Postitatud: 27. oktoober 2011, 15:44
Postitas Sipsu1204
Aitäh paide eest :) Aga miks traadist muidu kehva on, hetkel on tegelikult üldse nii, et heinasõim on küljest üldse ära võetud kuna jänku kolistas sellega hullupööra, heina panime talle puuri ja ta oskas seda ise ilusti koos hoida, mitte ära trampida. Praegu paneme samamoodi, enamuse sööb ära ja ülejäänud lükkab pessa. Hein on ka puurist väljas kättesaadav talle.

foksi kirjutas:Hoiavad küll sooja, ega seegi aeg kaugel pole, kus nad hakkavad ringi kakerdama, mis on omaette naljaks vaatepilt.:) Hakka juba vaikselt mõtlema selle peale, kuidas neile pisikestele uut kodu hakata otsima, vaevalt sa 7 küülikut omale soovid? Loe kindlasti see link läbi, jõudu.Ja ära muretse, küll küülikuema teab, mis teeb :)


Poegaele on muidu juba hetkel 4 tahtjat olemas :) 1 ehk jätaks ka endale, seega kahele tuleks veel kodu leida :) Aga kõik võib ju veel ka muutuda.


Teen vahepeal ka väikse kokkuvõtte poegade arengust, ehk kellegil kunagi hea vaadata ja uurida :)

Vastsündinud poeg, tegin ka meeleheitlikusest näpu piimaga kokku, et äkki tahab süüa. (Väga vale tegu) Teistel pole mõtet nii teha. Ka poega sülle pole väga mõtet võtta mida meie meeleheitlikult tegime, pojale tegime siis kohe ise sooja pesa heinte ja räti abil, mis on siiani puurist poegadel all. Õnneks võttis ema poja omaks :)
Pilt

Siin on siis pojad 4 päeva vanused, kenasti toidetud :) Peale neljandat päeva koristasin ka esimest korda puuri, pesa poole jätsin puutumata.
Pilt

Sel pildil on pojad 6 päeva vanused ja enamustes on juba karva värvus hästi näha ;)
Pilt

Siin on pojad 8 päeva vanused ning kõigil on juba karva värvus näha :)
Pilt

Katsun ka edaspidi regulaarselt pilte teha ning arengut jäädvustada, emal pole sele vastu midagi, et ta poegi vahest pildistan. Igale jänkule see meeldida ei pruugi.