Paharett-Rosin (+1)

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas RAjankud » 15. jaanuar 2013, 16:41

Pane ikka pildid :) Kõigil kiired ajad ja kool hakkas, loetakse ju ikka eks ;)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 17. jaanuar 2013, 15:53

Eem.. RAjankud... mõtled sa muru idanemisest ( pilte) v Tipsist endast. Nüüd hakkasin jälgima vaatamisi ning vist loetake jap... :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas RAjankud » 17. jaanuar 2013, 20:21

Mistahes pildid on huvitavad jutu juurde. Teeb räägitu reaalsemaks( kui just pilte väga palju pole igas postituses) =)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 17. jaanuar 2013, 21:57

Hahhahha.. RAjankukud: meil juhtub seda koguaeg, onju?! :D :rofl:
Viimati muutis jänkuke11 18. jaanuar 2013, 08:27, kokku muudetud 1 kord.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 18. jaanuar 2013, 08:14

Nu tere jälle! :hi:
vaatasin vanu pilte ning panen mõned siia kaa, sest need on lihtsalt nii-ülimalt-nunnud pildid :biglove: :

oiii... mäletate?:

Pilt

MÄLETATE? :

Pilt

Issand, Te vaadake vaid seda järgmist pilti :biglove: :

Pilt

Uued pildid ning jutud tulevad nädalavahetusel! Jääge siis ootama!
Seniks- mõnusat talveilma ning palju päikest! :)
Rosina-Tips saadab Teile käredat pakast, tervist ning lusti lume sees! (Seda viimast eriti teie lemmikutele) ;)
Viimati muutis jänkuke11 18. jaanuar 2013, 23:00, kokku muudetud 1 kord.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 18. jaanuar 2013, 08:25

mida Teie arvate?:
laseks Rosina paariks minutiks rõudule, paari cm lume sisse mängima? :) :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 19. jaanuar 2013, 22:04

Hahhaahaa, meil on järgmiseks postituseks naljajuttu kah rääkida. Ma homme püüan mingeid jutte kirjutada ning paar pilti ka panna, seekord siis Tõesti paar pilti, rohkem pole jõudnud teha.. või siis... Rosin ei ole tahtnud poosetada ;) aga üks tõeliselt armas pilt tuleb küll, luban teile! Senikaua "piinan" teid sellega, et jutud ning pildid tulevad järgmine kord, püüan siiski homme selle ära teha ;)
Soovin teile kannatust ning krõrbedat pakast ! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 20. jaanuar 2013, 12:44

Nonii.. kirjutan ära sis lubatud postituse ;)

Kõigepealt:
eile andsin Tipsule porksi (kes veel ei tea- porks tähendab porgandit :D ) Tahtsin, et ta sitsiks porgandi nimel ning seda Rosin küll natuke püüdis, aga väga vähe, sain temast ainult ühe pildi ning see kah.. ilma peata :rofl:
"Peata Rosin":
Pilt

Natuke nalja sai kah selle porgandiga seoses.. :
nimelt jälle proovisime sitsida ning siis kui Rosin porgandist hambaga kinni sai, tõmbas porksi käest ära ja pages peitu.. :rofl: nii mitu korda järjest. Mina arvan, et Rosin ei viitsinud või ei tahtnud sitsida ning proovis kergemat varianti- minult porgand ära võtta :)

Sellest muruteemast kah veel: Kahjuks, mina kui "miniaju" kustutasin need pildid ära, sest mina teadsin, et lisasin need juba netti üles. Aga eii... mina ei tea kuidas mina nii mäletan, aga kahjuks jahm.. :(

Lähen veel peagi Tartusse, aga Rabbit 120 puuri jaoks pole veel niipalju raha koos. Sellepärast, et Rossul nii väike puur on, püüan teda iga päev vähemalt 3-4 tundi lahtiselt jooksma lasta. Eile oli ta näiteks kella seitsmest (õhtul) kuni kella kaheteistkümneni (öösel) see teeb siis kokku viis tundi :D

Püüan varsti Tipsi puuri ka ära puhastada, pissipott päris kirju juba pabulatest :) Aga enam vist pole midagi kirjutada, me nii igavad! Sellepärast natuke pilte:
Sabatutt.. :biglove: :

Pilt

Kasvav muru on ikka parem:

Pilt

Üks nummi tudupilt:

Pilt

Ja üks "hamstripilt" :

Pilt

See on see pilt, kui tal oli heinakõrs peal ning ma puhkusin, et ära läheks ja Rosin tegi sellist nägu.:

Pilt

Jätaksid Sina puuriukse kinni, kui sulle niimoodi vastu tullakse?? Mina ei jätaks ega jätnud ka, tegin pildi kähku ära ning puuriukse kohe lahti, see on mu lemmik!! :biglove:

Pilt

Nüüd vaadake seda, kui kiiresti meie toidukauss tühjaks saab:
Õhtul kui uue söögi pannud olen kauss selline:

Pilt

Ning järgmisel õhtul, kui uue toidu panen on kauss selline:

Pilt

Üks jutt veel:
See on veits naljakas :D Teate kuidas ma Rosinat enda juurde kutsun? See on veits imelik kutsumisviis aga nii: "Pisss, piss, piss," ning teen põrandal, enda ees väikeseid ringikesi ning Rosin reageerib sellele alati, veel rohkem siis kui mul midagi maitsvat söögipoolist käes on :)

Aga olgu, loodan et teemat päris ära ei ummastanud.. ;)
Ilusat ilma ning rohkelt päikest!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 21. jaanuar 2013, 14:41

Tibuke on mul ikka tõeliselt hea mutt.. eile, kui puuri koristasin sain vaevalt puhta pissikasti puuri panna,kui juba Rosin sinna sisse hüppas. Nojah, egas midagi, vaatasin et teisel nii kange häda oli, et kohe potile hüppas. Aga jah, istus seal kaua ta istus, aga mõni sekund hiljem näen et piss jookseb, ilusti, pika ojana ( võib-olla natu liialdan) potist mööda :) No siis küll oli selline tunne, et :"on see siis tänu selle eest, et ma su kodu ära puhstasin?? "
No ja siis, peale potist mööda laskmist, läks ta ilusti koristatud puuri nurka ( sinna, kus mul oksad olid pandud) ja hakkas seal okstega laamendama..... tõstis enda eest oksa üles, viskas eemale ja nii ka järgmiste okstega. Kui oksad olid ära eemale loobitud siis viskas sinna pikali, kust oksad olid talle ette jäänud :)

Praegu on pool potis olnud saepururust puuris laiali, aga eks ta on selle ise käppadega välja kandnud :happy:
Tänaseks kõik, soovin Teile üle Eesti, samasugust ilma nagu meil praegu Valgas on- ilusat päikesepaistelist ilma koos paari krõbeda külmakraadiga! :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas RAjankud » 21. jaanuar 2013, 20:14

Ühel pildil tunduvad küüned natuke pikad ?! Vb mulle ainult tundub.
Aga meil on sama jutt graanulitega, eriti plika poolt :D Kuigi nüüd uue sööda tellin ainult graanulitena siiski, on õhulisemad ja väga maitsvad ning sellekohta on siiani positiivne tagasiside olnud. Niiet, loodan, et läheb õnneks ja toit raisku ei lähe :P
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 21. jaanuar 2013, 20:36

RAjankud, jaaa meil tõesti on pikad küntsad küll, aga ma ei julge eriti lõigata. Koguaeg on kartus, et äkki lõikan sisse. Ma ükspäev proovin jällegi veidi "näksida" küüni :) Ega meie vist neid graanuleid kunagi sööma... titest peale ei ole Rosin söönud :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas RAjankud » 21. jaanuar 2013, 23:20

Mul Saara samuti pirts väikesest peale. Aga kui ma sööda kohta ülevaadet küsisin, siis ütles, et need on õhulisemad, mitte nii kokku pressitud graanulid( hea lõhnaga ka), et pidavat ka pirtsutajad sööma. Ma siiralt loodan, et Saarale ka maitsevad need :D Teine sööt ei olnud ainult graanulitest ent samas väärtusi tundus nagu vähem jällegi olevat. Eks ma siis kirjutan ja muljetan kui toidu kätte saame :)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Tembu-Vembu » 22. jaanuar 2013, 09:52

Sul on väga armas küülik:)
Tahtsin lisada, et küüne lõikust ei ole vaja karta. Pikkade küüntega on küülikul elu tunduvalt ebamugavam ja kohati ka valusam. Pikad küüned, kui jäävad vaiba kiudude(tekstiili kiudude) taha kinni on väga haprad ja võivad murduda kergesti ja seetõttu võivad tekitada rohkem valu kui see, kui tõesti juhtub, et lõikate sisse. Sisse lõikamist võib kõigil juhtuda, aga selleks puhuks soovitan koju osta apteegist kaaliumpermanganaadi pulbrit. Vatitikuga saab hästi pulbrit purgist kätte ja selle küüne otsa asetada. See desinfitseerib haava ja sulgeb koheselt vere jooksu ja edasi paraneb küüs juba ilusti ise. Järgmisel korral on rohkem kogemust ning ilumust ja siis käib see lõikamine palju kiiremini. Küülikul on esijalgadel 5 küünt ja need 5-ndad küüned on paras peavalu, sest kui neid ei lõigata, siis on oht, et nad kasvavad sisse ja teevad palju pahandust. Ja kui sa ikka ei julge, siis ära seda veresoont jälgigi vaid lihtsalt lõika ära korraga ainult pool küünest ka nii saad kogemust ja julgust juurde :) Järgmine kord lõikad juba nagu proff :D Ja kirjuta ikka kuidas Teil läheb, mina loen huviga!
Tembu-Vembu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Kallikera » 22. jaanuar 2013, 16:35

Ja kui tõesti ise ei julge või ei saa, siis on ehk keegi teine nõus appi tulema. Või alati võimalus loomaarstil lasta seda teha, neil käib see kiirelt.

Sõber on sul tõesti väga vahva. :)
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 24. jaanuar 2013, 13:39

Tänud, aga ma siis ükspäev proovin lõigata :) Sain poole targemaks Tembu-Vembu jutust. Aitäh!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 24. jaanuar 2013, 14:48

Huhhh...
Juba Rosina heaolu nimel võtsin kogu oma julguse kokku ning lõikasingi küüni natuke. Ise olen jube õnnelik :happy: Ja see on vist tõsi küll, et muutud igat küünt lõigates julgemaks :) algul, esimese küünega oli nii: "üks, kaks,kolm... nüüd lõikan... ei julge! ... Üks, kaks, kolm, neli... ei julge ikka... Üks, kaks, kolm, neli, viis, kuus, seitse, kaheksa, üheksa, kümme..." aga lõpuks tuli küntsa ikka "naks" ära ;)
Endal kohe parem olla! Aga tükk aega läks sellepeale et Rosin üldse puurist välja saada... oehh... lisaks sellele, et Rosin puuris end kätte ei andnud oli ta terve see aeg enam-vähem selline kartlik. Aga küüned said ikka lõigatud!
Toredat päeva jätku!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Juhe » 24. jaanuar 2013, 16:30

Tubli! :)
Ma ise ei julgegi lõigata enda tibul küüsi, teen seda arsti juures.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 24. jaanuar 2013, 20:54

Hihii.. aitäh kõikidele!
Meie hetkel kaplsame ringi... enne vaatasin uuest küntsad üle, nii igaks-juhuks ning mulle tundus nagu natuke liiga vähe lõikasin :D üritan ilusa pildi teha mõnest küünest ja proovin selle ka siia panna, äkki oskate selles osas midagi kosta :happy:

Selle muru kasvamisega on nüüd vist kõik, kastan küll hästi ning muru saab piisavalt valgust ka aga kasv on ikka stoppama jäänud. Ei tea kas selle muru elupäevad saavad varsti otsa? :O

Rosina-Tips ning mina soovime Teile homseks päevaks päikeselist ilma! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 24. jaanuar 2013, 22:13

Ahjaa... kas ma mainisin Teile et käisin teisip. Tartus. Muidugi leidsin aega ka loomapoe jaoks :) Ostsin Rosinale suure 2,75 kg Versele-Laga Cuni Crispyt, seda toitu mis Tipsi üks lemmikutest toitudest on :) see pakk tuleks ju odavam kui osta igakuu 2 400grammist pakki !? Betta zoo loomapoes on Versele-Laga Cuni Complete 3 euriga, kõrvalkaupluses, Zooplanetis on täpipealt sama toit 4.69 €. 2 sammu ja saad euro odavamalt toidu! :happy:
Olgu sis,
tänaseks rohkem ei kirjuta! Uni tuleb pealejuba. :) panen varsti Tipsi puuri, panen söögi kah ära, paar salatilehte ka lisaks ja siis saab rahulikult uinuda.... "zzzzzz....zzzzz," :sleepy:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 25. jaanuar 2013, 22:37

Issand... viimasel ajal on nii et, kui ma iga kord siin, seda konkreetset teemat allapoole kerin vaatan neid Rosina nn. "beebipilte" või kuidas nüüd öeldagi... :) need on nii armsad, et see aeg tuleb meelde kui Tips veel tibutitake oli!! :biglove: ohh... kui väga ma neid aegu taga igatsen... :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 01. veebruar 2013, 21:13

Nonii- ostsime uued muruseemned ning panime juba kasvama ka :) teine päev, aga muru pole ennast veel välja ajanud. Loodan, et homseks juba on :happy:
Saime eile üsna pikalt väljas olla (puurist väljas ma mõtlen.. ) usun et täna see kordub. Rosinal on reede, laupäev ja pühapäev "pikad päevad" :)
Järgmise korrani!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. veebruar 2013, 10:47

Kella üheksast (hommikul) oleme ringi jalutanud.. :) Hetkel korrastab Tips oma kasukat :) Muruga on meil hästi- hakkab vaikselt juurduma juba. Nüüd tean miks eelmine muru nii kähku välja läks.. Kastsin teda üle.. :ups: Aga noh,mis teha.

Eile oli meil küll hullumaja see vaip! Kõik kogu vaiba ulatus oli pabulaid täis, ei saanud ei astuda, ei istuda, ei ringi pöörata! :) Tegin ühe pildi ka, aga see tuleb hiljem..
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. veebruar 2013, 15:23

Meil on juttu rääkida- kasutasin natuke vana puuri olemasolu ja panin 2 puuri kokku :) Nüüd rosinal veits rohkem ruumi ringi joosta, veel rohkem siis kui ta puurist välja ka lasen :razz: Et puur ikka ühes tükis püsiks, siis sidusin vajalikust kohast traadiga kinni :)
Pikemalt homme!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 03. veebruar 2013, 12:51

Wau, ootan suuremast puurist kindlasti pilte ka. :) Ta on sul nii armas tipsik, et kohe kadedus tuleb. :biglove:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 03. veebruar 2013, 15:32

Õntsu- ma olen sinu Lumepalli peale veelgi kadedam :biglove: :) Aga lubatud pildid tulevad varsti, (teen kohe paar klõpsu ja panen üles ;) )
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 03. veebruar 2013, 17:59

Tegelikult maksab iga lemmiku peale kade olla sest igal ühel on omad miinused ja plussid. :)
Aga pilte ootan tõesti suure huviga ning enne rahule ei jäta kui ära näen need. :wink:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. veebruar 2013, 09:54

Hehe, klõpsud on tehtud ning siis kui mul emps koju tuleb, saan pildid ja jutud teile lugemiseks-nägemiseks anda ;) Õntsu: sul on täielikult õigus kadetsemise kohapealt :-P
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. veebruar 2013, 13:09

Siit tulevad lubatud pildid!
Puurist:

Pilt

Pilt

Pilt

Ja pealtpoolt:

Pilt

Mõõdud puurist, (võib-olla on +/- 2-4 cm :) )
Loodan, et saate käekirjast aru :D

Pilt

Nu ja lõpuks ka Rosinast:
Muru näksimas :)

Pilt

üks tudupilt :biglove: :

Pilt

Ja kui ühtõhtu trallisime nägi meie vaip välja selline.. :rofl: :happy: :
NB!: ausõna, ma ei valeta selle kohta :D

Pilt

Ega puuripiltide kvaliteet just kiita pole aga noh,, loodan et saate aru midagi. Teen õhtul uued pildid, siis parem kvall kuna päikesevalgust pole.
Jätkan järgmises postituses ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. veebruar 2013, 13:28

See postitus on Jutu-postitus! ;)



Nii, alustame siis:
Üksõhtu, või õigemini öösel tudusime PisiTibuga üksteise kaisus tükk aega... :biglove: Mina paitasin, musitasin teda, tema lipsis mind :) Oma pool tundi tudusime niimoodi.

Aga üle-eile öösel ärkasin lihtsalt keset ööd ülesse ning esimene keda/mida nägin oli Rosin! :) Vedeles ilusti vaibaotsal. Tõusin ülesse, uni läks sellega kah kohe ära. Hakkasin Tipsi puuri ajama ja nägin kust ta väljapääsu leidis. Mul oli selle "lisapuuri" osa nautuke hooletult valmistatud- Rosin sai ühe lükkega puurist välja :rofl: Aga noh, siis panin puuri nii korralikult kui suutsin kinni ja imede ime- uni tuli ka peale.

Eile õhtul kui Rosina puuri panin hakkas Rosin puuri närima.. Näris kaua näris aga mul lõpuks viskas üle ja võtsin Rosinal üe lõbustuse ära- panin Tibi oma väiksesse puuri (võtsin selle juurde ehitatud osa ära) :bang:

Igatahes.. mina arvan et Rosinal on praegu lõbu laialt- puur on ju 77-126 cm! Täielikult normaalne ju!
Muru idaneb hästi. Juba 3 päev (vist) ja juba mõne 2-3 cm pikkune. Varsti saab Rosin ka uut muru mekkida :happy:
Hetkel on Rosina-Tips ametis tudumisega.

Järgmisel korral uue hooga!! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. veebruar 2013, 16:18

Tundub, et puuri juurdeehitus on eriti "vajalik" just õhtupoole, päeval Rosin sinna eriti ei kipu. Vastupidiselt õhtule veedabki Rosin enamus ajast seal (kui süüa, juua tahab, või hädal käia ) :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline