Uuendustest foorumis

Foorumiga seotud informatsioon

Uuendustest foorumis

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 02. august 2013, 12:06

Aega võttis, aga asja sai! Foorumit sai veidi ümber korraldatud ning koristatud. Nagu ikka uuendustega seoses võite leida bugisid, kirjavigu ja muid probleeme. Kõigi nendega palume pöörduda kindlasti "Vead ja probleemid" foorumisse. Postitust alustades tuleb postitamise aknasse vorm, soovitav oleks enamvähem vormist kinni pidada.

Kõigepealt - enamus foorumeid on ümber paigutatud. Suur osa on tehtud alafoorumiteks ja mõned veel eraldi laiali löödud. Näiteks on nüüd iga looma all eraldi alafoorumid "Hooldus", kus rääkida näiteks jalutamisest ja puhastamisest, ning "Üle vikerkaaresilla", kus saab lahkunud lemmikuid mälestada. "Üle vikerkaaresilla" on nähtav ainult sisse logitud kasutajatele. See teeb avalehe lühemaks ja loodetavasti ka selgemaks.

Samas ei nõua see rohkem klikkimist kui varem. Kui alafoorumis on uusi postitusi, läheb selle nimi teist värvi. Alafoorumi nimel klikkides avaneb kohe alafoorum kõigi teemadega - selleks ei pea eraldi foorumil klikkima ja siis uuelt lehelt alafoorumisse minema. Lisaks on ka muid viise foorumis ringi liikumiseks:
  • Oma seadetes saab valida, milliseid kategooriaid avalehel näidatakse. Kui sind näiteks merisead ei huvita, võid selle kategooria lihtsalt ära peita. :)
  • Foorumi ülaservas on kastike "Vali kategooria". Sealt midagi valides avaneb uus leht kõigi foorumite ja alafoorumitega selles kategoorias. Näide: "Rotipesa"
  • Samamoodi saab kategooriaid avada ka avalehel, kui sa kategooria nimel klikid.
  • Foorumi logost pisut allpool on rida linke, mis näitavad sinu praegust asukohta foorumis. Näiteks siin teemas on see "Foorumi avaleht ‹ KÜÜLIKUKÜLA ‹ Küülikutest nii- ja naapidi ‹ Üldised jutud". Kui tahad minna tagasi "Küülikutest nii- ja naapidi" foorumisse, saad lihtsalt sellel klikkida.

Foorumi ülaservas on ka mõned muud mugavad lingid, mis lubavad mingit liiki postitusi vaadata:
  • Vaata oma postitusi näitab kõiki teemasid, kuhu sa oled postitanud.
  • Vaata oma teemasid näitab kõiki teemasid, mida sina oled alustanud.
  • Vaata vastamata teateid näitab kõiki teemasid, kus keegi ei ole vastanud.
  • Vaata lugemata postitusi näitab kõiki teemasid, kus sa ei ole mõnda postitust lugenud.
  • Vaata postitusi oma viimasest külastusest näitab kõiki teemasid, kuhu on postitatud päärast seda, kui sa viimati foorumis käisid. See ei ole sama, mis lugemata postitused - kui sa mingit uut postitust ei loe ja ennast foorumist välja logid, siis järgmine kord on see lugemata (kuna sa ei ole seda lugenud), aga see tehti enne su viimast külastust ja seetõttu seda teises nimekirjas ei ole.

Pisi* välimustes on üleval ka uus kastike sinu infoga - seal on avatar, sinu nimi ja privaatsõnumite arv. Avataril klikkides näed oma profiili. Nime peal klikkides avaneb väike menüü sinuga seotud tegevustega - sealt saad vaadata oma profiili, muuta oma seadeid ja vaadata oma postitusi. Tulevikus plaanime seda veel pisut täiendada. Kui ülaserv tundub sassis olevat, siis kasuta Ctrl ja F5 nuppu, et uuendada lehte.

Kuna mitmed kasutajad kaebasid selle üle, et pisi* välimustes on kasutajainfo postituste juures paremal ja see tundub harjumatu, siis on nüüd olemas ka kolm foorumi välimust, kus kasutajainfo vasakul on - pisiVasak, pisiSinineVasak ja prosilverVasak.

Seoses suure välimuste uuendamisega muutsime ka kõigi subsilver2 kasutajate vaikimisi välimuse pisi välimuseks. Nii saame me teada, kui palju inimesi tegelikult subsilver2 kasutab ja kui palju neist on lhtsalt kasutajad, kes pole ammu sisse loginud. Kui kellelegi pisi välimus ei meeldi, saate seda lehe alaservas muuta.

Kõikide postituste juures on ka nupud, et seda postitust Facebookis jagada. Esimene kord tuleb anda luba Pisi.ee äpile teie seinale postitada. Kui kellelegi need nupud ei meeldi, siis saab neid oma seadete alt välja lülitada: Link

Hiired ja kilpkonnad on nüüd alafoorumitena "Muude lemmikute pesa" all. Kuna neis postitati üliharva, siis ei näinud me enam mõtet neid eraldi kategooriatena hoida.

Oma looma teemad ("Meie küülikud", "Meie tuhkrud" jne.) ja pesakondade teemad on nüüd ka külalistele nähtavad.

Paar foorumit tulid ka juurde:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Uuendustest foorumis

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 02. august 2013, 19:05

Hei rahvas! Tuletan veelkord meelde, et meil on "Vead ja probleemid" foorum, kus rääkida igasugustest foorumi kasutamisega seotud muredest, hädadest ja probleemidest! Seal hulgas igasugused probleemid, kus mõni asi on kadunud (võibolla lihtsalt ümber tõstetud) või eemaldatud (kuna pidasime seda mittevajalikuks - saab tagasi panna, kui kasutajad kasutavad). Kahjuks ei suuda me kasutajate mõtteid lugeda ja seega tuleb oma muredest märku anda! :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Teadaanded ja info

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline