Postitatud: 29. oktoober 2011, 17:48
Postitas Sipsu1204
Suured täud kõigile :)

Kuid mul on tekkinud mure, keegi võiks kiirelt nõu anda, jänku kraabib koguaeg puuri ümber ja üritab seda käppadega lükata, mida teha? Tundub nagu ta oleks häiritud vms.

Õnneks jänku lõpetas oma tegevuse, kuid ei julge väga sinna tuppa väga asjatama minna.

VEEL üks mure: Jänksid on nii aktiivsed, laus liiga aktiivsed, askeldavad koguaeg ringi, mõni ei taha pesas ka püsida, ühte korjasin lausa 3 korda järjest puuri põrandalt ära. Neljandat korda enam pesast välja ei tulnud kuid siis nägin et heina alt paistis kellegi pepu :D ja järsku nirises mööda kausi äärt miskit ja peale seda kraapis nagu põrandat, seega tegi häda vist, kas on võimalik, et juba nad otsivad kempsu ja üritavad lihtsalt ema taga otsida, et süüa saada ? On kõik korras ikka ? Või on võimalik, et ema ei ole neid toitnud, ning otsivad tühja kõhuga süüa taga?KÜSIMUS: Milline küülikutoit on parim? Millist toitu võiks anda just pikakarvalistele kääbuslontkõrvadele, pean silmas emmejänkut, mitte jänkubeebisi. Lugesin ise, et kranuleeritud toit on parem kui igasugused need helbed ja viljaterasi sisaldavad toidud.
Ja millist toitu võiks anda beebidele, või söövad nad emaga ühte ja sama? Poes müüakse ju noortele küülikutele eraldi toitu.

Küsimusi on siin jutus juba mitmeid, keegi äkki oskab vastata?