Uus kasutaja?

Foorumiga seotud informatsioon

Uus kasutaja?

PostitusPostitas preciossake200 (Teema autor) » 13. mai 2011, 16:02

Kui ma Pisi-sse kasutaja tegin (ainult küsin, rohkem kasutajaid teha ei taha ja ei olegi vaja) oli reeglites kirjas, et kui parool ununeb või midagi sellist ei saa endale uut kasutajat teha. Mida see võib tähendada?
Amelia, Roki, Ezer, Susanna, Delgado, Cessika, Cristal, Scooby, Rotsu, Delia
Kasutaja avatar
preciossake200
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 123
Teemad: 14
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus kasutaja?

PostitusPostitas Kissu » 13. mai 2011, 17:17

Kissu kirjutas:Igal kasutajal on õigus ühele kasutajakontole. Kasutajakonto on personaalne ning selle üle andmine kolmandatele isikutele on keelatud (v.a juhul, kui selleks on saadud administraatori luba). Mitme kasutajakonto või mitmekesi sama kasutajakonto kasutamisele võib järgneda konto(de) sulgemine.

Allikas: Pisi foorumi reeglid ja kasutamistingimused


Reeglites on kirjas nõnda ja see tähendab seda, et ükskõik mis põhjusel lisakasutaja kontosid teha ei ole lubatud. Ma võin selleks erand juhul anda loa, kui mulle on väga kenasti ära põhjendatud, miks seda peaks vaja olema. Kuna ma pole siiani pidanud ühtegi sellist luba välja andma, siis olen kõigi topeltkontodega üpris karmilt käitunud.

Kasutajat registreerides on kirjas "Kui sul on probleeme sisse logimisega, siis kirjuta foorumi administraatorile - info (ät) pisi.ee Uue kasutaja tegemine on keelatud!", mis on lihtsalt infoks kasutajatele. Miks peaks uue konto registreerima, kui parool on kadunud? On mitmeid vahendeid kadunud paroolide meelde tuletamiseks ja üldiselt oleme me alati saanud selle probleemi lahendatud, kui kasutaja on e-maili teel minu poole pöördunud. Tihti oleme isegi ununenud kasutajanimed üles leidnud lisaks paroolidele. :-D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Teadaanded ja info

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist