Puuri võrevahe 1,5 cm

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas liskina (Teema autor) » 12. märts 2013, 22:12

Tere!

Olen ikka ja endiselt 2 emase roti otsingul ja täna oli see päev, kus otsustasin ära osta puuri. Ostsin tšintšilladele mõeldud puuri, millel võrede vahed veidi suuremad. Mõõtsin ära - 1,5mm. Kuna mul pole varem rotte olnud, siis tekkis väike paanika, et äkki on need vahed liiga suured? Kui tõenäoline on, et rotud sealt vahelt läbi pugeda üritavad? Ma ei saa vist nüüd öösel magada ka :D

Aitäh!
liskina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 mm

PostitusPostitas Kissu » 12. märts 2013, 22:28

Kuni sa sinna alla 1,5-2 kuust rotti panna ei taha, seni peaks okei olema. Minu 2 cm võre vahelt tuli kõhn rott veel suhteliselt suurena (3-4 kuusena) läbi aga 1,5 cm on ka omagajagu vähem. Pisikesi kuu vanuseid rotte, eriti kui nad poes suhteliselt kõhnad peaks olema, ei soovita sinna panna.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 mm

PostitusPostitas liskina (Teema autor) » 12. märts 2013, 22:48

Suur tänu! Paanikahoog läks kohe väiksemaks :D
liskina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas Lili » 31. august 2013, 14:31

Soojendan vana teema üles. Käisin täna ühte väga mönusat (vabandan täpitähtede pärast) ja suurt puuri vaatamas, aga pildilt polnud aru saada, et puurivöre vahe laiuseks on 2,5 cm. See vist vähe suur isegi täiskasvanud rottide jaoks? Ta ise väitis, et temal elasid seal deegud.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas roberta » 31. august 2013, 18:07

Minu kodus on rotipoistel puur, mille võrede vahel on laiuseks 2,5cm, mõõtsin joonlauaga üle. Täiskasvanud härrased sealt läbi ei poe, ei mahu, aga titepere,need pugivad läbi. MInul pole sellest erilist probleemi, sest nende elamises on uksed- luugid nagunii kogu aeg avatud. Aga kui on vaja, et kõik rotid, nii tited kui suuremad, kindlalt puuris sees püsiksid, siis tuleks seda kindlasti arvesse võtta. Poes oli ta mõeldud tuhkrutele, aga kuna soovisin just sellist suurt rotielamist, siis meile selline puur sobib.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas Lili » 31. august 2013, 19:40

Aga deegud on ju umbes sama suured, kui rotid? Või isegi väiksemad? Ohh, ma ei tea, kui roti võtan, siis ta on tita ju ja pisike, selleks pean siis eraldi puuri veel muretsema? :S
Arvan, et ilmselt tegu ka tuhkrupuuriga, sest see ikka väga suur, peaaegu meeter lai ja 80 cm kõrge. Sügavus mingi 50 cm.
roberta, on Sul enda rotipuurist pilti ka?

Edit: lisasin viimase küsimuse.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas Kissu » 31. august 2013, 21:18

Tegelikult oleneb hästi palju loomast endast. Mul üks kõhnemapoolne tüdruk tuli 2 cm võrevahelt veel isegi 6-7 kuuselt läbi. Korra nooremana tuli läbi ja hakkaski käima, lihtsalt jõuga surus ennast sealt vahelt läbi. Samas on mul mitmed 3-4 kuused rotikesed kenasti püsinud ilusti samas puuris. Oleneb iseloomust ja kasvust. Samas 2,5 cm võrevahega puuri ei julgeks ma küll oma tüdrukuid panna, olen üpris kindel, et paar nooremat (5-6 kuust) kaabakat suruksid ennast sealt vahelt läbi. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas Lili » 31. august 2013, 21:43

Juba mõttes loobusin sellest puurist, millest mul iseenesest on väga kahju, sest juba teine puur, mis mul "käest lipsab".
Üks osteti sõna otseses mõttes mõni minut enne mind ära. Samas vb ongi parem, kui ma seda Ferplasti Jennyt ei saanud, pidi pisikeste ustega olema ja tülikas seetõttu igapäevaselt puhastada.
Nüüd käivad läbirääkimised E4-ga ;)
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas Mileen » 07. september 2013, 12:01

Tavaliselt on nende võredega nii, et kui sealt pea välja mahub, mahub ka keha, aga kui pea kuidagi ei mahu, siis ei mahu ta sealt läbi! :)
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas TriinuR » 20. mai 2017, 20:41

Kolisin oma kolm rotti suurde puuri, mille võre vahed on 2,5(mill-kaks rohkem vb). Silm jäi peale, et üks silguniisk(juunis-juulis aasta saav) pistis oma pää nupukese võrevahelt välja ja uudistas natuke ning puges tagasi. Kui suur on tõenäosus, et ta sealt üleni välja punnib end?
TriinuR
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 12
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas Riina1958 » 21. mai 2017, 08:04

Sellele on suhteliselt raske vastata. Arvan, et kui see rott sul diivani pealt või sülest maha tahab või muudmoodi ettevõtlik on, siis võib ta läbi pugeda küll.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Puuri võrevahe 1,5 cm

PostitusPostitas TriinuR » 22. mai 2017, 12:41

Ta ei taha üldse kätte tulla ega seal olla...pageb minema ja kui vaja siis ka karjub hirmsasti.Igatahes siiamaani ei ole ta otsustanud mul puurist minema putkata. Aga esimene tegu peale puuriga tutvumist oli tal küll pea läbi stiilis : vaata mida mina teha saan :D.
Puur on suurem ja mängu ruumi rohkem.
Aga aitäh :D
TriinuR
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 12
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist