Aluspanu puuris ja pissinurgas

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas alina467 » 29. mai 2009, 20:22

Mürgid? Üks tavaline korralikult töötav muruniiduk, ei tohiks küll heina mürgiseks teha. Ainsad asjad, mida mina suudaks ette kujutada on see, kui muruniiduk ajab õli välja või see toss, mis muruniiduki mootorist tuleb. Aga kui nii võtta, siis see hein mida me poest ostame, on tõenäoliselt traktoriga niidetud ja traktor tossab hullemini.
Hoopis teine asi on see, et see peenike hein võib hoopis küülikule silma sattuda või allergiat esile kutsuda.
Samuti hakkab hein puuripõhjas kiiresti haisema. Seega, minu arvamus on see, et kõige parem variant see ei ole.

PS: tegelikult sellele küsimusele on väheke raske vastata, kuna pole teada, mis muruniidukit kasutatakse, kui pikka heina niidetakse jnejne.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Anete12 » 30. mai 2009, 14:57

Meil on küll korralik töötav muruniiduk ja need tutid mis järele jäävad need ei ole küll väga peenikesed.Need tutid on ju nii pehmed , et mõtlesin , et küülikul äkki sobiks see alusmaterjaliks panna. :wink:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Riin » 31. mai 2009, 13:38

Ma ise arvan, et ta hakkab seda hoopis sööma ning sel juhul peab kindlasti teadma, et seal pole hulgas taimi, mis jänkule mürgised. Kui hästi selline värske muru pissi sisse imab ja halbu lõhnu ära hoiab, ei oska kahjuks öelda. Kuid eks Sa katseta ja anna meilegi teada!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas alina467 » 31. mai 2009, 22:00

Vaevalt, et see üldse mingeid lõhnu ära hoiab, pigem tekib juba esimese loigu järel väga jube hais.
Aga jah, see vist rohkem katsetamise ja maitse asi.
Mis puutub mürgistesse taimedesse, siis värske heina puhul on see jah probleem. Kui heinal aga kuivad lasta, siis pole vast hullu. Ega kui põllu pealt müügiks heina niidetakse, siis ka keegi seda seal ei sordi.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas merlyn » 18. oktoober 2009, 11:44

Tere!
Sain eile on küülikukese kätte. Tekkis mõni küssa: tal on pissinurk olemas ja pissib ka sinna, kuid pabulad on mööda puuri laiali ikkagi. Pissinurka panen graanuli moodi aluspanu, mida müüa soovitas osta (võtab pissilõhna endasse). Paljud siin räägivad, et aluspanu puuri põhja pole vaja panna, kui loom kenasti pissinurgas käib.

Müüa kelle käest küüliku ostsin, soovitas puuri põhja heina panna. Ok, heina saan äia käest, selle saamisega pole probleemi ja raha ka ei kulu. Kas on mõtet seda heina sinna panna? Sest ega ta nüüd heinasalvest heina üldse ei söö, vaid võtab kohe enda külje alt.
Kasutaja avatar
merlyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ja vahel Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas kertu0208 » 18. oktoober 2009, 16:45

Pane ikka sinna heinasõime heina. Alla ei pea midagi panema küülikule, aga kui tahad siis võid pehmet (lehtpuu) saepuru alla panna.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Reilir » 19. oktoober 2009, 14:41

Mul on Sipsikul pissinurgas saepurugraanulid ja põhjas mingi põhu laastud vms (0,5×0,5 cm), loomapoest ostetud. Neid laaste panen sellepärast et kogu puur on pabulaid täis ja see allapanu imab pabulate niiskuse enda sisse, on lihtsam puuri puhastada. Pissi teeb korralikult nurka, aga pabulaid on terve puur täis :(
"Life Is like a Box of Chocolates... You Never Know What You're Gonna Get!"
Kasutaja avatar
Reilir
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Riin » 20. oktoober 2009, 17:52

Meil on saepurugraanulid üle puuri, ka potis. Nimelt meil ka pissib potti ja pabuldab kõikjale. Kui midagi alla ei paneks, hakkaks korter haisema, see võtab lõhna vähemaks. Heina kraabib ta aga ise nagunii sinna juurde, sest sõimest sorteeritakse parem suhu ja halvem maha :-) . Kuid hein ei ima endasse nii hästi, kui graanulid. Osad ei pane jah puuri põhja midagi, kuid sellisel juhul peab ta kõik korralikult potti tegema. Saeprulaaste ei kasuta mina sellepärast, et siis oleks kogu elamine seda täis. Ta ju hüppab pidevalt puuri sisse ja välja.
Potti vahetame meie iga päev, kuid ülejäänud puuri nädalas korra, nii et see graanulite kulu pole suur. Puuri põhja paneme graanuleid vaid õhukese korra, potti ikka paksema kihina. Meil on Nupsul puuris maja ja ise pikutab ta ainult seal.
Heina pane aga kindlasti sõimesse, siis on jänkul tegemist, kui sorteerima peab.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas daxy » 20. oktoober 2009, 19:01

Kuna mul on mees ehitusel, siis olen lasknud tal meile vaibaribasid tuua - ühesõnaga tervet puuri põhja katab vaip ja pissipotis on ainult graanulid. Õnneks jänku ise ka armastab puhtust ja siis 99% pabulaid jääb ikkagi potti;)
Kasutaja avatar
daxy
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 88
Teemad: 1
Pildid: 8
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas merlyn » 29. oktoober 2009, 08:57

Võtsin mina siis heina sealt puuripõhjast ära ja ostsin saepuru graanuleid. Panin need kenasti siis puuri põhja, pissinurgas on teisest materjalist puru, mis imab pissi lõhna endasse. Nüüd aga hakkas jama - küülikuke enam pissinurka asja ei teegi, vaid graanulitele - enne seda muret polnud :wacko:
Kasutaja avatar
merlyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ja vahel Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas kertu0208 » 29. oktoober 2009, 11:09

Pane graanulid pissinurka siis ja saepuru puuri põhja (saepuru käppadele ka pehmem).
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas kertu0208 » 07. november 2009, 23:08

Kas fliisi ei saa kasutada küülikutel allapanu asemel nagu merisigadel? Eeldusel, et küülikul on vetsunurk muidugi.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Keilyke » 29. detsember 2009, 22:13

Meie Bossel on hetkel pissinurgas saepuru ja siis majakeses saepuru. Ülejäänud puur on hetkel ilma aluspanuta. Hakkan vist kasutama graanuleid kuna saepuru jääb koguaeg karvade külge kinni ja siis ta näeb kole välja. Täna pidin lausa lõikama neid talt pepu küljest lahti..
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Liisi » 29. detsember 2009, 23:02

Fliisi küll ei soovita, ta võib ju seda endale sisse süüa.
Minul näiteks on ainult ajalehed puuripõrandal, riiulil aga vaip - seal jänku magab.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas alina467 » 30. detsember 2009, 10:39

Ega need ajalehed ka head pole. Trükivärv on mürgine!
Fliisi võib kasutada jah, siis kui jänku seda ei söö muidugi.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Liisi » 21. jaanuar 2010, 14:13

Tõsi, ma kirjutades selle peale ei mõelnud.
Õnneks ta mul ei söö ajalehti, nii et sellega pole probleemi.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas itaalja » 10. veebruar 2010, 09:11

Minu jänkudel on magamispuuris ja pissinurgas saepuru.Magamispuuris on väga vähe,kuna enamuse on noor jänku välja lennutanud oma jooksmisega.
Kasutaja avatar
itaalja
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 136
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Otepää
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas AlisaIsabella » 03. juuni 2010, 16:18

Meil on kassiliiv, aga see pole vist hea ? Ja kuna see arvatavasti hää pole siis seda on natuke, et eriti ei tolmaks janii.

Mujal on allapanuks see hein mida ta ei söö. Hetkel siis Riga hein.
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Kallikera » 18. oktoober 2010, 21:42

Mina olen just avastanud enda jaoks kassiliiva küülikule pissinurka. Mitte tolmava liiva, vaid pärliliiva. Dr. Stern siis täpsemalt. Kuna kassile ka nkn sama liiva ostame siis saan mõlema jaoks seda kasutada. Kuna söök tal koguaeg ees, siis neid pärleid ta ei söö ja need ei paisu ka. Lisaks imab see paremini vedelikku ja ka haisu, ehk siis ei pea nii tihedalt vahetama. Palju mugavam endal pissi nurka puhastada. Valan tühjaks, loputan ära ja kuivatan. Saepuru ja saepuru graanulitega pidin põhjast ära kraapima, kuigi puhastasin iga päev pissinurka. Ja tänu sellele ei ole ma ka puuri põhja midagi pannud. Erilist kasu poleks olnud ka, ta nkn kraabib enda alt kõik ära.
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Riin » 24. oktoober 2010, 00:37

Ise ma küll ei julgeks kassiliivaga katsetada, olgu ta parem või mitte. Seda, et ta seda siiani pole söönud ei taga veel, et ta seda kunagi ei tee, eriti arvestades, kui uudishimulikud on jänkud oma kikusid igale poole sisse lööma ja see uudishimu pole üldse seotud tühja kõhuga.
Ma ei saa üldse aru, et miks peab ühte kohta küll ühte materjali ja teise kohta teist materjali panema, miks asja enda jaoks keeruliseks ajada. Kui Prismas jm müüdavad graanulid tunduvad kallid, siis ehituspoest ostes on nad küll odavad, muidugi, kui jänku puuris päevläbi kinni, siis ma neid ei kasutaks, ei tea ju, mis puitu on seal kasutatud.
Kui ta teeb kõikjale häda, nagu meil, siis on kõige kergem panna kogu puuri saepurugraanuleid, kui aga on korralik ja käib kenasti potil, siis piisab nende potti panemisest. Kõik muu- kaltsuribad, ajalehed jne pole ikka tegelikult mõeldud jänkudele allapanuks ja targem on neist loobuda. Parem karta, kui pärast kahetseda.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas AlisaIsabella » 23. märts 2011, 18:53

Ma kasutasin kassiliiva, aga see tolmamine ei meeldi... Siis ostis ema eile Bosse'st sellist maisitükkidest asja mida võib loomadele pissikasti panna. Sellel sodil on sidrunilõhn :) ma tahaks süüa seda. Lõhnab nagu mingi vetsupoti puhastusaine vms.... Selle nimi on Cliffi Tutolo.... (Cliffi on vist firma nimi.) Igatahes , kuna panin talle selle alles pissinurka, ei tea kas talle kõlbab. Enne andsin talle seda nuusutada ja ta hakkas seda sööma (vist) :)
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Tuustik1 » 28. märts 2011, 21:51

Mina, kui uus küüliku omanik (mul on 1,2 kuune Tuustik) läksin täna poodi, et osta talle graanuleid, kuna saepuru on mööda elamist täis ja ta pikema karvaline ka meil. Jõudsin koju ja lugesin: männipuit. Uurisin siit natuke ning loen, et neid ei tohi panna loomale. Tekkis kohe küsimus, et kas see, kui ma graanuleid kuu aega nt ainult kasutan, on ka nii hull, et jänku võib haigeks jääda? Peaksin minema uusi graanuleid ostma või võin jätta need nii kauaks kuni otsa saavad?
Tuustik1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Tuustik1 » 29. märts 2011, 19:04

Käisin siis täna poes uusi otsimas. ZooPlanet, Bosse, Rimi, Prisma... Kõik olid männilõhnalised või okaspuu graanulid :O. No oli ka paberist pressitud aga ma eelsitaks siiski saepuru graanuleid.
Tuustik1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Riin » 29. märts 2011, 23:18

Vaatasin praegu oma graanulite kirja, kuid seal ei ole küll peal teksti, millise puidu omad need on. Olen juba aastaid Prismast ostnud, neid on muidugi mujal ka.
Paberkott, millel peal kiisu, kirjutatud, et kassiliiv, naturaalsed puidugraanulid, keskkonnasõbralikud. Tean, et kunagi oli müügil ka mingi lõhnaga, kuid neid ei ole ostnud, sest igasugune lisatud lõhn võib väga halvasti mõjuda- allergiad, hingamisprobleemid, astma, jm.

AlisaIsabella! Kindlasti võta kohe oma loomalt ära graanulid, mis lõhnavad nagu vetsupoti puhastusaine!!! Miks sellist asja üldse toodetakse, ei tea, kuid seda osta ei tohi kohe kindlasti. Ennemgi on loomaomanikud kurtnud, et loom aevastab tihti selle tagajärjel jne. Loomad ei talu selliseid asju, nende tervis kannatab kohe kindlasti.
Mina näiteks ei talu üldse kunstlõhnu, kohe hakkab halb, ostan alati ilma lõhnata tooteid.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas särasilm » 25. mai 2011, 05:50

Tuba muudkui saepuru täis! Kui suur Bessi ikka vetsust välja hüppab, siis saepuru lendab. Ostsin graanulid, kohe puhtam tunne... esimesel õhtul. Bessile ei meeldinud. Bessi sundis mind nüüd vaipa puhastama. Kannatasin paar nädalat ja eile panin saepuru tagasi. Las pudeneb, see on kuiv, saab paremini puhastada kui muud. Bessi ei võtnud graanuleid omaks. Taastatud saepurukastis oli ta kohe sees ja istus seal mõnuõnneliku näoga ja rahulolevalt, et inimene sai lõpuks ometi aru, mismoodi peab tegema.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Jännu1 » 05. juuli 2011, 15:38

Võtsin umbes kuu tagasi küüliku, alguses ostsime saepurugraanuleid, nüüd ostsin tavalist saepuru. Saepuru läheb väga ruttu haisema ja peab nädalas mitu korda puuri puhastama. Saepurugraanulid on küll kallimad, kuid kokkuvõttes tulevad need sama hinnaga.
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas AlisaIsabella » 17. juuli 2011, 18:02

Riin - ma mõtlesin sellega, et puhastusained on ka sidrunilõhnaga, see asi on väidetavalt toodetud maisist ja sidrunist.. Aga enam ma seda ei kasuta....
Kõik loomakesed on lahedad :)
Meie uueks pereliikmeks on väike päss küülik Alisa Isabella. (elab meil alates 27.mai.2010.)
Kasutaja avatar
AlisaIsabella
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 85
Teemad: 2
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Küsimus aluspanu kohta

PostitusPostitas HelluL » 05. september 2011, 22:15

Tere!
Sai ehitatud jänesele suur kolme-korruseline puust puur. Kuna toon koju kohe, kohe oma elu esimese kääbusküüliku (ehk soiis olen algaja), siis tekkis küsimus, kas piisab ka sellest,kui panen saepuru ainult magamiskasti ja pissikasti või on tähtis/vajalik, et kogu puuri põhi kõikidel korrustel oleks kaetud saepuruga?
HelluL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas gordon99 » 07. november 2011, 00:00

Aluspanuks väikeloomadele sobivad väga hästi põhugraanulid. Teravilja vartest pressitud graanulid, täiesti looduslikud ja hea hinnaga (minult saab, poodides ei müüda veel millegipärast, ju nad pole veel avastanud seda head toodet, et nad seda ei müü). Olen oma jänksi peal üle poole aasta kasutanud neid, kõik on hästi, ei hakka karvadesse, ei haise jne. "

...ja veel see, millisesse puuri ossa aluspanu üldse panna... Kindlasti sõltub see loomast, jägige käitumist. Me saime oma jänksi puhul aru, et temale meeldib ikka sirgel, puhtal pinnal lebotada. Seega hakkasime aluspanu ainult pissitopsi panema ja jänks on sellega igatahes rahul. Laseb ilusasti sinna anumasse puuri nurgas ja ei pea enam pidevalt tegelema enne leboseviskumist aluspanu alt ära lükkamisega. :) jälgige ja tehke järeldusi, nii saab ka aluspanu pealt säästa ja kõigil on kohe parem olla. :D
Kasutaja avatar
gordon99
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Saepuru või graanulid?

PostitusPostitas jänkuke11 » 02. jaanuar 2012, 15:52

Kumba on küülikule parem puuri allapanuks panna kas saepuru või graanulid?
Enda küülikul on küll saepuru. Ise arvan, et graanulite peal on vastik magada nännudel :wink:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline