Fotokonkurss "Sõber loom"

Lemmikutega seotud konkursid

Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 26. detsember 2004, 16:42

Lontu.ee esilehel selline uudis. Mina, suur fotokonkurssidel osaleja, kohe rõõmuga vaatama, mis värk on, aga... leht ei avane :o
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 26. detsember 2004, 20:40

Oho? See on siis midagi, mida Tom ka modede eest salajas on plaaninud, sest mina ei tea asjast midagi. :roll: Nu, ootame siis kuni tekib.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 27. detsember 2004, 11:55

Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. jaanuar 2005, 15:17

Mina kavatsen kohe kindlasti osa võtta nii liivakatega kui ka jänkuga. Kuigi üsna raske on Martast pilti teha, nii kui klõpsu ära teed jookseb just kaamera eest õigel ajal ära, et ainult tühi põrand pildile jääks. :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. jaanuar 2005, 19:01

Iga töö juures peab olema:
"foto allkiri" ... mis see foto allkiri on? kuidas sellest aru saada? (Foto peal peab olema allkiri? või mingi pealkiri hoopis? kuidas seda foto juurde märkida?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. jaanuar 2005, 19:25

Ma isegi jäin korra mõtlema selle üle, aga kuna enamik saadavad ju digifotod, interneti kaudu, siis ei saa ju enda allkirja pastakaga sinna kuskile pildi juurde kirjutada. Niisiis arvan ma, et selle all mõeldakse, et inimene kirjutaks igale pildile pealkirja... Et kui saadad e-mailiga, siis kirjutad kirja näiteks-
Esimese pildi pealkiri- "Parimad sõbrad"
Teise pildi pealkiri- "Hullamas" jne....
Ja mul oleks veel küsimus fotokonkursi kohta, et seal pole midagi kirjutatud auhindadest, mis nendeks on, kas üldse on mõtet saata pilti, kui auhind kehv on? :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 05. jaanuar 2005, 12:10

Pildi allkiri on jahh, lühike(kuid tabav ;) ) pealkiri sellele pildile.
Minagi kavatsen osaleda, sest mulle nii meeldib oma loomi pildistada ja nüüd on selleks siis kohe ka põhjus :D
Auhindadest ei leidnud minagi sõnagi... Aga jusiis ikkagi midagi on :P
ja seegi oleks juba kift ju kui sinu loom kusagile reklaami pildi peale satuks!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 05. jaanuar 2005, 13:24

Ma arvan (aga ei tea), et kui jutt väärilistest auhindadest, siis valitakse midagi, mis sobib just sellele loomale, kelle pilt võitis.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 05. jaanuar 2005, 21:21

hmm, mõtlesin ka saata pildid aga neid pilte, mis see profifotograaf minu jänkudest tegi, neid vist kasutada ei saa, sest peavad vist olema ikka isetehtud pildid... eks siis näis, kuidas endal kaameraga sõprus sujub ;)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Probleem,ei oska saata!

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. jaanuar 2005, 12:16

Mul on väike probleem..kas keegi võtab selle kuu lontu.ee konkursist osa?
Ma ei oska saata pilte nii,et iga pildi all oleks:
-Foto allkiri
-autori täielik nimi
-Vanus
-Aadress
-Telefon
Kas ma võin need niimoodi ka teha, et kui saadan portal.hot.ee-st, et panen pildid vastavasse järjekorda ja siis kirja sisuks kirjutan:
N:1.Teffu turnimas.
Maigrit Mägi
jne...
2.Tiffany hommikune haigutus
Maigrit Mägi
jne...
:?:
Kas keegi oskab öelda..kas võib..et kui pärast tehakse parematest piltidest näitus..ja ma ka sinna juhuslikult satun, kas nad võtavad ise kirja sisust need numbrite järgi?
Segaduses...ei oska saata :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Celion » 07. jaanuar 2005, 13:44

Näiteks. Kuigi veel kindlam on kirjutada iga pildi kohta käiva jutu algusse ka failinimi, näiteks:
1. minupilt1.jpg
Pildi nimi
Minu nimi
Vanus
jne.
Cole'i aksioom: Intellekti summa planeedil on konstantne, rahvastik aga kasvab.
Kasutaja avatar
Celion
Karvane kahejalgne
Kasutajatugi
Kasutajatugi
 
Postitused: 492
Teemad: 79
Pildid: 321
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 42
Sugu: Mees
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 07. jaanuar 2005, 14:22

Maigrit, üldiselt oled õigel teel, aga nagu Celion märkis, peaks faili nimi ka kuskil kirjas olema, muidu pole üheselt arusaadav, mis pildi kohta mingid andmed käivad.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. jaanuar 2005, 19:06

Tegelikult võiks ka osaleda, kuigi mul pole eriti pilte. Saadan siis need vähesedki. (: Aga muidu kas pildidl peab kindlalt ainult loom olema, või võin mina ka olla.? Mul on rottidega kahekesi ka pilte. :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. jaanuar 2005, 22:09

Osaleks ka aga pole normaalseid pilte. Tuleb vast kiiresti klõpsima hakata, et õige aegselt kohale jõuaks :roll:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 11. jaanuar 2005, 11:33

Aitäh Celion ja Liisa...sain nüüd aru kuidas saata...
Saadan varsti pildid ära, kuid ühe pildi pean veel oma rotudest tegema...mul nii fotogeenilised nad õnneks.. :)
Edu kõigile, kes konkursist osa võtavad... :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 28. jaanuar 2005, 14:47

Konkurss saab kohe-kohe läbi, niiet kiiruga, kes veel saatnud pole!
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Kus siis on fotokonkursi pildid?

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 01. veebruar 2005, 12:10

1 veebruaril pidid ju pildid nähtavale ilmuma...ootasin suure huviga aga polegi veel midagi :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. veebruar 2005, 15:20

Ma poleks küll kunagi arvanud, et nii palju pilte saadetakse :P
Aga see rahvahääletus on küll väga nadi. Tegelikult ei saada ju teada rahva lemmikut. Võidab see pilt, mille omanikul on kõige rohkem raha, praegugi on arvatavasti enamik topis olevatest piltidest omanikud saatnud smsid. Lootsin, et ikka niimoodi on, et igaüks saab hääletada korra(st ühe IP pealt saab 1 kord), ühele pildile. Nagu pet.see-s oli kuu lemmiku valimine. Sest et vaevalt, et mõni suvaline hakkab väga oma raha raiskama piltidele, mille autor ta ise pole. :roll:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 02. veebruar 2005, 23:45

1. veebruaril pannakse tähtajaks laekunud pildid üles Lontu.ee lehele, kus kõik soovijad neid hinnata saavad ning samal ajal alustab ka zhürii oma pingelist tööd. Võitjad kuulutatakse välja sõbrapäeval, 14. veebruaril.
Parimatest parimad valivad välja kunstnik Epp-Maria Kokamägi, fotograaf Tiit Blaat Eesti Ekspressist, fotograaf Olga Makina, ajakirja Hea Laps kujundaja Vivika Kalt, lauljatar Hannah, ELSi esindaja Sandra Urvak ning Toomas Jürgens Lontu.ee-st. Võitjad saavad vääriliselt auhinnatud, eripreemiad saavad kõige humoorikam foto ning samuti avalikul hääletusel võitnud tööd.

Niiet pole see nii lootusetu lugu sugugi, Liz13. ;)
Kes veel leidnud pole, siis kõik fotod siin lehel: http://www.lontu.ee/konkursid/foto/foto.php
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. veebruar 2005, 23:59

Nõus Liz 13'ga. Ikkagi jätab väga halva mulje see, et iga asja pealt üritatakse kasu lõigata.
Kuna pilte tuli konkursile nii tohutult palju, siis on väga tõenäoline, et enamus neist jääb ilma ühegi hääleta. Ja nagu näha, pole hääletus just väga aktiivne siiamaani.
Need 3 sms näiteks, mis üks minu pilt on saanud, on kõik minu sõprade saadetud, täiesti võõralt inimeselt pole veel ühtegi tulnud. Ja arvatavasti on teistele piltidele tulnud sms'idega samamoodi.
Võiks olla nii hoopis, et iga inimene saab igale pildile anda hinde ühest viieni. Praegu on väga halb see, et ei saa oma poolehoiuga tunnustada kõiki meeldivaid pilte, sest pole lihtsalt niipalju raha raisata.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 03. veebruar 2005, 00:30

Nagu reeglites viidatud, siis hääletuse pealt saab üks "rahvahääletuse eriauhinna". Päris võitjad valivad zhürii liikmed.
Kasu selle smsinduse pealt vaevalt lõikab*, aga mul on küll hea meel, et kõik pildid on välja pandud. :D Pole veel vaadanud, kas kedagi toetada ka tasub.
* Kui nüüd arvestada, et neid sadade kaupa ei tule, ja nende ülespanemise asemel oleks võinud logeleda või midagi tulutoovat teha. Ja serveripind ja ühenduskiirus maksab. Minuarust lontuleht senimaani igakuiselt üle tuhande miinuses.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 03. veebruar 2005, 02:47

Kes need pildid üles pani, minul on igatahes viiest ainult kaks pilti :o :? :eek: :( ???
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 03. veebruar 2005, 09:34

Minu töökaaslane andis ühe hääle Notsule ja see hääl ei ole siiani kajastunud. Samas andsin ise hääle ühele üliarmsale lontule ja see hääl läks lupsti lehele. Imelik küll! Ma ei taha küll kritiseerida aga tobe kui inimene saab vastuse a'la täname et andsite hääle sellele ja sellele aga häält ei ole kusagil.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 03. veebruar 2005, 11:55

Sama siin. minu antud hääletus ei ole viimase 20 tunni jooksul kohale jõudnud, kuigi sain vastus-sms-i et hääl antud.
ja veel huvitab mind järgmine asi:
Panin siia konkursile üles oma elukaaslase koerast tehtud fotod. Minu meelehärmiks on aga kogu konkurss täis metsloomade ja lindude või muidu vabas looduses/tänavalö pildistatud tuvide kajakate jms pilte. Tagatipuks hakkas silma ka loomaaias pildistatud pilte.
Kas mitte ei olnud fotokonkursi teemaks "Sõber lemmikloom", mitte aga "loodusfoto" või "Loomafoto 2005" vms? Sain aru et tegu peaks oelma lemmiklooma fotokonkursiga siiski, ehk ISIKLIKU või pereliikmele/heale tuttavale/sõbrale/naabrile kuuluva lemmiklooma/linnu/putuka pildiga??
Teen žüriile käesolevaga ettepaneku kriitilise pilguga asi üle vaadata, kuna metsas kohatud tedrekukke või rebast ei saa kuidagi lemmikloomaks pidada.
Tervitades ja õli tulle valades,
Jägermeister
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Kissu » 03. veebruar 2005, 12:10

Sõnumihäälte mitte arvesse mineku korral on täpsed instruktsioonid siin: http://www.lontu.ee/konkursid/foto/error.html
Hetkel ei ole kahjuks enam neid reegleid üleval aga minu mäletamist mööda olid igasugused loomad ja linnud ning putukad lubatud.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 03. veebruar 2005, 14:16

kissu kirjutas:Hetkel ei ole kahjuks enam neid reegleid üleval aga minu mäletamist mööda olid igasugused loomad ja linnud ning putukad lubatud.

On ikka, SIIN
Mis fotod võidavad, oleneb ilmselt zhüriist - kas nemad mõned loomad-putukad kohe välistavad või hakkavad hoopis foto selgust ja kompositsiooni vms vaatama. Neile ei anta vist mingeid juhtnööre selles osas? Huvitav, kas nad kuidagi valikut pärast põhjendavad ka?
Selguse mõttes peab vist mainima, et Lontu.ee moded pole asjas kuidagi käppapidi sees ja ka ei tea asjast muhvigi rohkem kui kõik teised teemat lugenud.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 03. veebruar 2005, 15:31

Kirjutan siis Tomile, et osad mu pildid on avaldamata jäänud, aga vaevalt enam keegi neid tagantjärgi avaldab :x :( .
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 09. veebruar 2005, 21:06

Pange tähele, et hetkel on täiskasvanute seas esikohta jagamas väga shefid rohelised maod. Pisilemmikuid oli küll kurvastavalt vähe topi seas. :( Mõni pilt aga täielik postkaart! Ma ei tahaks olla nende seas, kes parimat valivad.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 10. veebruar 2005, 00:45

need on minu väikesed Trimersurus Albolabrised eesti keeli siis võiks olla valgehuul odapead
ise olen ka selle pildiga rahul aga tegelt meeldib mull hoopis see pilt kus on emane ründeasendis
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Fotokonkurss "Sõber loom"

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 11. veebruar 2005, 00:36

Mina ei suudaks küll seda kõige, kõigemat valida :roll: , lihtsalt nii palju on nii- nii armsaid pilte :lol: . Valijad võiksid valida parima kassipildi, parima koerapildi jne. , sest kuidas küll muidu seda valikut teha nende kõigi vahel. Mulle nii meeldib üks valge kutsu (Tanel Väli) ja kiisu (Kaja Tuisk) lumes :D . Polegi varem sellist kutsat näinud, selline tunne nagu oleks tumedad salgud talle tehtud, aga võib olla ongi... :wink: .
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Konkursid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline