Arstid Papagoidele?

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Arstid Papagoidele?

PostitusPostitas Enija (Teema autor) » 28. veebruar 2019, 21:29

Tere, hakkan endale just papagoid saama ning olen kuulnud, et neile on vaja sellist arsti kes oskab lindudega tegeleda? Saan lihtsalt looma arsti juurde minna või pean otsima kindla arsti? Tahan väga papagoid kuid ma ei taha, et lind sureks suvalistesse haigustesse kui õiget arsti pole. Kas oskate soovitada häid arste mu linnu jaoks? On mingeid kindlaid või saan minna suvalise arsti juurde? Kõige mugavam oleks muidugi arst Läänemaal kuid olen nõus sõitma ka muudesse kohtadesse.
Enija
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arstid Papagoidele?

PostitusPostitas nuki8 » 01. märts 2019, 14:29

Enne arstile minekut pead nagunii ette helistama. Siis nad ütlevad, kas ravivad linde või mitte. Või siis teavad soovitada mingit teist kliinikut.

Kui õpid linnu eest hästi hoolitsema, siis ta eriti haigeks ei jää. Lihtsamaid probleeme on võimalik koduste vahenditega ravida.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arstid Papagoidele?

PostitusPostitas Enija (Teema autor) » 01. märts 2019, 16:02

Ei mõtlegi eriti linnu haigeksjäämise pärast. Lihtsalt tavalised checkupid (ei oska seda eesti keeles ütelda.). Haigusi oskan suuremalt osalt ise jälgida kuna olen enne välismaal kah linde pidanud.
Viimati muutis Enija 02. märts 2019, 17:32, kokku muudetud 1 kord.
Enija
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arstid Papagoidele?

PostitusPostitas nuki8 » 02. märts 2019, 08:40

Siis on hästi. Kõige lihtsam ongi kliinikud läbi helistada ja küsida. Tallinnas kiidetakse väga seda kliinikut, kus on loomade kiirabi. Olen seal oma linnule head abi saanud. Ülevaatus oli juba professionaalne. Meil oli ka tegu väga spetsiifilise probleemiga, mis vajas kirurgilist sekkumist.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist