Postitatud: 15. juuni 2018, 18:49
Postitas Harleyquin
Aitäh! Jube raske on üle elada kalli looma kaotus. Ta oli mul üldse esimene loom ja kohe nii hinge puges.
Tõru jääb alatiseks minu südamesse ja pean teda oma elu lõpuni meeles. Pilte ja videosid on temast aastate lõikes palju tehtud ja kapi peal raamituna seisab lemmikpilt.Südames on rahu teades, et tal oli hea elu ja vabadust piisavalt, nägin seda iga kord, kui hopa võtsin ja tänades mind limpsis. Täiesti uskumatu lemmikloom ja tõeline sõber! Tema haual hakkan kindlasti käima aeg-ajalt, kus saab omi mõtteid edasi anda.
Tänu temale kasvas tuhkruarmastus niivõrd suureks, et otsustasin võtta uue sõbra, kellele tahan samuti head ja rõõmuküllast elu pakkuda. Kogemust nüüd piisavalt, et mida tohib, mida mitte!
Täna käisin loomapoest läbi, sealt samast, kust kunagi Tõrugi võetud sai ja üks sooblist sõstrasilm oli parajasti poemüüjatega ametis. Nad lasid ta puurist välja korraks ja lubasid poes tal mängida. Oli nii õnnelik teine...mökitas ja tantsis. Kahjuks suht kaua olnud juba seal ja parasjagu pontsuks läinud, kuid käpp oli kerge jooksma. Pass olemas ja vaksiin tehtud, kuid kastreerimata ja kiibistamata.
Kuna viimane tuhkur ja pood enam neid sisse ei võta, siis bronnisin ta ära, kuna teisipäevaks oli talle arsti juurde aeg pandud üleüldise tervisekontrolliks. Teisipäeva õhtul siis lähen talle puuriga järgi ja toon ta kodu. Tegelen juba uue sõbra kodu sisustamisega, et end mugavalt ja vabalt tunneks. Nime pole veel kindlalt välja mõelnud, kuid mõned variandid mõlguvad mõttes..
Neljapäevaks ka juba aeg kastreerimiseks ja kiibistamiseks pandud.