Vajan testijaid

Foorumiga seotud informatsioon

Vajan testijaid

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. juuli 2013, 23:16

Hei pisilased!

Meil on plaanis foorumisse mõned radikaalsed ja vähem radikaalsed muudatused sisse viia, ning seoses sellega sooviksin veidi teie abi. Nimelt vajaksin paari inimest, kes oleksid nõus testfoorumis veidi ringi vaatama ja katsetama, ning hiljem mulle muudatustega seotud mõtteid/ideid/probleeme rääkima. Midagi hirmus keerulist selles ei ole, aga tagasisidena vajaks veidi enamat, kui lihtsalt "käib kah" või "ei sobi". :)

Mõned kriteeriumid testijatele:
  • Testijal peab olema veidi aega uurida ning katsetada testfoorumis ja jagada tagasisidet.
  • Testija peab olema olnud Pisi foorumi kasutaja rohkem kui 2 kuud.
  • Testija peaks üldjoontes tundma ning oskama orienteeruda foorumis.
  • Testija võiks olla avatud muudatustele - muutused ei meeldi eriti kellelegi, aga siiski tuleks asjale läheneda avatult.
  • Testija ei tohi paaniliselt karta "pisi" stiili, sest paljud muudatused on hetkel nähtavad vaid "pisi" stiili all. Samas võib vabalt olla inimene, kellele "pisi" stiil eriti ei meeldi, kuna tegime ka selles mõned muudatused ja tahaks kuulda arvamusi nende kohta.

Kui soovid testijaks saada, saada mulle privaatkiri. Ei luba, et iga soovija ilmtingimata saab testijaks. Testijatele vastan täpsema kirjeldusega, mida teha ning kus test foorum asub.

Pisilased, palun aktiivset osalust!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Vajan testijaid

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 13. juuli 2013, 08:53

Mul oleks vaja veel paari veidi vanemat testijat, vanuses vähemalt 18 ja üles poole. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Teadaanded ja info

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist