veresuhkur on taas normis.
Ta on jälle sama rõõmus ja aktiivne, kui enne haigestumist, mökitab ja tantsib. Olen aktiivsena hoidnud teda õues käies, loomulikult ka toas möllanud. Lemmikuks sai talle eile õhtul üks garaasiuks, kuhu alla ta kaevas suure augu ligi tund aega, et sinna sisse pääseda. Ma veel mõtlesin, et kaua võib, kuna mul endal hakkas juba külm. Peale seda oli väsinud kui laip, siis pesin tal kasuka mullast puhtaks sõi korralikult kõtu liha täis ja magas nagu nott.
Siiani pole ta grammigi magusat saanud. Nutrit ka korra või kaks sai. Vutimuna täna sai jälle üle pika aja. Lihadest olen pakkunud peale kanasüdame veel broileri lihasmagu ja kaelu. Kõik olen lõiganud väikesteks tükkideks, kuigi kaelu on suht raske lõikuda, aga saab kuidagi hakkama.
Ühesõnaga seekord läks hästi, mis ei tähenda, et vabalt peaksin taas võtma. Juba aprilli alguseks panin taas kontrolliks uue aja, nii soovitati. Peale seda võib pikema aja tagant veresuhkrut kontrollimas käia, ütles arst. Tõru soovib kõigile teistele tuhkrutele ja nende omanikele head tervist ja palju mängulusti. mök, mök