Ühe-kahesõnalised postitused

Foorumiga seotud informatsioon

Ühe-kahesõnalised postitused

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. mai 2008, 16:40

Ära tee lühikesi, ühe-kahesõnalisi postitusi (“irw”, “ei tea”, “nunnu” jmt.). Kui Sul pole öelda midagi sellist, mis teema sisule midagi juurde lisaks, siis jäta postitus tegemata. Foorumi moderaatorid kustuvad sisutühjad postitused. Administraatoril on õigus kinnistada kasutajale tiitel “Enne kirjutan, siis mõtlen” või “Läbulaator”.


Viimasel ajal on muutunud tõsiseks probleemiks see, et kasutajad kipuvad postitama tohutult palju ühe-kahesõnalisi postitusi. Põhiliselt esineb see probleem teemades, kus kasutajad oma loomadest räägivad - need on täis postitusi nagu "nii nunnu", "oi kui armas", "nii tupsu" jne. Sellega on probleeme ennekõike ühel kindlal seltskonnal, kes käivad ja kommenteerivad sarnaste postitustega kõiki selliseid teemasid. Vaikselt hakkab tüütavaks muutuma, kui iga looma teemas on täpselt samadelt kasutajatelt täpselt samasugused kommentaarid. Oleks siis, et vaid korra, aga nii kui teemasse ilmub uus pilt või mõni asjalikum kommentaar, on seal uuesti nende samade kasutajate samasugused kommentaarid.

Moderaatoritega oleme pikalt mõelnud ja arutanud seda teemat ning kõik need kasutajad on ka saanud juba mitmeid ja mitmeid hoiatusi, kuid asi ei paista üldse paranevat. Samas ei tahaks ma muuta karmimaks ka reeglit selliste ühe-kahesõnaliste postituste osas, kuna vahel on tõesti vaja kirjutada selliseid postitusi (nt. kaastunde avaldused jms.). Lisaks vahel harva käin ma ka ja ütlen mõne pildi kohta, et "nii armas", kuid ma ei lähe ja ei postita seda eranditult kõigisse teemadesse.

Seega otsustasin ma avalikult paluda sellelt konkreetselt seltskonnalt (usun, et te teate väga hästi, kes te olete) ja ka teistelt, kes ennast sellest jutust puudutatuna tunnevad, et palun mõelge, kas tõesti on vajalik absoluutselt igasse teemasse ning iga uue pildi kohta tulla ja öelda "nii nunnu". Sellised kommentaarid võiksid pigem kuuluda galeriidesse, kus nad ei paista nii tohutult silma ning ei sega teema lugemist. Nimelt tahavad teised kasutajad selliste sisutute kommentaaride asemel ikka rohkem loomade kohta lugeda. Loomulikult ei ole keelatud selliseid kommentaare ka jätta, kuid postitused ei tohiks ainult sellega piirduda.

Moderaatorid omalt poolt püüavad kustutada sellised mõttetud postitused neist teemadest. Lisaks plaanime hakata nendele kasutajatele, kes ei suuda sellest kombest loobuda, tiitleid panema. Loomulikult käib ikka veel jutt ainult neist kasutajatest, kelle kommentaaridest enamik sellised on, mitte neist, kes vahel siin või seal teemas kellegi looma kiidavad või armsaks kutsuvad!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Tagasi: Teadaanded ja info

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist