Loom on haiget saanud?

Kuidas sinu villakhiir käitub ja kuidas ei tohiks. Keda kellega puuri kokku panna?

Moderaator: Imbeeh

Loom on haiget saanud?

PostitusPostitas Kallikera (Teema autor) » 22. jaanuar 2010, 12:20

Mulle toodi Tsintsu, keda oli väga halvasti hoitud. Pidi olema kuri ja hammustama ja kõike muud. Minu vastu on aga esimesest hetkest alates väga sõbralik olnud, ronib sülle, ei hammusta ega midagi. Minu mehega ta aga alguses läbi ei saanud. Kui mees puuri juurde läks hakkas kisendama ja peitis end majja. Nüüdseks aga hakkab vaikselt harjuma juba. Enam ei kisenda, ja kui mees rahulikult käe puuri paneb siis vaikselt tuleb nuusutab ja kui saab aru et oma, siis ronib sülle. Kas on võimalik, et eelmises peres tegi meesterahvas talle kuidagi haiget, ja seetõttu ei usalda mehi?
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loom on haiget saanud?

PostitusPostitas Imbeeh » 23. jaanuar 2010, 11:18

See on täiesti võimalik, eks loomadele jäävad ka asjad ikka meelde ja nii kergesti ei unusta. Usaldus tuleb uuesti võita. Teie loomakese puhul ju see, et ta aastaid oli ükinda ja hüljatud, hea, et neil meeles oli talle süüa anda. Nii muutub ju loom umbusklikuks. Teie puhul siis sai aru, et vana olukord on muutunud ja uued inimesed hoolistevad ja pööravad tähelepanu.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loom on haiget saanud?

PostitusPostitas Kallikera (Teema autor) » 24. jaanuar 2010, 20:12

No just imelik see, et minu vastu esimesest hetkest saadik sõbralik olnud ja ronib sülle.. elukaaslase vastu aga mitte. Just mõtlesin et mis tal meeste vastu olla saab. Kahju loomakesest.
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline