Seltsiline vanemale deegule?

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Seltsiline vanemale deegule?

PostitusPostitas Silja01 (Teema autor) » 24. juuli 2012, 06:23

Tere.
Mul oli 2 vahvat deegu poissi. Üks suri ära eelmine esmaspäev ja siis me ruttu võtsime varjupaigast talle uue seltsilise. Aga kahjuks suri täna ära ka eelmine vanem deegu ja see uus jäi nüüd üksi.
Ma tahakski teada, kas sellele uuele, kes on umbes 3 aastane võiks võtta juurde 2 väikest deegut, last? Või ei hakkaks nad läbi saama. Ma ei taha et see üksik deegu nüüd nukrutseb seal puuris üksi. Aga ei oska midagi muud teha ka. Nii kurb on olla :(
Palun andke nõu kuidagi.
Silja01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Seltsiline vanemale deegule?

PostitusPostitas Aydy » 24. juuli 2012, 12:32

Kurb lugu sul jah, et kaotasid korraga oma 2 deegut :( Kaastunne!
Seda kahjuks ei tea ette, kas ta võtab uued deegud omaks või mitte. Kaks uut võiks siis kindlasti võtta korraga, samast pesakonnast, et nad oleksid juba tuttavad ja saaksid omavahel läbi. Et ei peaks hakkama väikeseid omavahel veel tutvustama. Siin foorumis on deegude tutvustamisest kirjas, soovitan lugeda :) Loomad on erinevad-minu tutvustamised on läinud kiirelt, mõned tunnid ja korras, mõnel aga võtab mitu päeva aega ja mõnel ei lepita üldse. Kuid üldjuhul tited võetakse hästi vastu.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist