Küülik reisima?

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Kissu » 19. oktoober 2009, 17:21

Põhiline küsimus on selles, et kuidas sa reisid. Bussiga sõites ei oleks talvel kindlasti kasulik küülikut nõnda külmas edasi-tagasi vedama hakata. Pigem võiks talle panna paari päeva toidu ette ja ta elab selle nädalavahetuse kenasti ka üksi üle. Autoga sõites on veidi lihtsam selle asjaga. Tegelikult peaks tõenäoliselt katsetama, kuidas küülikule endale kõige rohkem meeldib. Kas üksi kodus olla või reisida? Eks seda ole ju küüliku käitumisest näha. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas I n g r i d » 03. november 2009, 23:33

Aitäh mul veel küülikut küll ei ole aga arvatavasti kevadel võtame nii-et teadmisi on vaja koguda :wink:
I n g r i d
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas särasilm » 04. november 2009, 06:57

Mina oma Tilluga reisin täpselt nii juba mitu aastat (nädalavahetused ja suvi maal). Autoga.Esimene sõit oli raske, aga väga palav oli siis ka. Sõit kestab meil umbes tunni.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Keilyke » 11. detsember 2009, 10:52

Mina sõitsin eile koos oma pisikesega Tallinnast Rakverre (bussiga) Bosse oli väga rahulik. Istus kõrvalistmel oma kandepuuris, nosis vaikselt heina, vahepeal tõusis tagakäppadele ja piilus kastist välja. Süles istus ka mingi 20 minutit, alguses sättis end magama sülle mulle aga siis otsustas et ümber on kõik nii huvitav, et tuleb uurida. Ronis mu süles , kord ronis õlale ja siis jälle maha , siis avastas akna ja arvas, et sealt on tore välja vaadata. Räägitakse, et ku jänku on stressis või kardab siis hakkab pabuldama. Bosse ei kakanud mulle kordagi sülle, pärast panin ta siiski kandekasti tagasi, sest mõtlesin . et äkki pissib sülle ka veel. :p
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas viinamari » 11. detsember 2009, 13:03

mu küülikule on sõidud väga vastumeelt...sõidutan teda ainult hädavajalikel juhtudel nüüd. sõidu ajal hingeldab täiega ja peale sõitu jookseb kohe peitu ja stressab umbes pool tundi.
Kasutaja avatar
viinamari
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Brunette » 11. detsember 2009, 17:40

Me sõidame koguaeg Kuressaarest Tallinna autoga.Plärtsiina on väga rahulik kui sõidame..kaifib muusikat ja vaatab puuris ringi.Pabulaid ei tehta aga on vahel juhutunud,et pissi tuleb.Koju jõuame on kõik korras. :-D
Kasutaja avatar
Brunette
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 136
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Riin » 12. detsember 2009, 02:14

Meie käime väga harva väljas, ainult suvel sõidame jalutama loodusesse. Pikki sõite me ette ei võta, sest olen märganud, et parem on teda paar päeva kodus lahtiselt lasta olla üksinda, kui kaasa võtta. Võõras kohas hakkas ta meil viimati terve aja põmmima tagakäpsidega ja väga kaua läks aega, enne , kui rahunes. Muidugi, kui käiakse samas kohas tihti, siis harjub ka jänku.
Meil ta sõidu ajal ei söö ega joo, mis näitab, et ta ennast hästi ei tunne.
Enne, kui välja läheme, siis käime aga alati potil ära. Tõstan ta ise potile, ta vaatab mind siis alati sellise näoga, et kas ma olen mingi totu või, et ta on juba suur mõmm ja teab ise väga hästi, millal häda peale tuleb :razz: . Kui tal häda pole, siis hüppab hopsti potilt ära.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas jännu » 17. detsember 2009, 14:39

Minu jänks ka algul ikka kartis, aga see läks üle. Kössitas oma puuris ja ei söönud ega midagi. Hea oleks vahepeal ka peatus teha siis. Et jänks saaks süüa:).
jännu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 4
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas anza87 » 17. detsember 2009, 15:01

mul selline küsimus et kui paariks päevaks reisima minna siis kas peab tema päris puuri kaasa võtma või ta saab transpordi puuris ka hakkama.
anza87
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Liisi » 29. detsember 2009, 23:04

Kui mõtled reisimise all kusagil hoones viibimist, siis soovitaksin ikka puuri, kuna transpordipuur jänkule vaevalt kuigi mugav ja meeltmööda kodu on.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas alina467 » 30. detsember 2009, 10:33

Transpordipuuriga on nii, et saab küll hakkama, aga meeldiv see talle jah ei ole. Kui saad teda seal vahepeal välja lasta, siis pole hullu. Iseasi kui suur su transpordipuur muidugi on. Minu jutt kehtib ikka sellise kassi-koera tranpordipuuri kohta. Näriliste omasse ei topiks oma küülikut üldse.



Riin kirjutas:
Enne, kui välja läheme, siis käime aga alati potil ära. Tõstan ta ise potile, ta vaatab mind siis alati sellise näoga, et kas ma olen mingi totu või, et ta on juba suur mõmm ja teab ise väga hästi, millal häda peale tuleb :razz: . Kui tal häda pole, siis hüppab hopsti potilt ära.



Meie teeme oma jänkuga ka nii :-D Nüüd ta juba enamasti teab, et kui traksid selga pannakse, siis tuleb kähku potile minna. Pärats potil käiku kontrollin veel ta kõhtu, et kui on mõnus pehme, siis on häda tehtud, kui on ikka punnis, siis saadan potile tagasi :rofl: Pole mind veel kordagi väljas täis pissinud(ja nüüd sõnun nagunii ära).
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas ullamari » 24. jaanuar 2010, 19:15

Kui minul küülikud olid,siis läksime nendega iga suvi kolmeks kuuks maale.Panime nad transportpuuridesse ja läksime autoga.Paar päeva olid stressis ja imelikud,kuid varsti,kohe kui õue aedikusse said ,siis olid väga rõõmsad :-D .
Väikeloomad-linnud on lihtsalt Võrratud!
ullamari
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 109
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn:)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas nommi » 07. märts 2010, 12:53

Mul küsimus praeguste ilmadega jänese transportimise kohta. Nimelt on mul järgmine nädal vaja jänksiga loomaarstile minna, aga seekord peame selle käigu ette võtma bussiga, nii et väljas kõndimist on üksjagu. Selle pärast ma ka natuke kardan, et äkki saab loomake külma, tegelikult küll tuult. Siiani oleme kõik käigud autoga saanud teha ja siis on olnud sõit uksest ukseni. Ise mõtlesin, et paneks transportpuuri koti sisse, et tuul ligi ei pääseks (kott muidugi pealt lahti)? Oleks tark tegu? Või pabistan ma liigselt?
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Liisi » 07. märts 2010, 13:15

Mina õmblesin transportpuurile pealetõmmatava katte. Läksin küll aprillis arsti juurde, kuid kartsin ikkagi jahedat tuult.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Loomahull » 07. märts 2010, 14:52

Pane jah transakas kotti. Praeguste ilmadega peabki pisut pabistama, tuul kõva ja salakaval.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Kissu » 11. märts 2010, 15:38

Kandepuuri võiks pista spordikotti - soojem ja tuul ei tõmba läbi. Kõrvale võib panna veel soojakoti või soojendatud tatrapadja/kirsikivipadja.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas alina467 » 11. märts 2010, 16:46

Nalja teed või?:D ma pakun et sellega saab ta hoopis bussis kuumarabanduse :P
Mina soovitan lihtsalt küüliku põue pista. Või siis seljakotti, aga seljakott mitte seljale muidugi, vaid ette kõhule. Kate transpordipuurile on ka hea mõte.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Kissu » 12. märts 2010, 12:03

Ära mine melodramaatiliseks! Spordikotis ei saa küülik kuumarabandust, kui sa just teda musta värvi kotti ei pane ja lõõskava päikese kätte ei jäta. Tegelikult on transportpuur spordikotis üks ideaalsemaid viise küülikut või ükskõik millist looma külmemate ilmadega transportida, kui sul puudub võimalus autot kasutada ja vahel isegi auto puhul. Loomulikult ei pea sa bussis/autos hoidma küülikut kinnises spordikotis vaid võid selle kas pealt lahti teha või transportpuuri sealt hoopisgi välja tõsta - natukene loogilist mõtlemist võiks kasutada... Lisaks ei tuleks mul mõttesegi panna oma looma kotiga alla pagasisse, ma oletan, et sa ei mõelnud seda?

Mina näiteks käisin enne auto saamist oma rottidega igal pool nõnda, et pistsin nad kandepuuriga seljakotti ja oma seljale. Talveti tõmbasin sinna ümber veel salli või mõne muu sooja riide, et kindlasti kohe külm ei hakkaks. Üksgi rott ei saand kuumarabandust ega muul moel viga. Bussis oli kandepuur süles ja välja minnes toppisin selle jälle seljakotti. Tean, et ka Pinto transpordib oma liivahiirte kandepuure näiteks spordikotis ja sa ei taha ometi öelda, et tema seaks oma hiired kuidagi ohtu?

Kõiki küülikuid ei anna põue pista ja alati ei ole see reis mitte 10 minutit vaid vahel ka 2,5 tundi. Samuti arvan, et tunduvalt odavam tuleb mitte iga kord uut seljakotti osta. Alina, sinu küülik on tõesti eeskujulikult käituv poiss, kes armastab sinuga koos reisida aga see ei ole mitte kõigi küülikutega nõnda.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Pinto » 12. märts 2010, 13:42

Ma pole ka sugugi ainuke, kes liivahiiri nii transpordib. Soomlastel on suured kotid (samasugused nagu turul mutikestel- ruudulised ja pealt lukuga) ja sinna mahutatakse ikka üsna mitu kandepuuri ära, ka üksteise peale. Nii nad reisivad nendega pidevalt näitustel ja midagi pole juhtunud. Samamoodi rändavad ka rotipidajad oma rottide ja transportpuuridega Soomes.

Küülikut põues hoides on alati see võimalus, et ühel hetkel ta paneb sul plehku või laseb su täis. Seljakott ei hoia kah hästi vormi, et sinna küülikut hästi panna. Kui seljakoti sees on aga kandepuur, siis ei saa küülik muljuda kuidagi. Kuigi ega vist seljakotti suuremaid küülikuid ei mahutagi, nii et ikka kandepuuriga spordikotti on parim lahendus. Ka turvalisim loomale (kui pead bussis püsti seisma ja seal on palju rahvast ja mõni sulle otsa kukub või mööda trügib, siis võib küülik kergelt viga saada).
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Liisi » 12. märts 2010, 13:51

Äkki ülekuumenemise all mõeldi ikka küülikule soojakoti külje alla panemist, sest see tundub tõesti liig olevat.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas alina467 » 12. märts 2010, 16:22

Ega ma kandepuurist spordikotis ei rääkinudki midagi, vaid soojakotist või soojendatud tatrapadjast. Minu meelest on see ikka vääääga ülepingutatud. Vb 30 kraadise külmaga oleks mõeldab:P
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Kissu » 12. märts 2010, 19:36

Meie talvede juures ei ole see 30 kraadi muide ju mitte nii ilmvõimatu. Samuti on see hea võimalus haigele loomale sooja transporti pakkuda. Minu küülikud näiteks harjunud toatemperatuuril elama ja väljas ei käi ÜLDSE. Kui mõni neist nüüd peaks haigeks jääma ja arstile vaja teda transportida, siis ma ei arva, et oleks ülepingutatud, kui ma talle sooja kirsikivipadja külje alla paneksin. Loomulikult jällegi ei pea seda ilmtingimata 30 kraadi sooja puhul kasutama, keegi polegi seda väitnud. Lihtsalt, kui kardad, et su loomakesel hakkab külm siis see on asi, mille peale tegelikult paljud ei tule tihti. Muide see töötab ka vastupidiselt, suvel tohutult kuumade ilmadega jahutad kirsikivi/tatrapadja külmkapis maha ja paned loomale puuri alla - tal siis mõnus ja jahe. Seega ei tasu kohe kaela karata, kui üritad midagi soovitada vaid pigem ise ka veidi ajusid liigutada, millistes tingimustes see idee kasulik võiks olla.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas nommi » 12. märts 2010, 20:09

Ma muidu plaanisin umbes samasugusest materjalist kotti, nagu need turukotid, puuri pista. See selline hea, et tuul ei puhu läbi, kott oma mõõtmetelt aga täpselt paras. Spordikott oleks küüliku transpordipuuri jaoks vast liiga suur ja puur võib hakkata loksuma, mis muudab sõidu looma jaoks ebamugavaks. Meil õnneks avanes siiski võimalus minna autoga ja õnneks pole loom haige.

Ma muidu ei kujuta ette 40 minutilist sõitu küülik põues, ma oleks ikka täitsa kriibitud ja näritud selle peale. Meie jänks selline, kes süles on vaid siis, kui tema seda tahab. Seljakott saaks ka tõenäoliselt pitsiliseks näritud :-D
Viimati muutis nommi 13. märts 2010, 09:12, kokku muudetud 1 kord.
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas alina467 » 12. märts 2010, 23:42

Kissu kirjutas:Meie talvede juures ei ole see 30 kraadi muide ju mitte nii ilmvõimatu. Samuti on see hea võimalus haigele loomale sooja transporti pakkuda. Minu küülikud näiteks harjunud toatemperatuuril elama ja väljas ei käi ÜLDSE. Kui mõni neist nüüd peaks haigeks jääma ja arstile vaja teda transportida, siis ma ei arva, et oleks ülepingutatud, kui ma talle sooja kirsikivipadja külje alla paneksin. Loomulikult jällegi ei pea seda ilmtingimata 30 kraadi sooja puhul kasutama, keegi polegi seda väitnud. Lihtsalt, kui kardad, et su loomakesel hakkab külm siis see on asi, mille peale tegelikult paljud ei tule tihti. Muide see töötab ka vastupidiselt, suvel tohutult kuumade ilmadega jahutad kirsikivi/tatrapadja külmkapis maha ja paned loomale puuri alla - tal siis mõnus ja jahe. Seega ei tasu kohe kaela karata, kui üritad midagi soovitada vaid pigem ise ka veidi ajusid liigutada, millistes tingimustes see idee kasulik võiks olla.


Appi! Kissu! Rahu-rahu. Egas ma siis kellelegi kaela karanud. Minu meelest on sinu suhtumine praegu agressiivne. Küülikutele on minu meelest kuum ohtlikum kui külm(tuulest ma siin ei räägi).
Samuti ma ei pakkunud ainsa variandina põue pistmist. Pealegi bussisõit on nii lai mõiste.
Linnaliiniga võib sõit olla nii 5 minutit kui 40 minutit. Mõnda küülikut põue tõesti ei saa võtta, aga see polnud ju täpsustatud, millise küülikuga tegu. Meie oleme nii ka linnaliiniga sõitnud, et bussi oodates oli küülik põues ja bussis sees panime transasse.

Ja kui sa igatsugu soojakotte soovitama kukud, siis võiksid ise ka mõelda natuke, et sellistel puhkudel tuleb temperatuurid kindlalt määrata, sest mõni inimene teadmatusest paneb 60 kraadise koti loomale külje alla, topib transpordipuuri spordikotti, kus õhuvahetus niigi kehv ja paarikümne minuti pärast lõpetab laibaga. Just see, et sinu küülikud väljas ei käi ja minu oma on väga paljudes kohtades reisinud, annabki mulle rohkem ettekujutust, mida ja kuidas küülikud taluvad. Ka meie loom läks kunagi esimest korda talvel õue :wink:
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas AlisaIsabella » 02. juuni 2010, 16:15

Me hakkame teda vist linnupuuris trantsportima. Küülik on mini, uksest mahub sisse ja puur on põhimõtteliselt sama suur millega teda on enne trantsporditud. Puur pole küll vist kõige tugevam, aga arvame et peab vastu. Puurile paneme katte ka peale , et jänkul parem oleks.

Kas neid võib loomakottides ka trantsportida ? Sellistes mis on mõeldud koertele ?
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas alina467 » 02. juuni 2010, 20:50

Meie jännut saab ka kotis vabalt transportida. Alguses kui ta veel pisike oli, siis panime rätiku ka alla, et kui ta pissima peaks siis, ei juhtuks midagi. Nüüd ta on juba nii tark, et kui näeb, et traksid selga topiti, läheb käib potil ära ja kui reis just väga pikk pole, siis ta häda väljas olles ei tee.
Aga enda küüliku puhul pead ise vaatama, mõni jänku võib kotist paanikasse sattuda, ikkagi pime ja jalgealune ebakindlam kui transpordipuuris.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas AlisaIsabella » 03. juuni 2010, 16:25

Aga ma arvan, et siis ma panen sinna põhja midagi tugevat, ja ka rätiku.
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Reksu » 22. september 2010, 17:00

Tere! Lähiajal on meil plaanis sõitu minna ja tahaks teada kui pikalt kannatab küülik autosõitu. Kas 1,5 tunnise sõidu ajal peaks pausi tegema, et saaks süüa ja vetsus käia. Linnasõidul on süles olnud ja talle meeldib :happy:
Nupsikღ 04.05.10
Kasutaja avatar
Reksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 5
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Keilyke » 23. september 2010, 13:01

Ma arvan, et kõige parem on küülikul autos sõita siiski transportpuuris. Eriti kui sõit venib pikaks. Transportpuuris saab ta häda teha ja süüa kui tahab. Kuigi minu kogemused on, et ega küülik väga ei söö reisi ajal. Oleme oma küülikuga sõitnud Tallinnast saaremaale, ehk siis mingi 3-tunnine sõit. Aga eks see oleneb küülikust ka ja kui harjunud ta igasuguse reisimisega on.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Reksu » 28. september 2010, 21:38

Esimene pikk tripp jänkuga tehtud. Üksots sai sõidetud süles edukalt, aga tagasisõidu ajal oli väsinud ja panime puuri, sai oma urus peidus olla. Sel päeval sai nähtud palju rahvast ja saadud silitada. Kodus toibus kiiresti, tunnikese pärast jooksis ringi :happy: , aga hoidis meist natuke kaugemale.
Nupsikღ 04.05.10
Kasutaja avatar
Reksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 5
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist