Kust osta merisiga?

Ruigavad jutukesed.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kust osta merisiga?

PostitusPostitas leelaanemae (Teema autor) » 23. august 2016, 15:23

Tere!

Sooviksin teada, kust on siinsed foorumlased omale perelemmiku soetanud. Oma eelmise lemmiku soetasin loomapoest, kuid nüüd olen lugenud paljusid arvamusi, kus väidetakse, et loomapoest ostmine pole parim, sest loomad elavad üsnagi kitsastes tingimustes, on ärevamad, vanus ja sugu pole täpselt teada jms. Kuidas sellistesse juttudesse suhtuda ning mida arvate? :huh:

Eelmise lemmiku soetasin Tartust, Ruudi loomapoest ja pole ühtki halba sõna öelda. Lemmik oli väga südamelähedane, sõbralik ja täitsa süleloom. Samuti sain sealt teada ka sünnikuupäeva.

Lisaksin, et sooviksin soetada Tartu lähedalt, kuna ise täitsa Tartlane.

Edit: Meriseakesed leitud, õnnelikult uues kodus ruigamas.

Päikest! :happy:
leelaanemae
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust osta merisiga?

PostitusPostitas merisigutik » 02. september 2016, 16:21

Ma pooldan kõige rohkem just poest ostu kuna ,merisead elavad mitmekesi üsna väikestes puurides ja miks ei võiks just mina päästa mõned põssad sellisest elust?Ja kui ostad kasvatajalt on kindel et tal oli suur puur ja neil oli jooksuruumiaga tegelikult mõelge selle peale kas te võtaksite endale kuninga või päästaksite kerjuse?Mina valiks kerjuse kuna kuningal on nii hea elu.
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist