Loomapoes kannatavad loomad

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas alpachino » 31. juuli 2008, 18:27

Võtsin oma roti ka loomapoest. Seal oli uus pesakond juba peal ja tema ainsana oli eelmisest pesakonnast. Ta oli palju suurem kui teised ja ka palju arem. Läks päris kaua aega enne, kui ta inimesega harjus ja siiamaani ainus keda ta täielikult omaks tunnistab olen mina. Teiste käest ta kas paneb plehku või hammustab.
Haapsalus aga pole veel märganud loomapoodi, kus loomad oleks halvasti hoitud. Õnneks.
Viimati muutis sindrinahk 31. juuli 2008, 20:22, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Laused algavad suure tähega.
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Curee » 11. september 2008, 10:55

Tallinnas Endla tänaval on kõrvaline keldri loomapood "Laguun". Seal on rotid väikses akvaariumis 15-kesi koos ja üksteise otsas. Kõik puurid on ülerahvastatud. Linnud kisavad nii mis hirmus, kõigi väikeloomade peakohal :mad: Sugu näitas vene müüjanna kaa justkui pealevaadates : ".. emane, isane, emane, isane.." Kui näitasin kahekorruselist puuri, ütles vaid: "ah, pole neile nii suurt midagi vaja ja ütles, et igasugune käib kah :S

Väga kurb on, et mõned peoomanikud peavad loomapoodi mitte armastusest loodame vastu vaid puhtalt kasu eesmärgil !
Curee
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas nuuu » 11. september 2008, 20:10

Ega loomapoodides on enamasti sellised müüjad kes ise loomasõbrad ei ole ja siis panevadgi ükskõikselt. Näiteks siin Rakveres kui veel loomi müüdi nägin aegajalt küll, et kui müüjatel vabaaeg oli siis paitati loomi ja lihtsalt tegeleti nendega. Ja enam vähem normaal suuruses puurid olid ka. Igatahes, kui Tallin loomapoes käisin siis oli küll seal selline müüja, et temal nendest loomadest ükskõik!
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas LimPs12 » 16. november 2008, 00:38

Tallinnas Mustamäel on ka üks loomapood[nime ei tea] nii et see on nagu nurgatagune või midagi sarnast, igaljuhul alati kui olen seal käinud on kõik tip top korras , puurid puhtad jne... viimane kord kui käisin puuri vaatamas hamstrile siis vaatasin loomi ka ja rotipojad olid kõik ilma veeta ja söögita, kobaras puuri keskel , isegi emarotti ei olnud seal , see oli niikohutav vaatepilt.
Armastan Rotte
My Fav.
Kasutaja avatar
LimPs12
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Asukoht: Eesti : )
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas -H_J- » 23. november 2008, 12:31

Mina olen näinud, et emased ja isased on tihti ühte puuri pandud, lisaks on veel puurid ka väiksed :mad: !
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Yenestilya » 14. veebruar 2009, 00:43

Mind ajab närvi see , et müüad annavad ka ostjatele kellele loomad jäävad eluks ajaks enamasti valet infot. Kui ma hamstrit ostma läksin valisin välja kuldhamstri , kes peaks pigem olema puuris üksi hakkas müüa mulle ajama , et tal üksi puuris igav jms... Ma jäin siiski järjekindlaks ja lahkusin poest ühe hamstri ja puuriga :).
Kasutaja avatar
Yenestilya
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas nuki8 » 21. veebruar 2009, 20:44

-H_J- kirjutas:Mina olen näinud, et emased ja isased on tihti ühte puuri pandud, lisaks on veel puurid ka väiksed :mad: !

Kunagi ammu kui ma hamstri endale ostsin, oli ta tiine, nagu kodus selgus. Pojad sündisid , kuid kui karv selga tuli, jäi nende kasv kinni ja nad surid üksteise järel ära. Ei tea, kas hamster oli oma vennast äkki tiineks jäänud. Sest tolles loomapoes olid ka isased ja emased ühes puuris.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Minnike » 21. juuni 2009, 22:26

Mina pole küll kannatavaid loomi näinud aga kui neid komenteere lugeda siis täitsa kurb küll mõelda lausa judinad tulevad peale tahaks kõik kannatavad loomad ära osta ja normaalselt neid kohelda vot niii !!!!!
Minnike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Liismari » 21. juuni 2009, 22:33

"Laguun" loomapoes olen näinud, et umbes 25 kääbushamstrit on koos ühes väikeses puuris! See on ju lihtsalt kohutav! Väiksed, vb nädalased hamstrid magavad ratta all ja täiskasvanud hamster jookseb rattas ja väikesed saavad haiget! Ja kilpkonn elab VÄGA väikses terraariumis, kus ei ole vett ega sööki ja ka õiget valgustust. Lihtalt kõvad puutükid. :dry:
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas mailiszlat » 09. detsember 2009, 22:59

pole väga teemasse !
aga mul juhtus nii et ostsime loomapoest merisea ja paari päeva pärast ta sünnitas 2 nunnut meriseakest !
nii et kõike või juhtuda !
Kasutaja avatar
mailiszlat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas nuki8 » 10. detsember 2009, 12:43

Liismari kirjutas:Ja kilpkonn elab VÄGA väikses terraariumis, kus ei ole vett ega sööki ja ka õiget valgustust. Lihtalt kõvad puutükid. :dry:


Nagu aru olen saanud kilpkonna alafoorumist, siis ei peagi kilbul vesi ja toit koguaeg nina all olema. Või ma eksin :huh:

Puutükid olevatki üheks sisustuselemendiks kilbude terras.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Keilyke » 21. detsember 2009, 21:20

Käisime Kuressaare loomapoes oma jänksile süüa ostmas ja seal oli üks lontu hästi pisikeses puuris ja veel koos meriseaga. Minumeelest oli neil seal küll ikka väga kitsas ja süüa ma ka neil ees ei näinud. :(
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Kissu » 28. detsember 2009, 20:36

Tõesti on paljudes loomapoodides loomade olukord nigel aga samas ei tasu hakata ka lihtsalt iga suvalise asja kallal norima. Näiteks olen ma juba päris mitmes kohas näinud, kuidas kurdetakse, et loomadel pole süüa ees. Tegelikult ei hoitagi loomadel süüa 24/7 ees, mina oma küülikutele annan peotäie süüa üle päeva ja see hävitatakse umbes poole tunniga ära. Seega olen ka mina sellisel juhul tohutu loomapiinaja. Tõenäoliselt antakse loomadele loomapoodides söök ette ööseks ja päeval võibolla mõned terad, mis kohe ära süüakse. Muidu lähevad loomad lihtsalt paksuks, sest neil ei ole ka ringi jooksmise võimalust ju. Hein ja vesi on aga teine asi, need peavad tõesti mõnedel loomadel ees olema kogu aeg.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas maris2 » 28. detsember 2009, 21:11

Mina külastasin üle pika aja Rakvere Põhjakeskuse loomapoodi. Ohh. Seal oli kaks ilusat küülikut, aga puur kus nad olid oli ikka nii pisike. Puur oli sama pikk kui küülik, ja nad olid puuris kahekesi. Ilmselt siis jõuludeks oli toodud rohkem loomi ja need oli vaja ära mahutada kuhugi. Ja rotte ma ei saanudgi kokku lugeda sest nad magasid kõik üksteise otsas, kuid julgen arvata ei neid oli seal 10 ringis. Söögi kohta ma ei oska midagi öelda kuid vesi oli küll vist kõigil olemas. Kuid neid küülikudi oli küll nukker vaadata, sest ruumi oli seal ikka armetult vähe neil.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas nuki8 » 17. jaanuar 2010, 22:19

Kunagi nägin loomapoes aratingat kes vahtis tühja pilguga aknapilust välja, mis jäi tema puuri nurka. Ülejäänud oli kastidega kinni. Ta apsoluutselt ei reageerinud. Lihtsalt selline nukker-igatsev-kurb-ahastav-lootusetu pilk, mis oli suunatud sellele väiksele akna praole. Olin siis 10a. Ema ütles, et loomapiinajad ja viis mu poest minema.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Villakhiir » 02. veebruar 2010, 21:40

Rakvere Põhjakeskuses on pidevalt selline vaatepilt. Kui käin seal, siis tavaliselt ütlen emale : Emme kas ma võin ühe eluka osta: Aga sealt tuleb kindele i, kuna mul neid niigi palju. Ükskord kui seal akvaariumeid sifooniti, siis üks kuldkala ulpis vee peal ja ma ütlesin, et 1 kala on surnud. Siis mulle vastati, et teised kalad söövad ta ära. Mul endal jäi karp lahti. Seal on alati need akvaariumid nii täis.
Kasutaja avatar
Villakhiir
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 281
Teemad: 15
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas iris2000 » 20. märts 2010, 17:39

Rocca al mare Bosses nägin kuidas deegud ronisid üksteisele selga ja Pet Centeris oli emased ja isased rotid koos.
Meie blogi asub SIIN
Dogs for ever!...
Kasutaja avatar
iris2000
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 339
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas unistaja » 28. märts 2010, 11:43

Kas on olemas mingid standardid millele peaksid loomapoed vastama? Kas see, kui paaritusealised rotid on ühes puuris koos ei ole vastuolus mingi eeskirjaga? Kui on olemas eeskiri siis peaks olemas olema ka instants kes kontrollib poode, et sealsed loomade hoiutingimused vastaksid eeskirjale. Ja kui on olemas vastav asutus siis peaks neile teada andma kui midagi kahtlast näete.

Nägin samuti Rocca al Mare keskuses loomapoes, ei hakka täpsemalt nimetama millises, emaseid ja isaseid rott ühes puuris koos. Pärisin müüjalt, kui vanad on rotid. Öeldi et kolme kuused. Küsisin et miks on rotid ühes puuris. Vastati et pole rohkem ruumi ja et nad on ju alles liiga väikesed et paarituda. Müüja läks küll näost lapiliseks aga õigust jäi veel ülegi. Ütles et nad võtavad hea meelega rotipojad müüki kui peaks juhtuma et ostja saab tiine emase ja et pole absull probleem et õed vennad omavahel paarituvad... Ühesõnaga täielikku kamara jura ajas suust välja. Hea meelega annaks sellest poest teada asutusele, kelle ülesanne on kontrollida loomapoode ja vajadusel neid trahvida. Kes sellega eestis tegeleb või tegelema peaks?
Kasutaja avatar
unistaja
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas samton » 28. märts 2010, 11:58

Kõige mõistlikum oleks ilmselt rääkida kellegagi loomakaitse seltsist.
Üldine infotelefon 5267117 (Kõnedele vastame peamiselt 9st -18ni ja võimalusel ka hiljem. Automaatvastajasse saab jätta teate, mille põhjal võtame ühendust.)
Üldine e-mail info[at]loomakaitse.ee


http://www.loomakaitse.ee/
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas unistaja » 28. märts 2010, 13:42

aitäh sampton

Kas oskad viidata ka seadusele või reeglitele mis kehtivad kauplustele, mis müüvad loomi? Sealt saaks välja lugeda kas üldse on alust pöörduda loomakaitse seltsi poole.
Kasutaja avatar
unistaja
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas samton » 28. märts 2010, 13:54

§ 331. Lemmikloomade pidamine kaupluses

(1) Kaupluses müügiks pakutavat lemmiklooma on keelatud pidada kaupluse vaateaknal.

(2) Kaupluses müügiks pakutavale lemmikloomale tuleb tagada tema normaalseks elutegevuseks vajalik piisavalt rahulik ja vaikne keskkond. Kaupluses tuleb välistada müügiks pakutava lemmiklooma ja kaupluse külastaja vaheline füüsiline kontakt ilma kaupluse töötaja järelevalveta.

(3) Kaupluses müügiks pakutava lemmiklooma puur, terraarium ja akvaarium peavad olema samas ruumis müüdavatest lemmikloomatarvetest ja loomasöödast eraldatud vaheseina või muu eraldamist võimaldava vahendiga.


Loomakaitseseadus

Üksikasjalikumalt nõuetest erinevate loomaliikide pidamisel (loogiliselt võttes peaks vähemalt mingis ulatuses kehtima ka loomakauplustele) -
Lemmikloomade pidamise nõuded
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Buska » 28. märts 2010, 23:18

Ja kohe esimesele punktile ei vasta see mis on loomapoes uues Selveris Haapsalus. Papagoid on täpselt akna juures.Kujutan ette kui raske nendel on, sest isegi kui pood on kinni juba aga toiduosakond ikkagi lahti ja paljud noored möllavad seal, vaesed linnud, nendel pole üldse siis rahu...Mittu korda vaatasin juba ja mõtlesin selle peale,et äkki öelda nendele aga samas ei tea kuidas nad reageerivad, sest kes ma olen? täitsa tavaline inimene ja hakkan veel kamandama...Aga ei suuda seda ka vastu võtta. Loodan,et nad muudavad seda, sest pood alles esimesed päevad lahti aga kui mitte midagi ei juhtu siis küll peaks viisakalt sellele tähelepanu pöörata!
Buska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 84
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas unistaja » 29. märts 2010, 12:20

Need kolm punkti olid täidetud niivõrd kuivõrd. Ma ei tea kas see puur, kus neli rotti koos olid vastab nõuetele. Kindlasti ei olnud ta piisavalt suur roti pidamiseks aga poe tingimustes...kes teab.

Isaste ja emaste koos pidamise kohta ei olnud sõnagi. Kas sellest võib järeldada, et lubatud?
Kasutaja avatar
unistaja
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Buska » 29. märts 2010, 18:22

Kas keegi oskab siis vastata minu eelmisele kirjale? Lihtsalt tahaks teada saada mida sellel juhul teha?
Buska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 84
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas samton » 29. märts 2010, 19:10

Vaata mõned postitused tagasi, seal ma soovitasin, mida minu arvates võiks teha.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Eva4 » 29. märts 2010, 20:43

Mina soovitaks minna poodi ja küsida juhatajat ning seejärel öelda juhatajale, et kuna on sellised ja sellised asjad, siis mina ja minu tuttavad ei taha teie poest osta ning et sa soovitaks neil asju muuta kuna nad kaotavad kliente. Seda saab ka sõbralikult öelda. Kui ise ei julge öelda, siis saada kiri näiteks. Loomapoed saavad oma tulu ju ikka asjade müügist ja kui neil vähegi mõistust on, siis nad peaks tahtma, et kliendid on õnnelikud. Proovida ju võib :)
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas riinu559 » 29. jaanuar 2012, 14:35

Võeh, minu sõbranna nägi kuskil loomapoes keset puuri poolenisti ära söödud hamstrit...
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas DeegudTwinkyWinky » 05. märts 2012, 16:28

Mina olin ühes loomapoes ja seal oli üks deegu millel oli sabaots ära näritud! See oli hirmus!=(
Kasutaja avatar
DeegudTwinkyWinky
Smailimaniakk
 
Postitused: 126
Teemad: 6
Pildid: 4
Asukoht: Eesti,Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Krikuchi » 19. märts 2012, 11:11

Nagu siin eelnevalt juba 2 korda mainitud, siis Laguun on tõesti üks õudne koht. Rotid, emased ja isased segamini, korraga 30 kaupa kahte jänesepuuri pistetud ning hoitakse neid veel külmas tagaruumis. Pood ise on räpane ja sassis. Üks papagoi uitab ka seal niisama ringi, lükkab asju leti pealt maha ning hammustab kliente. Ise sain ka temalt näksata..
Kasutaja avatar
Krikuchi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Loomapoes kannatavad loomad

PostitusPostitas Che » 24. mai 2012, 16:53

Rakvere Pet Center on ka küllaltki jube :wacko:. Toidud ja veed küll üldjuhul ees ja puurid enamvähem puhtad, aga puurid liiga pisikesed, poes tihti tiined loomad ja ühes puuris on ikka tosin rotti ja ühes puuris, mis oli küll suur, oli ühe korra reaalselt 10 meriseabeebit :wacko:.
Ja siis seal oli üks rott, kellel oli väga väike jooksuratas...nii et kui ta rattast välja tuli, siis saba oli selja peal kaardus ja see jäigi kaardu tal :wacko:.
Loomadega üldse ei tegeleta ka seal, ainult üks musta peaga tädi räägib nendega ja jooksutab tuhkruid.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline