Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

Igasugune info loomapoodide teemal

Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas siky87 (Teema autor) » 09. september 2010, 15:52

Käisin täna üle pika aja siis Põhjakeskuse loomapoes. Pikalt ei olnud seal enam ammu käinud, kuna minu arvates ei müüdud seal normaalset heinagi. Ja kõik müüjad rääkisid seal mingi aeg omavahel vene keeles, kuid nüüd paistis, et asi on selles suhtes paranenud:) Nagu avastasin tehti sealset poodi just suuremaks, sel hetkel just tõstetigi kaupa ümber riiulitesse. Ja nägin et seal seekord oli täitsa kena heinakotike müügil, ühtegi silti peal ei olnud, kuid müüja tuli kohe ligi ja ütles et see Eesti hein, 600g ja maksis vaid 18.-. Minu andmete järgi poest vist nii odavalt mujal ei saagi? Igaljuhul ostsin kaks kotti ära. On ehk kellelgi kogemusi selle heinaga? Igaljuhul poes tundus et valik on laienenud, mis jättis mulle väga hea mulje, et tasub teinegikord seal uudistamas käia:)
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas Sissu » 09. september 2010, 18:48

:ot1: Vabandust aga
Ja kõik müüjad rääkisid seal mingi aeg omavahel vene keeles, kuid nüüd paistis, et asi on selles suhtes paranenud

Mis vahet sellel on, mis keeles omavahel räägitakse? :roll:
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 13. september 2010, 21:28

Aga kui mina ükskord käisin, siis puterdati üldse eesi-vene segu, et aru ma midagi eriti ei saanud. Siis kutsuti teine müüja ja seletati ära. Võiks olla ikka tingitud, et müüja räägib ikka kohe eesti keelt. :nono:

Üldiselt loomadetingimused seal ei meeldi. Isased emased koguaeg koos. Deegudel(ning kõikidel teistel loomadel kellele saab panna seda ratast) on ratas üliväike ja vahedega. Nüüd oli liivahiirtel sabad ära murdunud ning oli teine normaalne ratas pandud. Tuhkrutega üldiselt tegeletakse, tihti näen süles neil tuhkrut ja jookseb ka poes ringi. Kuid rotid ja hiired, neile öeldakse fuhh, küll sina oled kole..(Eriti sfinks rotile.)
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas Juhe » 13. september 2010, 21:39

Mulle millegipärast PetCenter üldse ei meeldi. Eelistan Bosse poodi, kuna teenindus tundub sõbralikum, hinnad soodsmad ja valik veidi parem.
Aga see on siiski minu arvamus Rocca Al Mare poe põhjal.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas nommi » 14. september 2010, 07:25

Huvitav, mina pole põhjakeskuse loomapoes loomadel kunagi vahedega ratast näinud. Aga viimane kord seal käies oli deegul poeg tissi otsas.
Teenindusega oleneb täiesti, kes tööl on, kuigi paistab, et müüjad vahetuvad tihti. Ma olen seal kohanud üht meeldivat müüjat kahjuks ainult - inimene, kes oskas rääkida nii kaladest, kui ka soovitas deegudele puuri ostma tulnud inimestele õiges suuruses puuri selle pisikese asemel, mida nad esialgu osta tahtsid. Samuti on ta osanud mu küsimustele alati asjalikult vastata.
Samas mõni seal vist ei saagi aru, et ta on tööl. Sest kuidas muidu seletada, seda miks müüja kõval häälel kliente täis poes rääkis oma detailseid muljeid eelmise päeva peost ja vähesest ööunest. No ei ole tore minule kliendina ega ka võõra inimesena kuulata, kuidas üks tibin paar tundi tagasi öökis :wacko: Samas keeleprobleemi pole mul seal olnud.
Aga jah, mina eelistan ka Bosset, seal on alati tunne nagu oleks omainimene.

siky, kuidas nad sul seda heina siis sõid ka? Ma ka vaatasin seda, aga osta ei julgenud, pärast jälle ei sööda.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas siky87 (Teema autor) » 14. september 2010, 08:21

Heina söödi päris hea isuga, paistab et sobib neile küll, vähemalt maitse poolest:)
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas Sirtsu56 » 14. september 2010, 14:32

:ot1: minu meelest samuti vahet ei ole ,mis keeles nad seal omavahel räägivad, minul keeltega probleemi ei ole. Ning kaubavaliku osas on pet center tunduvalt parem kui bosse poed, minul isiklikult pole bossest mitte midagi osta ja peale kauba kirved hinnad on alati olnud. :nono:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas JänkuTüdruk » 11. oktoober 2010, 19:00

Rakvere Pet Center'it tegin mina ühes teises teemas ikka kõvasti maha (Halvimad loomapoed- oli vist selle nimi). Kuid nüüd pean oma sõnu tagasi võtma. :razz: Nüüd on müüad vahetunud (nagu koguaeg) ja nad on targemad ja loomasõbralikumad, kuigi üks vene proua pikkade lokkis juustega on seal vist ikka alles (ta ei ole väga meeldiv inimene). Ükskord kui ogahiiri piilusin nägin kuida üks noorem töötaja tutvustas tuhkurt inimestele. Väga põhjalikult rääkis ja teadis peaaegu igat pisiasja ja siis võttis tuhkrukese sülle. Müüa lasi isegi ta maha jooksma ja ostjad küsisid siis, et kas ta ära ei jookse ja müüa vastas, et: Ei ma lasen teda pidevalt siin õhtupoole jooksma kui kedagi ei ole, ta kohe anub väljavõtmist. Niiet minu arust on teenindusega asjad paranenud aga minuarust ei ole ikka mõnel loomal päris õige puur. Nt tuhkur terras, ogahiired võrepuuris jne (võibolla mu teadmised halvad, aga mis sa teed :happy:).
Aga ausalt öeldes vahel mind natuke häirib, et nad oma vahel midagi padistavad kuna kunagi olid seal teised müüad ja nad vaatasid veel imelikult otsa ja siis tekkis selline tunne et sul on nüüd linnukaka peas vms. :D Sellisel juhul tekib küll küsimus, et kas nad räägivad taga, et ei julge eesti keeles rääkida vms.

Aga igatahes on minu suhtumine sellesse poodi tõusnud.
Lumepall!! :)
R.I.P Pupsu <3... Jääme sind alatiseks igatsema..
Kasutaja avatar
JänkuTüdruk
If nothing goes right, go left.. :)
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 4
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 27. oktoober 2010, 09:05

Nüüd on ogahiired ka seal terraariumis, kuid siiski ei kiida mina selle poe suhtumist loomadesse. Liivahiirel olid pojad, ning isa oli ikka samas puuris... Deegul ka pojad, ning tundus, et sealgi ka isa puuris.
Siis oli üks deegu üldse haige seal- seda oli ilmselgelt näha. Ta istus üksi puuris, nurgas konutas, luud olid näha, karv tuhmis, silmad rähmased. Kahju teisest.. :(
Siis rotid olid jälle kõik koos, hamstritel on kääbused ja süüriakad koos.
Täielik absurd ja alat on kurb kui käin seal loomapoes loomi vaatamas.
Valik on seal suht okei, nüüd see veel laienes ka. Kuigi laienes ainult koerte ja kasside toiduvalik.
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas siky87 (Teema autor) » 27. oktoober 2010, 09:23

Käisin mõned nädalad tagasi siis ka Põhjakeskuse loomapoes. Nagu alati, läksin ka loomi vaatama. Müüja askeldas seal tuhkru puuri kallal ja üritas tuhkrut kätte saada, mille peale vist loom ärritus ja hammustas müüjat näpust. Müüjal sõrm verine, ei andnud ta alla enne kui tuhkru kätte sai. Kõndis siis poes ringi loom süles vingerdamas, endal endiselt näpp verine. Natukese aja pärast pani looma puuri tagasi. Muidugi tore, et müüjad püüavad loomadega tegeleda, kuid kas siis on vaja kohe nii peale pressida, nähes et loom on agressiivne tema tegevuse suhtes.
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 27. oktoober 2010, 10:13

Lisan veel, et see praegune tuhkur kes seal on, on vist tiine. Kõht vähemalt oli ees ja kui sõi, siis kõht oli teiselepoole. Ma pole kindel, aga tundus küll väga suur kõht...
Ning hind oli ka 3 500, tavaliselt ikka poole odavam peaks olema tuhkru hind...
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas siky87 (Teema autor) » 18. november 2010, 13:18

Nonii, taaskord pettusin selles poes, loomulikult läksin loomi vaatama kohe. Seal 2 imepisikest jänkukest. Küsisin kohe müüjalt, et kui vanad nad on, et vist päris väikesed veel, vastas et ühe kuused. Tegin siis jahmunud nägu, et nii pisikesed peaksid veel emme juures olema, siis müüja vastas, et ah ega ma täpselt ei tea ka, nad alles toodi...
Ja kassas, kui heina eest maksin, vastas müüja mulle vene keeles Spasiba (aitäh). Mul ei ole ausalt mitte midagi venelaste vastu, kuid poes siiski eeldan, et minuga räägitakse eesti keeles.
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas JänkuTüdruk » 17. detsember 2010, 15:49

Need küülikud (või jänesed kuna neil oli nii kirjas) seal olid kindlalt vanemad, kui meie Pupsu saime oli ta peaaegu 1-he kuune ja ta oli vähemalt 1/3 väiksem.. Ja muideks ma tean küll, et küülikute kohta jänesed öeldakse aga no tõesti vabandage aga nad ei saa ju poodi hinnasildile jänes kirjutada :shock: . Niiet järjekordne pettumus eelmise "natukeparemapoolsuse" kohta.. Minu arvamus (isiklikult) on, et loomapoe töötaja peaks natuke loomadest teadma ja neid ka armastama.. Põhjakas on küll täiesti vastupidi.. :sad: Mul on nii kahju sealsetest lomadest tegelikult.. Ja kui keegi seal käinud on siis kas keegi on pisikest tuhkurt näinud? Kas ta ei ole natuke väike,et üksi olla? Ma ei tea tuhkurdest midagi sellepärast küsingi.. Et jah järjekordne pettumus... :dry:
Lumepall!! :)
R.I.P Pupsu <3... Jääme sind alatiseks igatsema..
Kasutaja avatar
JänkuTüdruk
If nothing goes right, go left.. :)
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 4
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rakvere PetCenter (Põhjakeskus)

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 17. detsember 2010, 17:27

See tuhkur oli tõepoolest liiga pisikene, tal oli isegi pehme toit veel ees ning aina magas seal. Kuna mul oli kiire, siis eelmine kord ma ei jõudnud küsida vana see tuhkur on, kuid kui eile käisin enam seda tuhkrut polnud.

Ma sain täiesti õudsa šoki, kui ma nägin merisea küüsi. Täitsa jubedalt pikad, no nii kahju hakkas.... Küsisin, et kas te hooldate ka neid? Et vaadake selle merisea küüsi, vastasid ainult, et nii peabki olema-see normaalne!
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist