Kuidas teha merisea puur soojemaks ?

Kuidas hoolitseda notsu eest? Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kuidas teha merisea puur soojemaks ?

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 03. november 2016, 15:26

Hei tere,
Mul tekkis selline küsimus ,et kuna talv hakkab lähenema siis muutub õues jahedamaks ja tänu sellele ju ka ahiküttega korterites/majades on veidike jahedam kui suvel :P Ja no nats jahe on notsudel nagu näha,on teinud ennast sellisteks hästi kohevateks pallikesteks :D Mis iseenesest on küll väga nunnu ja armas aga mulle tundub et põssadel on vist jahe?Minu toas kus ka mu notskamid on ,on kuskil 18 kraadi sooja :-) .Ja võiks ju kuidagi nende puuri soojemaks teha et neil ikka mõnus olla oleks :D On kellegil ideid kuidas seda saaks teha?Mõlema põssa puuri peale olen ma pannud niikuinii tekkid peale (1pikem külg on vaba ikka :D ) kuna kassipoeg tahab põrsaid katsuda läbi võrede :D .IDEID? :flo: :flowers:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Kuidas teha merisea puur soojemaks ?

PostitusPostitas Lind1100 » 04. detsember 2016, 12:06

Üks asi, mida teha saab, on puur põrandast kõrgemale tõsta - põranda lähedal asuv õhk on enamasti ikka külmem. (Samuti on mõni tuba külmem kui mõni teine - sellele vastavalt võib siis puuri ümber tõsta, aga ka vaadata, et vastupidisega liiga ei teeks. Nt ahju kõrvale päris ei tasuks puuri siiski panna.) Samuti on vähemalt rottide puhul temperatuuri reguleerimiseks kohati soovitatud vastavalt külma-/kuumaveepudeleid. Ehk siis plastpudelisse kuum vesi ning pudel siis omakorda käteräti sisse, et loomal liiga otsest kokkupuudet kuuma asjaga ei tekiks, ning kogu komplekt puuri.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist