Särasilma jänkud

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 30. jaanuar 2011, 23:40

Mina olen kuulnud, et vanasti räägiti vaevatäidest- muretäidest, kuid, et kirbud??? Pean küll tunnistama, et ega pole ise eluski kirpu kohanud ja ei tea ka, kui kiiresti nad muneda võivad. Äkki jõudisd nii kiirelt jaole, et nad ei jõudnudki mune maha jätta.....
Meil olid kunagi Tupsul (meie esimesel jänkul) lestalised, arst arvas, et sai ehk heinast, neid küll palja silmaga näha ei olnud, ainult kratsis kõrvu, igatahes tol korral anti mingisugust rohtu, mis tuli vette panna ja siis jänku ise ka sinna sisse pista. No meie siis panimegi, v. a. muidugi silmad- kõrvad. Igatahes abi sellest oli, peale seda enam ei kratsinud.
Tore, et teil probleem nii kenasti lahenes.
Bessile vägev musi (ta ju nii suur, ka musi peab siis nii suuremat sorti olema :wink: )!!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Anete12 » 09. veebruar 2011, 19:44

Uskumatu tõesti!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 03. aprill 2011, 07:23

Puhkepäevahommikud on pikad. Kuidagi ei saa mina maast lahti. Sest kuidas sa tuled üles, kui keegi on kaisus. Näha enda kõrval mõnulevat pehmet jänkut on maailma ilusam vaatepilt. Bassi tuleb vara hommikul kuuldava müdistamisega mööda koridori, kraabib ukse lahti, vaatab voodi kõrval, et kas ruumi on - ja hopsti. Kaissu. Vahel poeb teki alla ka - ikkagi urg. Kontakt inimesega peab olema, muidu hakkab nihelema ja tagakäppade liigutamisega märku andma, et miskit on puudu. Siis tuleb kas käsi ümber Bessi panna või teda silitada, kõrvu sasida, nina pealt paitada, lotikest sügada. Bessi suleb oma silmad ja nagistab hammastega. Tal on hea olla. Siis on hetkega virge, haarab öökapi pealt õuna (seal peab alati õuna olema), nosib pool õuna ära ja surub ennast jälle vastu inimest. Nii me siis lesime seal tunni või rohkemgi. Tühja sest hommikukohvist ja pühapäevapannkookidest, ma võin neid ka hiljem teha - peaasi, et Bessi õnnelik oleks.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kissu » 09. aprill 2011, 23:39

Võrratu pühapäevahommikune äratus! Kõigil peaks sellised äratuskellad olema! :clap:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 25. mai 2011, 22:12

Nii mõnus on teki all olla Vaat niimoodi tudib Bessi pea igal hommikul voodis. Tuleb, sööb natuke pirni või õuna ja siis poeb kaissu. Ja eriti mõnus on, kui saab teki alla pugeda. Täna ta magas sügavalt ja mõnusalt, nii et sain ise joosta fotoka järele ja mitu võtet teha, viimaste juures on silmakesed juba vähe rohkem lahti, sest välk ikka sähvib - kuid igatahes mõnusat äraolemist see ei takistanud.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 26. mai 2011, 00:40

Ohhh, kui mõnus, küll teeb ikka kadedaks.
Ma ei saaks vist küll seal kõrval rahulikult olla, tahaks kohe susserdada nii armsat karvapalli ju :-) .
Selline tunne, et lapsuke on kõhu täis söönud, siis pisut juturaamatut kuulanud ja mõnusalt unematimaale suikunud :-D .
Kas ta õhtuti ei kipu kaisukaruks tulema?
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 26. mai 2011, 05:54

Huvitav ongi, et õhtul ei tule. Jänkudel õhtu ja öö on aktiivsem aeg. Õhtul alates kella 10-st käib ta magamistoas uurimas, kas öökapp on juba uusi õunu ja pirne kasvatanud. Aga vastu hommikut, nii kella 4-5 ajal, siis on ta kohal, hopsti!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas darkhelen » 26. mai 2011, 08:40

Oi, Bessikesel samasugune unetsükkel kui meie neiudel. Kui ma Jutat hommikul 4-5 ajal puurist välja ei lase, ei ole lootust ka endal rohkem magada, ta lihtsalt laamendab selle puuriga nii hirmsasti. Ja siis tuleb, hüppab kõhu peale ja tervitab kenasti oma vurrukestega mind, nuusutades kogu mu näo üle :)

Bessu on ikka jubearmas, pikad paiud!
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 29. august 2011, 13:49

Käisime loomaarsti juures vaktsineerimas. Sai siis Bessit kaalutud ka. Kõigepealt hüüdis loomaarst teisele, et tule vaata, kui suur küülik. Bessi oli transpordiks puuris, selline plastalusega ja metallvõrest ülaosaga kerge puur, allapanuheina ka sees. Igatahes koos puuriga oli kaal 10,6 kg. Mis siis Bessi netokaaluks tuleks? Oma 9 vist kindlasti? Kas kellelgi on veel nii suurt toajänkut?
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kuldhai » 29. august 2011, 14:11

Oh kui suur! Mu koeraga samas kaalus. :thu:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas darkhelen » 29. august 2011, 19:08

Isver, mu kaks lontkõrvalist kokku ei moodusta poolt Bessikese kaalust :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas HelloKitty12 » 29. august 2011, 19:56

Vägevalt paksu jänku sul :-D!
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 29. august 2011, 20:02

Eks tal paksust ole kah, aga et ta teeb hommikuti sööstjookse mööda maja ja hüppab tublisti, siis ma väga ei muretse. Ta on lihtsalt selline suur. Ja pehme. Tuttav, kes Bessit nägi, lausa hüüatas: "Mida? Ta hüppab ka veel või?" Hüppab jah, aga Bessi on niipalju muutunud meiega arvestavaks, et ta juba vaatab, kas voodiserval on tema jaoks ruumi, ta lausa näkku ja kõhu peale enam ei hüppa.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 27. november 2011, 00:03

Bessil läheb kenasti. Tänavune linnakorterisse kolimine ei tekitanud stressi enam nagu möödunud sügisel. Kuna aktiivsem on Bessi õhtust hommikuni, siis on tal kombeks käia öösel magamistoas kontrollimas, kas tema inimestega on kõik korras ja kas talle on ka midagi head valmis pandud, õun näiteks. Eks ta ole täiesti ära hellitatud, sest kui õuna ega muud nosimist pole, siis haarab ta hammastega voodilina servast. Kui kontrollkäik tehtud, heidab Bessi tavaliselt toa ukse taha vaibale ja lesib seal truult nagu koer, valvates oma peret. Ja oi seda hommikust rõõmu, kui ma üles tulen ja Bessit tervitan! Praegu on eriti mõnus ka see, et saan ikka veel Bessile tuua värskeid võilillelehti, mida ta üliväga armastab.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 27. november 2011, 06:00

Nii armas, tahaks kohe näha, kuidas ta toimetab öösel ja kontrollimas käib, et, kas ikka pererahvas hoolas on olnud ja lapse söögiesise eest ka muret tundnud :wink: .
Minul tasub vaid suures toas telekat vaadata ja õuna nosima hakata, kui Nupsu tuleb sellise kiiruga tuhatnelja uurima, kas talle ikka kaussi ka midagi pandud on, kui ma pole veel jõudnud, siis on hopsti voodis minu peal - telekapultide peal, siis ei huvita teda üldse kuhu maandub. Viimati oli ta nii paha poiss, haaras suure kiiruga mu õunast ja pani välgukiirusel teise tuppa minema. Muidugi sai ta ju aru, et tegi pahandust. Kui ta võtab vaid tüki, siis sööb kenasti oma tükki vaiba peal, aga, kui minu "tüki" ka on endale haaranud, siis läheb peitu teise tuppa üksinda nosima :-) . Kusjuures tal oli veel jultumust tulla hiljem uurima, et ega ma pole uut õuna endale võtnud :razz: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 04. märts 2012, 08:34

Ammu pole rääkinud Bessi tegemistest. Olin natuke nukker ka, sest juba mitu kuud pole Bessike enam voodisse hüpanud ja kõhnemaks on ta ka jäänud. Ei ole Bessike ju enam esimeses nooruses. Arvasin, et ta ei jaksa enam hüpata. Aga täna on pühapäeva hommik ja ma olin sunnitud hästi kaua voodis mõnulema, sest - Bessi oli jälle mul kaisus, puges jälle oma armsa sinise teki alla ja tal oli väga hea olla. Tegelikult tegi ta proovi juba paar päeva tagasi, sest keegi oli revideerinud mul öökapi juures olnud šokolaadi, olingi hooletuks muutunud. Nüüd peab jälle raamatud voodi pealt ära panema, sest äkki mõni on hea raamat, see tähendab et maitsev raamat.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 06. august 2012, 19:59

Oleme olnud maal. Bessike on olnud mu igaõhtune kaaslane voodi kõrval tumba peal ja liigagi hea hommikune ärataja, kui tohutu müdinaga mööda tuba jooksma hakkab. Meil on olnud ilusad ajad. Kuid nüüd on Bessike väsinud. Aeg hakkab ümber saama. Kõhnus Bessi juba ammu tasapisi, kuid nüüd on mõned päevad päris vilets. Rohkem kössitab nurgas, sööb väga vähe. Silmnähtavalt ei ole see jänku, kes veel nädal tagasi. Aga täna tegi ta uskumatu pingutuse ja hüppas mulle voodisse. Oli see temapoolne hüvastijätt? Kallistasin teda ja silitasin, et tänada koosoldud aastate eest. Minu tõeliselt suur ja kiindunud sõber...
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 06. august 2012, 21:20

Ja tund hiljem lahkus mu eriline sõber. Kohtume vikerkaare taga, kallis Bessi!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas samton » 06. august 2012, 21:38

Siiras kaastunne! :lein:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Haldjake » 06. august 2012, 22:33

Kaastunne! :lein:
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kuldhai » 07. august 2012, 06:35

Südamlik kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Ginny » 07. august 2012, 09:43

Kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Ginny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 401
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas 3rika » 07. august 2012, 11:42

Oh ei! Väga siiras kaastunne meie pere poolt! Ta oli tõeline sõber ja kaaslane..
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Keilyke » 07. august 2012, 19:11

Kaastunne! :lein:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas rimpsukas » 07. august 2012, 19:58

Kaastunne! :lein:
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Anete12 » 10. august 2012, 11:24

Kaastunne!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Loomahull » 30. august 2012, 08:34

Kallis Bessi!
Kirjutan siia Sinu perenaise palvel. Mõtlesin kaua, mida kirjutada, kuid ma pole selles siiani kindel. Sa olid mitu päeva vilets, kuid ma ei uskunud lõpuni, et Sa võiks lahkuda, nii ootamatult oli Su lõpp, nii kiire... Ma ei jätnud Sinuga juulis isegi korralikult hüvasti, ma ei teadnud ju...
Sinu müdin, kui Sa Tõrvas mööda koridori jooksid, see jääb meelde. Mitu hommikut ma olen seda kuulnud. Ja ma ei unusta kunagi, kuidas Sa eelmise aasta 21. või 22. detsembri õhtul mulle voodisse tulid... Aitäh Sulle selle eest. Ka perenaise tuppa tulid Sa mind kaks korda hommikul tervitama. Ma tänan Sind ka selle eest. Aitäh, et võtsid mind soojalt vastu- või Sulle omaselt rahulikult. Ja mitte kunagi ei unusta ma meie esimest naljakat kohtumist, kui ma karjatasin Sind vaaates: "Nii suur!" Enne Sind ei meeldinud mulle eriti lontkõrvad, kuid Sa muutsid seda arvamust. Jää hüvasti, kallis Bessi, ja kerget käppa Sulle vikerkaarel. Me ei unusta Sind kunagi. :lein:

Nüüd aga algab uus ajastu ning las särasilm räägib meile oma uuest sõbrast, kes tegelikult ei olegi uus. Võtame ta vastu, sest ega särasilm jänkutu ei ole- seda ta ei oskaks ega suudakski.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas AlbinoFurets » 30. august 2012, 12:12

Mul tuli pisar silma, siiras kaastunne! :-(
Mulle on alati Bessi moodi jänkud kõige rohkem meeldinud...
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 30. august 2012, 19:41

Nüüd on siis aeg tutvustada Nimmut. Kuna Nimmu lugu on pikk, siis täna lühitutvustus ja Nimmu lapsepõlvelugu. Nimmu on aastane must kikk-kõrv, tüdruk (mõned pisilased ehk mäletavad minu unustamatut Tillut?). Millal Nimmu täpselt sündis, jääb teadmata, sest ta sündis vabade laudajänkude peres, tema imikuiga möödus kuskil urus pesas. Me ei osanud jänkupoegi oodata. Ja siis ühel 2011.a juulikuu päeval, kui olin laudas, ilmus mu jala juurde uudistama imepisike must jänkupoeg. Algusest peale oli Nimmu ääretult inimsõbralik. Ja väga väike oli ta, tema õde Teine (kes näitas ennast mõned päevad hiljem) oli suurem ja pelglikum. Ainult et väike Nimmuke oli äbarikuke. Esiteks ei liikunud tema parem tagajalg, see lohises vaid järel, külje suunas väljasirutatult, nii et jänkuke pigem veeres kui jooksis. Teiseks oli tal vasaku külje peal üha suurenev muhk, mis kangesti meenutas kasvajat, ja juurde tekkis ka teine muhk. Kolmandaks aevastas ja köhis loomake pea vahetpidamata, nii et kui jänkut näha ei olnud, siis oli teda kuulda. Arvasime, et Nimmu on meie juures vaid loetud nädalad. Aga nõrgas kehas oli visa hing ja ka keha hakkas varsti näitama tervenemise imesid. Kasutult ripnev tagajalg hakkas ühel heal päeval täiesti ootamatult ja äkitselt funktsioneerima, mismoodi see võimalik on, sellest ma aru ei saanudki. Muhk külje peal lõhkes sügisel ja see auk, see oli pehmelt öeldes kole. Loomaarsti diagnoos oli, et tegu on ateroomiga (rasunäärmete ummistus), ta pigistas selle tühjaks, jänkupoeg karjus nagu tuletõrjesignaal. Külg paranes, teine muhk kadus iseenesest. Millal kadusid köha ja aevastamine, seda ma isegi ei osanud tähele panna.
Praegu on Nimmu tugev noor jänku, kellele meeldib nautida oma kiirust ja jõudu.
Püüan varsti ka pilte lisada, kui taban häid võtteid. Aga Nimmust saab aimu, kui vaadata AlbinoFuretsi Pellet, sest Nimmu on ju Pelle vanem õde, neil on samad vanemad.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kissu » 30. august 2012, 21:59

Sinu kirjeldused on liiga head ja maalivad jube hästi kujutluspildi. Lugedes pidin endale meelde tuletama, et sealt peab õnnelik lõpp tulema, sealt peab õnnelik lõpp tulema! Nii tore, et Nimmu terveks sai ja nüüd oma jänkuelu naudib. Tee talle minu poolt üks pikk pai!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron