Postitatud: 24. aprill 2016, 12:58
Postitas merisigutik
Hehe ma olen vaadanud et merisead on küllalt taibukad loomad nad isegi kuuletuvad käskudele,ja ma mõtlesin siis et äkki jagaksin ka oma meetoode kuidas olen õpetanud oma notsusi,siin on 5 õpetust ja kui tekkis küsimusi siis küsige julgelt :D


1)Nii kui tahad õpetada oma notsut et ta oleks sinu juures siis tee nii istu ja pane notsu endale sülle siis kui ta hakkab sülest ära minema pane käsi ette ja ütle ''Ei lähe'' ja nii modi hakkadki oma notsut harjutama.
2)Tahad õpetada notsut käsupeale sülle tulema siis mine ise põlvili maha pane merisiga kõrvale võta kurgi viil kätte ja ütle meriseale samal aja kui ta hüppab sülle kurgi järele ''hopp''.
3)Tahad õpetada notsud sitsima ,võta notsu ja kurgi viil(võid midagi muud ka võtta kui tahad) tõsta kurk tema peakohale ja ütle sitsi ja siis anna kurgi tükk talle kätte.
4)Tahad õpetada notsut keerutama? Siis võta kurgi viil(või midagi muud maitsvat)tee ümber tema vaikselt ring nii et ta oma koonuga on kogu aeg kurgi juures ja iga kord kui seda teed lausu ''keeruta''
5)Tahad õpetada merisigu sööma tulema?Siis iga kord kui lähed neile süüa panema ütle sööma!