kakaduul palavik?

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

kakaduul palavik?

PostitusPostitas meelia (Teema autor) » 19. juuni 2012, 20:29

minu poole aastane nümfkakaduu näeb viimasel ajal veidi räsitud välja. pole enam nii ilusa sulestikuga kui varem, veidi kõhnem tundub ka. sööb ta aga korralikult, aga vaid kuivtoitu e seemneid. kui teised kaks kakaduud söövad ka puuvilju jne, siis tema jätab need puutumata. kui aga kuivtoidu kotiga krõbistan, hakkab kohe keksima. täna aga muutus mure tema tervise osas suuremaks, sest teda käel hoides tundsin et tema jalad on kuidagi eriti soojad. ka teda seljalt silitades tundus ta palju soojem kui tavaliselt. kas ka kakaduudel saab palavik olla? või kujutasin ma seda kõike lihtsalt ette? ehk pole tõesti midagi viga, kuid mure temast pärast on mul siiski
Kasutaja avatar
meelia
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 9
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kakaduul palavik?

PostitusPostitas Ööloom » 19. juuni 2012, 21:17

Minul oli kunagi enda Jüri pärast sarnane mure, ja lasin arstil linnu üle vaadata, ja saime talle rohtu. (Kuigi jah, mul Jürka turtsus ka.) Ise pole mõtet seal ehk midagi leiutama hakata, kui täpselt ei tea, mis linnul viga võib olla, ja kindlam on arstile asi ette näidata.
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist