Deegude jook vesi, kui palju?

Mida ja kui palju deegud söövad?

Moderaator: postituvi

Deegude jook vesi, kui palju?

PostitusPostitas KasKeegiKuuleb (Teema autor) » 29. oktoober 2013, 15:27

Tere.
Mul on kaks emast deegut, nooremad . Söövad ilusti, vähemalt ma arvan , aga mul on mure just sellega et mu meelest nad ei joo piisavalt. Mul on suur joogipudel või kuidas selle kohta öeldakse ja nad on joonud ikka vähe .. küsimus siis, et palju nad jooma peaks päevas/nädalas? Kui tihti peaks joogivett vahetama kui nad ei joo seda ära või ei vahetagi enne kui joodud on?

Olen alles algaja deegude pidaja ja see teeb suurt muret mulle. Ja muidu kui see tekst siia toitumise alla ei kuulu, siis palun vabandust !

Mary-Liis .
KasKeegiKuuleb
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegude jook vesi, kui palju?

PostitusPostitas Chi » 29. oktoober 2013, 17:14

Ei oska öelda, kui palju deegud vett joovad. Vett peaks vahetama iga päev olenemata sellest, kas on kõik joodud või mitte.
Chi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegude jook vesi, kui palju?

PostitusPostitas KasKeegiKuuleb (Teema autor) » 29. oktoober 2013, 17:18

Aitäh .
KasKeegiKuuleb
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegude jook vesi, kui palju?

PostitusPostitas Deegukari » 30. oktoober 2013, 15:00

Minule ka tundub, et meie deegud joovad vähe. Näen neid küll sageli veepudelit "luttimas", aga kahaneb selle sisu visalt. Iga päev panen neile värske vee ja nüüd proovingi mõõta, palju ööpäevas kulub.
Üks merisiga ja kolm kassi :)
Deegukari
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 40
Teemad: 16
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegude jook vesi, kui palju?

PostitusPostitas Pinto » 30. oktoober 2013, 18:38

Kui pudelist vesi sugugi ei kahane, siis tasub kontrollida, et sealt ikka normaalselt vett tuleks. Vahest on pudel praak ja vett ei tule üldse või tuleb kehvalt. Ise käin ikka näpuga tilad üle, et kontrollida, kas näpp märjaks saab.

SIIN teemas on ka arutatud, kui palju deegu peaks ööpäevas vett tarbima. Kopeerin ühe oma postituse sealt:
Pinto kirjutas:Kui tahad teada, kas deegud joovad liiga palju või vähe, siis kirjuta iga päev vett vahetades ülesse, kui palju oli ööpäevaga vett tarbitud. Kuu ajaga peaks kaks deegut jooma kokku umbes 1000ml vett. Vee tarbimist mõjutavad ilm (soojaga joovad rohkem) ja ka see, palju deegu jookseb/ronib (ehk teeb trenni).

Kui see 1000ml jagada kuu aja peale, siis peaks kahe deegu kohta umbes keskmine ööpäevane veetarbimine olema 30-35ml kanti.

Kui joob oluliselt rohkem, siis võib kahtlustada diabeeti ja kui oluliselt vähem, siis võib tekkida kõhukinnisus. Kui kuumade ilmadega rohkem joob, siis ei tasu kohe diabeeti kahtlustada.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegude jook vesi, kui palju?

PostitusPostitas MLS » 26. juuni 2014, 19:43

Minu deegud joovad just oluliselt vähem. Ehk 15-20ml ööpäevas. Mul on deegud olnud 4 aastat ja nad on koguaeg sama palju joonud.
: )
MLS
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 53
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline