6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

Foorumiga seotud informatsioon

6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 17. juuli 2013, 12:21

Jälle kord on peaaegu märkamatult möödunud üks aasta Pisi foorumi elus. Sel aastal ei taha ma rääkida sünnipäevapostituses erinevatest saavutustest ja möödunud tähtpäevadest. Tahaksin hoopis keskenduda meie omavahelisele suhtlusele ja mõistmisele ning kutsuda kasutajaid üles üksteise muredele ning eelkõige rõõmudele kaasa elama.

Enamus teist ei tea seda, aga selle aasta jooksul olen elanud üle ühe väga tõsise ja pikaajalise kriisi seoses oma loomadega. Nimelt tabas minu rotikampa siiani tundmatu hingamisteede viirushaigus, millega ei osanud ka Eesti loomaarstid midagi peale hakata. Millega täpsemalt tegu, see jääbki vist saladuseks, kuna seda lihtsalt ei ole võimalik vähemalt Euroopas kindlaks teha, aga omad kahtlused mulle jäävad. Vahepeal tekkis äärmiselt lootusetu ja võimetu tunne, tahtsin võtta oma rotid ja joosta kuhu iganes, kust ainult abi saaks, aga abi ei olnud lihtsalt kusagilt saada. Pean ütlema, et lõpuks sain abi, nõuandeid ja toetust täiesti üllatavast kohast – nimelt ühest x riigi rotifoorumist. Kusjuures kõige tähtsam asja juures ei olnud nõuanded, vaid just see toetus ja soe vastuvõtt. Erinevad kasutajad, sealjuures minu jaoks täiesti võõrad inimesed, saatmas mulle ja minu rotikestele „good vibes’e“ ehk siis oma toetavaid mõtteid. See tekitas lõpuks ometi tunde, et on lootust, et sa ei ole oma probleemiga üksi. Tänu neile soovidele ja mõtetele võin öelda, et tänaseks on see probleem lahenenud ja rotikesed jälle terveks saanud, aga see pani mind tõsiselt järele mõtlema.

Pisis viimasel ajal ongi suurimaks probleemiks, et kasutajad ei viitsi või ei taha teistele kaasa elada ja kui ei ole midagi ilmtingimata tarka öelda, siis jäetakse see ütlemata või püütakse igast hingest midagi leiutada. Ainsad postitused, mis toovad kasutajad kaasa elama, on surmakuulutused ja seega enamus oma looma teemasid on täis kaastunde avaldusi, selle asemel, et olla täis rõõmuhõiskeid ja toredaid soove. Enamus muid teemasid on täis kuivi ja asjalikke vastuseid, kus puudub inimlik soojus. Tegelikult aga on just see toetus ja head soovid, mis teevad südame soojaks ja foorumi mõnusaks lugeda. Alati ei ole vaja öelda midagi tarka, vaid võib ka lihtsalt paari sõnaga märku anda, et sa mõtled selle kahe- või neljajalgse peale ja oled teemat lugenud. Foorumisse ei pea tulema vaid probleemi või murega, tuleks jagada ka rõõmsaid ja toredaid uudiseid. Seega tahakski kutsuda foorumlasi üles rohkem teineteisega suhtlema, rohkem teineteisega jagama oma rõõmsaid ja kurbi hetki ning rohkem üksteist toetama. Ma tean omast käest, et mitte-loomainimesed ei suuda elada neile muredele ja rõõmudele sellises ulatuses kaasa ja seega pakubki Pisi foorum võimalust omasuguste seas seda välja elada.

Kokkuvõtteks, nautige suve ning veetke aega oma neljajalgsete sõprade seltsis! Ühtlasi tulge jagage uudiseid nii rõõmsaid, kui kurbi ka teistega ning elage kaasa teiste toredatele hetkedele ja toetage neid rasketel momentidel!

Palju-palju õnne sünnipäevaks Pisi ja pisilased!

---------------------------------

Kuna mul kadus pool suve lihtsalt ära, siis ei korraldanud ma kõige-kõigemate valikuks avalikku hääletust, vaid valisime kiitmist väärivad kasutajad pisemas ringis välja. Nimekirja võite leida siit: viewtopic.php?f=22&t=15238 Palju-palju õnne kõigile selle aasta tiitli omanikele!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Merily » 17. juuli 2013, 16:11

Palju õnne ka minu poolt kõigile pisilastele!

Aitäh Sulle ka selle pika arvamusavalduse eest. Loodan ja usun, et see muudab paljude mõtteviisi, sealhulgas ka minu enda. Olen isegi tähele pannud, et kui mõnel loomakesel on sünnipäev või kirjutatakse lihtsalt rõõmsatest uudistest, ei viitsi keegi kaasa rääkida, aga kui keegi on meie seast lahkunud, on kogu teema kaastundeavaldusi täis. Ja kusjuures sõna võtavad ka inimesed, kes enne väga vähe kirjutanud on. Loomulikult - kaastunde avaldamine on viisakas ja paljudele loomaomanikele ka lohutav, aga tõesti peaksime rohkem pühenduma rõõmsale. Mis aga ei tähenda, et kaastundeavaldused keelama peaksime.
Loodame, et Pisi 7. aasta tuleb positiivsem ja osavõturohkem (kas selline sõna üldse eksisteerib? :D) ning loodan foorumis näha uusi, huvitavaid ja jutukaid kasutajaid!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Kuldhai » 17. juuli 2013, 16:13

Palju õnne sünnipäevaks ka minu poolt! Tore, et Pisi olemas on! :-). Loodan, et see tore foorum püsib veel kaua - kaua ja kasutajad on sõbralikud ja mõistvad!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas lumiluu00 » 17. juuli 2013, 17:53

Palju õnne ka kõikidele minu poolt! Minu meelest on see mure nüüd väga igapäevaline siin =(
Igal Loomal Maa Peal On Sama Palju Põhjust Siin Olla Kui Sina Ja Mina
Kasutaja avatar
lumiluu00
Õigekiri longab
 
Postitused: 50
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Saara » 17. juuli 2013, 19:31

Aastad on nii kiiresti jooksnud. Too suvi, kui pisi foorum justkui päästerõngana alustas, ei tundugi nii ammune... Samas kui mõelda ja vaadata, kui võimsaks me kogukond nüüd kasvanud on ning lugeda kuue aasta jooksul kogunenud lahendamata ja lahendatud muresid, väikeseid ja suuri rõõme ja kasutajate ning nende loomakeste põnevaid lugusid, siis on näha, et toimunud on palju :P .
Õnne ja jõudu ja jaksu kõigile!

(Olen ise hetkel juba mõnda aega närilisetu, aga üritan sellest probleemist lähiajal jagu saada ja ehk peatselt taas aktiivsemalt isiklikke lugusid jagada :) )
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas roberta » 17. juuli 2013, 19:36

Õnne kõikidele pisilastele ja nende pisidele sõpradele!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Strawberryke » 18. juuli 2013, 15:39

Õnne ka siis minu ja minu nelja jalkse poolt ja Kissu sinu arvamusavaldus oli tõesti väga tõene ja täpselt nii see umbes ongi!Ja loomulikult õnne ja jaksu ka pisikate pisiloomadele ;)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas pepe7 » 18. juuli 2013, 18:12

Õnne ja jaksu Pisilastele :flowers:
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Aydy » 18. juuli 2013, 21:11

Õnnesoovid armas Pisi ja veel armsamad karvased-karvutud-neljakäpalised-sulelised-sabaga ja sabata, ühesõnaga kõik loomad Pisis, tänu kellele see foorum siin on ja kes selle foorumi armsaks on teinud-palju õnne ja olge terved! :)
:flower:
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas rocky » 18. juuli 2013, 21:45

Õnne teile pisikesed , ja foorumi tegijatele suursuur aitäh ! :-) Stay cool , and little :8
Rocky, Blacky, Micky (poisid) Bella, Minny (tipsid)
rocky
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Keilyke » 18. juuli 2013, 23:02

Palju õnne meile kõigile! :flowers:

Küll see aeg läheb ikka kiirelt, alles ma nagu uudistasin siin foorumis külalisena ja siis tegin kasutaja. Nüüd juba isegi pea 4 aastat siin olnud. :shock:

Kissu sõnadega olen 100% nõus. Eks isegi olen viimasel ajal väga laisaks läinud, lugemas käin ikka aga harva midagi kirjutan. Pean end käsile võtma. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas hamsterkiku10 » 19. juuli 2013, 17:49

Palju, palju õnne!!! :flo: :cake:
:flowers:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas RAjankud » 21. juuli 2013, 15:45

Vau, ilus number juba ! Palju õnne ka minu poolt kõigile pisilastele :)

See on tõesti kurb, et natuke vaikseks kõik on jäänud. Ilmselt saab selle sinna kapsaaeda ajada, et suvi on ja inimestel on meeletult tegemist. Kui postitusi vaadata, siis neid ju ikka jälgitakse pidevalt ;) Kuid tähelepanek oli õige.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas DessaMerisiga » 23. juuli 2013, 13:58

Kissu tekst oli täpselt naelapea pihta!
Olen seda ise ka tähele pannud, et kui neljakäpaline vikerkaarele läheb on teema kaasavaldusi täis, samas see tähendab, et ikkagi loetakse. :)

Palju plaju õnne Pisi foorum, jätka(me) samas vaimus! :flowers:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Tiksikas » 24. juuli 2013, 22:31

Oi-issand ma olen täitsa hiljaks jäenud muidugi minu ja Blacky poolt ka Pisi ja Pisikasutajatele Palju-Palju-Palju Õnne! :flo: :flowers: Jah,olen isegi üks nende hulgast kes loeb teksti läbi ja siis mõtleb mida öelda et ka näidata et olen lugenud ja kaasaelanud teiste tegemistele,pean endalt laiskuse-ussi välja lööma ning hakkama rohkem kaasaelama ning rohkem "Online" olema
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: 6 aastat Pisi foorumit e. sünnipäev!

PostitusPostitas Pootsman » 28. juuli 2013, 22:06

Hilinenult, Õnnitlused Foorumile.
Kissu, aitäh et jagasid oma mõtteid ja tundeid. Seda oli liigutav lugeda. :)

Tagasihoidlik külastaja,
Pootsman.
Pootsman
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Teadaanded ja info

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron