Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Riin » 07. aprill 2008, 00:07

Olge ettevaatlikud, sest käisin ka alguses Nupsuga ilma rihmata jalutamas. Kuulas alati sõna ja oli minu ligidal kuni ühel korral kuulis mingisugust heli, mida minu kõrvad küll ei tabanud, tegi äkki tagakäppadega põmm ja läinud ta oligi. Ütlen ausalt, ma poleks elus osanud arvata, et minu jänku oskab ja üldse suudab nii kiiresti joosta, aga eks paanikas antakse endast kõik. Minul oli küll nii suur hirm, sest tema kätte saamine tundus mulle juba täiesti võimatuna, jooksin küll järele, kuid ennast sülle võtta ta ei lasknud, nii kui lähemale sain, pani ta uuesti jooksu. Olin juba kindel, et nüüd ta metsa lähebki või jookseb auto alla, kuid õnneks vist sai tema jaks ühel hetkel otsa ja ma sain talle ligi hiilida ja suure kiiruga sülle krabada. Sellest hetkest ei lase ma oma Nupsul enam kunagi lahtiselt ringi joosta.
Meil tuli kunagi juhuslikult sellest juttu ka tohtriga ja ta ütles, et nii need jänkud ära kaovadki ja on olnud juhuseid , kus siis inimesed juhuslikult leiavad, kuid õigele omanikule tagastamine on vist suht lootusetu, jänkud ju pole kiibistatud ja ega igaüks ei lähe seda ka teatama. Rääkimata sellest, et nad üksi looduses vist kaua hakkama ei saaks.
Nii, et jalutage oma jänkudega KINDLASTI rihmaga, sest parem karta kui kahetseda hiljem.
Kas teil on jänkud juba vaktsineeritud, ilma selleta pole küll tark välja minna, rääkimata sellest, et ilmad pole veel nii soojad, tõmbetuuled on väikestele küülikutele ja muidugi ka tubastele jänkudele väga ohtlikud.
NB! Kindlasti jälgige , mida jänkud väljas suhu pistavad, eriti kevadel on palju lilli, mis on väga mürgised ja nende söömine on jänkule enamasti surmav.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas alina467 » 14. aprill 2008, 22:29

Ettevaatlik tuleb olla ka igasugu koerte-kassida ja muide INIMESTEGA! Kui ükskord jalutasin Motsuga siis tulid mingid poisid(vb 13-15a) ja jäid kaugemal seisma. Ma nagu erilist tähelepanu ei pööranud- mõtlesin, et vaatavad. Aga siis ehmatas jännu millestki ja pistis teises suunas jooksu, mina rihma otsas järel. Seljatagant kuulsin midagi stiilis "Kas said pihta?" Selgus, et neil oli plastmassist kuulikestega mängupüss. Õnneks pihta nad siiski ei saanud- jännu pääses ehmatusega. Võtsin kaissu ta ja läksin minema. Järgi totakatele ju ei jookse- jännut polnud kuhugi panna. Oleks siis keegi kaasas olnud, kelle hoolde Motsu jätta, oleks neile paraja keretäie korraldanud, aga üksi ei saa selliste vastu midagi teha...
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas saara11 » 15. aprill 2008, 21:16

Mul oli ka niimodi,et käisin 2 päeva järjest jalutamas :-) Esimesel päeval olin ilma rihmata aga teisel päeval olin rihmaga ainult sellepärast, et mu jänku hakkas ka järsku esimesel päeval minema jooksma :dry: õnneks sain kätte. See teine päev kui käisin väljas tulid mingid poisid u 18-20 aastased oma kollase autoga mis põrises samamoodi, kui traktor. Olin just kodu välis ukse juures ja nad jäid peatuma :huh: alguses mõtlesin et tahavad jänku kohta midagi öelda, aga autost nad välja ei tulnud. Seisid seal siis u 3 sek ja siis vajutasid gaasi põhja :bang: , jänku oli nii hirmunud, et puges mulle krae vahele ja õudsat bensiini haisu tuli. Muidugi pobisesin endamisi roppe sõnu. Siis vaatasin et jäävad hoovi otsas peatuma :mad: , siis sõitsid tagasi mina juba kohmitsesin võtmeid, et nende eest koridori joosta. Aga ma ei leidnud võtmeid ja nad tagrudasid minu juurde tagasi ja siis seisid ja vahtisid mind :wacko: , muidugi ma vaatasin neid kulm kortsus. :mad: siis vaatasid mind ja lasid jälle gaas põhjas minema lõpuks kohmitsesin võtmed välja ja läksin tuppa. :bang: aga nii hullud! ise juba täiskasvanud ja ikka teevad selliseid asju! mis mõttega? igastahes jänku jõudis oma pissi teha asfaltile niikaua kuni auto oli ära sõitnud ja mina oma võtmeid otsisin :-Dnoh siis kui auto oli juba ära sõitnud jõudis ta jälle kaugele joosta ja siis asfaltile oma pissi teha :wink:
Viimati muutis Mercar 16. aprill 2008, 11:07, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Ei ole vaja niipalju smaile igalepoole toppida!
loomi tuleb hoida!
Jossu! armastan!
Kasutaja avatar
saara11
Õigekiri longab
 
Postitused: 92
Teemad: 4
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Riin » 16. aprill 2008, 00:29

saara 11! Kas jänku ikka vaktsineeritud on ?
Mina pole oma jänkuga kunagi maja lähedal jalutamas käinud, sest siinne ümbrus on nii räpane - kõikjal kasside- koerte mustus, rääkimata autode saastest ja tolmust. Jänku ju hüppab kõige selle sees, lisaks sööb mürkgaase ja tolmu täis rohtu, kui ka ei söö, siis lõpuks ennast pestes keelega läheb kogu see saast talle kõhtu.
Ei tahtnud nüüd Sind masendada, kuid soovitan kõigile jänkuomanikele parem jänkut toas hoida, kui sellisesse saastesse jalutama viia. Parem on teha mõni sõit nädalavahetustel või õhtuti koos vanematega autoga metsa alla , või kuhugi, kus loodus ja ümbrus puhtam.
Kasuks tuleb see nii enda tervisele kui ka jänkule :-) .

PS! Jänkud on väga nõrganärvilised, nii et suur automüra, inimeste kõva kisa, mõjub neile väga halvasti, kindlasti tuleks ta siis sülle võtta ja rahustada, st paitada, eriti kõrvade paitamine mõjub neile rahustavalt.
Olen lugenud raamatutest juhtumitest, kus jänku on aias puuriga väljas olnud ja sealt on mööda läinud näiteks loom, keda ta on kartnud ning jänku on suure hirmu tagajärjel südamerabandusse surnud.
Pärast seda ei lase ma ka tuttavate koertel igaks juhuks oma jänkut puuris olles lähemalt uurida, sest jänku tunneb seal, et ei saa kuhugi põgeneda ju.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas saara11 » 16. aprill 2008, 18:58

ta ei ole veel vaksineeritud ja me ei käi päris maja kõrval vaid natukene eemal kuhu autod ei pääse eile käisime küll jah päris maja kõrval ja auto hirmutas teda väga !
loomi tuleb hoida!
Jossu! armastan!
Kasutaja avatar
saara11
Õigekiri longab
 
Postitused: 92
Teemad: 4
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas AlisaIsabella » 20. juuni 2010, 16:44

Kuna meil Hiiumaal on aed väga suur siis jänkuga eriti välja ei kipugi enda aiast. Kui siis ainult siis kui lähen naabri juurde kes elab kohe meie kõrval ja teele pole vaja minna, või siis kui sõbranna juurde tahaks minna. Tema juurde on tee kuni 0,4-0,7 (1) km umbes aga maantee see pole, metsatee ka mitte, vist siis lihtsalt vaikne külatee ja hulkuvaid koeri meil seal eriti pole.
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Monz » 20. juuni 2010, 17:43

Minul on ta õues, oma hoovis, lihtsalt puuri võre all. Panen tavaliselt varju alla selle võre ( ilma aluseta) ning peale rätiku, küljed jäävad avatuks. Nosib rohtu ja tundub rahul olevat!
"Igal loomal peab olema kodu, ent igal kodul ei pea olema looma..."
Kasutaja avatar
Monz
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Reksu » 22. september 2010, 16:48

Esimene kord kui Nupsik rohule sai, siis muud ei teinud kui lesis rohu sees :-D , päike paistis peale ja vaikne tuul vihises mööda karva. Alguses mõtlesin et ehmus ja tõmbas maadligi. Eelmine ehk 4 kord sai juba mõeldud, et peaks ostma koerte jalutusrihma, millel rihm järele annab, sest kui ta juba jooksma hakkas siis ei jõudnud talle enam järele.. kus on alles kiired jalad :lol:
Kasutaja avatar
Reksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 5
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas makimaki » 01. märts 2011, 23:04

mul on selline mure et alles sain need jänese traksid ja kui ma eile neid proovisin läks jänes täiiesti segatusse :huh: jooksis mööda tuba ringi, nagu välk. Ema ütle et homme proovid aaga täna proovisin ja ta nuusutas korraks trakse aga ta pani siis niii kähku sealt trakside juurest ära kui sai :/
makimaki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Riin » 02. märts 2011, 02:52

Meie jänku pole neid trakse armastama hakanudki, nende panemine talle on vahel selline, et ma kardan, et naksab mind. Samas õues olles ei tee ta enam rihmast eriliselt välja, v.a. see, et ta pidevalt rihma lõuaga märgistab, see ju läheb mul otsapidi vahepeal maha ja võõrad lõhnad siis peal.
Nii, et ära muretse, kui ta kodus sedasi käitub, õues on tal niiiii palju toimetamist, et ta ei märkagi neid. Muidugi sellega pead arvestama, et Sina ei jaluta jänkuga, vaid jänku jalutab Sinuga :wink: . Sul ei õnnestu teda kutsa kombel enda kõrval käima õpetada, tema toimetab ikka oma äranägemise järgi ja vahel vägagi kiirelt:)).
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Loomahull » 02. märts 2011, 13:19

Võib ka olla, et ta ei harjugi ära. Minu eelmine jänku oli väga rahulik ja traksid ei valmistanud mingit probleemi, saime suvel aias käia, aga Kõrvikule pole neid võimalik selga saada. Alguses proovisin, aga see oli tõeliselt jube ettevõtmine ja rohkem pole teda stressnud sellega. Oleneb jänkust endast, kas võtab omaks või ei.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas nommi » 02. märts 2011, 18:42

Me käime kodus õues nende vesti moodi traksidega. Selga panek ei ole muidugi eriline lemmik tegevus, aga kui juba seljas on, siis ei tehta ei vestist ega rihmast selle küljes enam väljagi. See on küll täiesti tõsi, et küülikuga jalutada ei saa, vaid küülik ikka jalutab sinuga.

Siin on palju räägitud jänkude nõrkadest närvidest :shock: Mul on kodus siis vist ikka tõsiselt terve närvikavaga isend. Ei karda ta ühtki koera, kassidele teeb tuule alla ja mingit kergetki erutust ei tekitanud 20 last, kes kõik ümber tema lärmasid ja rüselesid, et saaks talle pai teha. Nommi näsis oma rohtu vaid edasi. Autod ei vääri tema arvates mingit tähelepanu ja võõrad inimesed on lihtsalt lisa käed, mis pai teevad.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Riin » 02. märts 2011, 22:13

Nii, nagu inimestel, nii on ka jänkudel erinev närvikava ja muidugi oleneb see ka sellest, kui palju oled temaga juba väiksena harjunud väljas käima, autoga sõitma jne, jne.
Näiteks, kui me läheme suvel esimest korda välja, siis tuleb ta reisipuurist välja ikka väga ja väga kaua aega hoogu võttes. Ma ei taha teda sundida ka. Kui kaugemal sõidab auto või jalgratas, siis ta laskub nii armsasti maadligi, kui aga oleme juba teist korda väljas, ei tee ta sellistest asjadest eriti väljagi, iga korraga läheb ta julgemaks ja tegusamaks.
Ükskord oli aga selline lugu, et talle vist tundus, et milleks sellel tuttaval alal enam ennast väsitada, parem teen väikse uinaku ja mõnulen puu all. Ma olin muidugi väga pettunud, tõin ta ju just selleks välja, et ta saaks kiiremaid ringe teha ja looduse lõhnu nautida, kuid, nagu öeldud, otsustab ju selle üle ikkagi Nupsu. Ükskõik, kui palju kordi ma teda kaenlasse ei võtnud ja puu alt kaugemale ei viinud, kappas tema sinna tagasi. Muidugi loobusin siis sellest ja tema tegi lõpuks ühe mõnusa uinaku värskes õhus :razz: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Reksu » 15. aprill 2011, 11:47

Nagu Riinu jutt, oli meil samuti eelmine aasta, et lesis rohus ja ei liigutanud lillegi. Lootsin, et jookseb palju ja uudistab, aga polnud sel korral mahti seda teha :happy:
Praegu on maapind mullane ja pehme, ei taha teda maha panna, jalutame niisama süles. Kuna meil on rõdu lasen Nupsiku sinna, siis ta ei suuda otsustada kas olla sees või väljas ning jookseb seda vahet :-D
Nupsikღ 04.05.10
Kasutaja avatar
Reksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 5
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Jännu1 » 23. juuli 2011, 14:58

Mul selline mure , ostsin hiljuti jännule traksid(sellised, mis käivad kahest kohat selliste klõpsudega kinni). Talle nende selga panemisega polnud probleeme ja alguses ei pannud ma rihma taha, vaid lasin tal lihtsalt nendega toas ringi joosta. Sellega sai ta kenasti hakkama, kuid kui ma rihma taha panin, alguses toas temaga niimoodi jalutada proovisin läks ta täitsa segadusse. jooksis kohe voodi alla. Järgmine päev panin uuesti traksid ja läksin nendega õue, siis sattus ta täiesti paanikasse, ta hakkas end raputama jne. ma kartsin et ta poob end üles, kuid õnneks nii ei juhtunud. Rohmem ma pole julgenud talle trakse panna.
Vb. peaks alles siis proovima kui ta vanemaks saab(ta praegu 3 kuune) või just nooremana oleks parem harjutada.
Kas keegi oskab aidata kuidas ta siiski traksidega ära harjuks?
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas DessaMerisiga » 23. juuli 2011, 15:35

Ma aravn et harjutada tuleks ikka nooremalt ;) . Mina harjutasin koera (Pepsit) tasahaaval . Ta polnud oma ühe aasta jooksul mitte kordagi jalutamas käinud ja ei teadnud mida nende traksidega teha . Mina harjutaks teda lihtsalt traksidega käima igapäev umbes 10 minutit . Et lased vabalt jooksma ,siis natuke aega traksidega ja siis jälle vabalt . Siis mina paneks mitte rihma vaid mõne lühiksema nööri juppi taha lohisema , na koguaeg seda pikendama . Ühel päeval 20 cm juppiga , järgmisel päeval 30 cm jne ... Ja siis üheltmaalt sama pikaga kui rihm . Ja kui kõik on õnnestunud hästi siis rihmaga . Aga seda kõike aega viisi toas ;) . See oleks minu plaan , kui mul oleks sellega probleeme . Aga mina oma Rosalie´t ei jaluta vaid ta jalutab kas mind või siis ise ennast :P . Ma lasen ta aeda lahti . Niikaua on aias lahtiselt kui ise vaikselt läheb puuride poole . Siis kui ta puuride juures on , võtan kratist kinni ja tõstan tittede juurde :) .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Jännu1 » 23. juuli 2011, 16:22

Ma arvan et kui ma Jännu aeda vabalt jooksma laseks paneks ta kohe plehku :D Ma proovin siis seda nöörijupi värki ka, äkki mõjub:D
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Riin » 24. juuli 2011, 23:43

Meil toas trakside panek ei õnnestu hästi, ta läheb rahutuks ja on valmis naksamagi. Nüüd teen nii, et sõidame autoga jalutuskohta, siis võtan ta reisipuurist välja, kuigi uks on lahti, keeldub ta sealt ise välja tulemast, ka meelitades. Panen talle autos nii traksid kui rihma peale, siis viin jalutama koos reisipuuriga. Vahel on ta seal päris kaua varjul, vahel kappab kiiresti õue, vahel käib nii puuri kui õue vahet. Ei hakka teda sundima ka. Igatahes õues laseb ta rihmal kenasti olla, ainult iga natukese aja tagant nuusib rihma üle ja tõmbab ka lõuaga üle. Vahel kipub ka näkitsema, kuid siis tõmban teda liikuma. Muidugi toimub liikumine ikka jänku soovide järgi:)).
Autosse jõudes võtame rihma jälle pealt ära. Nii, et vaata, milline variant teile sobib rohkem, meil igatahes toas hakkab ta kohe seda ära kiskuma- närima. Õues on tal uued lõhnad jm tegemised, siis pole traksid nii segavad. Ilma ma ei soovita minna, sest millegi peale ehmatades on nad ülikiiiired ära jooksma.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Jännu1 » 04. august 2011, 18:47

Suur tänu DessaMerisiga! Tegin täpselt nii nagu sa kirjutasid ja see aitasgi. Esimene jalutuskäik õues on nüüd tehtud. Kõik läks hästi. :D Kuid enne peab veel mitu-mitu korda õues jalutamas käimas, kui ta sellega haljub.
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas SnoopyMusi » 07. august 2011, 20:58

Mina olen oma jänkuga jalutanud karjamaa peal, sela ie sega keegi. Jänkude traksid ümber ja kuna tema õige jalutusrihkm on liiga lühike, panin ta traksidest kinni koerte flexi rihmaga (5m), siis saab ta rohkem joosta, ta on suht harjunud ja jookseb nagu segane :P
Minu pisikesed sõbrad ! ♥
Kasutaja avatar
SnoopyMusi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 34
Pildid: 26
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas girlforever » 19. november 2011, 21:49

Tere, meil on 4 kuune lõvilakk kääbusküülik, tekkis küsimus ,et kas jänesega võib ka sügisel , talvel , kevadel õues jalutamas käia? Kas liiga külm ei ole neil?:D Äkki oskaks keegi tedlikum öelda!:)
Ette tänades!
girlforever
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas Merili » 29. märts 2012, 14:48

Mina jalutasin suvel maal, aga loobusin sellest, sest:
* aga Pätu pääses traksidest paar korda välja (pidime teda mööda aeda taga ajama)
* ta jooksis väga kiiresti ringi ja ma lihtsalt ei jõudnud talle järgi
* tal on suur õuepuur, kuhu ta saab muru nosima kui on soe ning maapind külm ega märg ei ole
To The World, my Sheltie is just a dog...
To me, my Sheltie is The World...
Kasutaja avatar
Merili
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 1
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jäneste jalutamine: kus ja kuidas?

PostitusPostitas trixie » 02. detsember 2014, 23:03

Mina käin oma jänksuga jalutamas männide ja oma oue kohas. Aga mitte tänava vahel siis sattub jänku pannikasse sest see müra ja inimesd on ikka ka seal.;)
trixie
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist