Mure kakarikiga.

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Mure kakarikiga.

PostitusPostitas michella (Teema autor) » 26. jaanuar 2014, 16:58

Ostsime endale kakaiki paari. Alguses oli kõik ilus ja tore, kuid siis hakkasid probleemid. Emane kakariki kõhnus ja suri. Sellest on möödas kuu ja nüüd hakkab sama jama pihta isasega. Isane on loid ja väga kõhn, tal ei kasva tagasi lennusuled mis said kärbitud selleks, et oleks lindu kergem käekaks harjutada (siis ta ei lennanud käepealt ära) ja mis kõige imelikum, ta jäi pimedaks :shock: mida ma edasi tegema peaksin? Või ongi see see koht kus ma pean ka temaga hüvasti jätma? :(
Olen proovinud teda käevahelt sööta aga ta ei söö. Ootan kiiresti infot kuidas edasi toimida sest olen temapärast väga mures :(:(.

Ette tänades, Michell.
michella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Asukoht: Rapla maakond, Kehtna vald.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mure kakarikiga.

PostitusPostitas nuki8 » 27. jaanuar 2014, 11:55

Eelkõige soovitaksin minna kiiresti loomakliinikusse. Võibolla saab veel aidata. Äkki on mingit head rohtu neil pakkuda. Kirjuta siia kindlasti mida arst rääkis. Hea kliinik on tatari loomakliinik tallinnas http://www.tatari.ee
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mure kakarikiga.

PostitusPostitas michella (Teema autor) » 27. jaanuar 2014, 21:55

Selle linnuga on lahti midagi imelikku sest täna ta NÄGI jälle, käis söömas ja istus õrrel. Enam ei mõista, mis toimub aga kui peaks uuesti midagi sellist juhtuma siis pöördun kindlasti sinna loomakliinikusse. Tänud. :)
michella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Asukoht: Rapla maakond, Kehtna vald.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mure kakarikiga.

PostitusPostitas nuki8 » 28. jaanuar 2014, 17:18

Soovitan ikkagi praegu ära käia. Pärast võib juba hilja olla. Helista alguses ja küsi nõu.

Miks sa arvad, et ta ei näe?
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mure kakarikiga.

PostitusPostitas michella (Teema autor) » 28. jaanuar 2014, 20:32

Kuna ta on arg ja ta kardab inimesi natukene, siis tavaliselt ta jooksis eest ära aga nüüd ta istus ühe koha peal ja ei jooksnud. Võtsin ta kinnastega puurist välja ja ka siis ta hüppas vastu seina. Kui me kätega ta kõrval vehkis siis ta ei jooksnud ära ega tõmmanud pead eemale.
michella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Asukoht: Rapla maakond, Kehtna vald.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mure kakarikiga.

PostitusPostitas nuki8 » 29. jaanuar 2014, 09:57

See ei pruugi olla sellest, et ta pime on. Haige lind ongi selline, et ei reageeri eriti inimestele. Vastu seina võis ta hüpata hirmust. Ajasid ta segadusse. Muidugi võib su oletus ka tõene olla, et ta ongi pime.

Kakarikide tiibu pole vaja kärpida sest nad on maad mööda joostes sama kiired kui lennates.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mure kakarikiga.

PostitusPostitas michella (Teema autor) » 29. jaanuar 2014, 16:22

Sellega ma olen nõus et ta jookseb maadmööda kiiresti aga tiivad kärpisime selleks et ta ei lendaks kuskile kõrgele.
michella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Asukoht: Rapla maakond, Kehtna vald.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline