Probleem vetsuga!

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Probleem vetsuga!

PostitusPostitas DeegudTwinkyWinky (Teema autor) » 04. mai 2012, 20:02

Tere, kallid Pisilased! Vajaksin abi, eile ostsime deegudele värskendavat WC liiva. Söövad kui maiused! Õudne ja peletasin nad WC kaugemale, nata riidlesin et, mis see olgu! Ikka näm näm, hrum hrum! Äkki keegi leiab lahenduse! (Ei tahaks liiva eriti välja võtta, muidu WC õudsalt haiseb)!
Kasutaja avatar
DeegudTwinkyWinky
Smailimaniakk
 
Postitused: 126
Teemad: 6
Pildid: 4
Asukoht: Eesti,Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Probleem vetsuga!

PostitusPostitas postituvi » 04. mai 2012, 20:11

Mis liivaga tegu on? Kas deegudel on wc-nurk- ja nad kasutavad seda aktiivselt(et pissivad-kakivad sinna)?Et see liiv on ainult wc-nurgas, mitte terves puuris? Millist aluspanu kasutad puuris ja kui tihti seda vahetad?
Deegud ei saa riidlemisest sellisena aru nagu meie inimestena. Seega ei anna riidlemine ka tulemust, et liiva ei söödaks.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Probleem vetsuga!

PostitusPostitas DeegudTwinkyWinky (Teema autor) » 04. mai 2012, 20:27

See WC liiv on ainult WC nurgakeses. See liiv on ka teist värvi sinist ja valget. Pakendil seisab:hügieeniline liiv närilistele. Minu allaspanu on: Vitapol Complex. Ja proovin ikka iga nädal puhastada(maksimum ei puhasta 2 nädalat).
Kasutaja avatar
DeegudTwinkyWinky
Smailimaniakk
 
Postitused: 126
Teemad: 6
Pildid: 4
Asukoht: Eesti,Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Probleem vetsuga!

PostitusPostitas postituvi » 04. mai 2012, 20:43

Mina ei paneks seda liiva neile siis, kui nad seda söövad(äkki on tegu paakuva liivaga. st kui märjaks saab siis läheb klompi?). Ja seda, mis tolle liiva nimi on, sa ikka ei maininud.
Vitapol Complex- kas see on saepuru? Juhul, kui sul deegud tõesti kasutavad wc-nurka ja sinna pissivad-kakivad, tuleks vahetada seal potimaterjali sagedamini kui 1 kord nädalas, pestes ka wcnurka. Kui nädal aega pissitakse aint ühte kohta, siis hakkab see koht nii ehk naa haisema- ka selle "hügieenilise liivaga", millest iganes see tehtud siis ka poleks...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Probleem vetsuga!

PostitusPostitas DeegudTwinkyWinky (Teema autor) » 04. mai 2012, 20:56

A.... muide kui pesin vetsu sellest liivast hakkas liiv krägisema nagu keegi põletaks midagi! Arvan: Puhas keemia! See liiv on Fresh`n`Easy Kleinterstreu Granulat, tootja Trixie. Vitrapol ei ole saepuru vaid väiksed 6mm graanulid. Seda soovitati meile kui ostsime deegusid!
Kasutaja avatar
DeegudTwinkyWinky
Smailimaniakk
 
Postitused: 126
Teemad: 6
Pildid: 4
Asukoht: Eesti,Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Probleem vetsuga!

PostitusPostitas postituvi » 04. mai 2012, 21:17

http://www.trixie.de/en/prod/Rabbit_and_Small_Rodent_FreshnEasy_Silicate_Litter,13849
Googeldasin nats-kristallgraanulid on need (su tekstis on nimes viga sees). Kui deegud jätkuvalt arvavad, et see on söödav, siis mina ei riskiks nende tervisega.
Eks see haisu tugevus sõltub ka sellest, kui suur on sul puuripõhi (mida väiksem pindala, seda kiiremini täitub ju väljaheidetega) ja kui palju sa paned sinna aluspanu ja kas igapäevaselt tõmbad märja lapiga üle need korrused (platvormid) kus ei ole graanuleid (ega korrused puidust ei ole?) Ja rõhutan veelkord, et kui su deegud pissivad -kakivad peamiselt ainultt nurkadesse, siis tuleks wc nurki ka sagedamini kui kord nädalas puhastada (ja mitte keemiaga, vaid lihtsalt vana sisu välja, märja lapiga - nt. salfakaga üle ja uus sisu sisse).
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Probleem vetsuga!

PostitusPostitas DeegudTwinkyWinky (Teema autor) » 05. mai 2012, 18:03

Minu platvormid on plastmassist. Kui nad pissivad platvormidele, puhastan märja lappiga.
Kasutaja avatar
DeegudTwinkyWinky
Smailimaniakk
 
Postitused: 126
Teemad: 6
Pildid: 4
Asukoht: Eesti,Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron