Fliis merisea aluspanuna

Kuidas hoolitseda notsu eest? Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas nirgike » 14. august 2011, 20:14

Seda tasub küsida konkreetse looma alafoorumis (nt kui sind huvitab, kas hamstrite allapanuks võib kasutada, siis küsi hamstrite hoolduse teemas). Meriseafoorumis lihtsalt ei pruugita osata teiste loomade kohta vastata.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas simmike » 21. august 2011, 22:02

:bang: mul on selline pilt... kõige peale üsna paks fliis, siis väiksemat sorti kassiliiva graanolid ja siis ajaleht.:umm: kas see oleks õige?olen veel algaja ja saan varsti merisea(emase) :huh: :hmstr: :m8hh: :dunno:
Kasutaja avatar
simmike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas nirgike » 22. august 2011, 11:16

Kassiliiva graanuleid ei tohi kindlasti panna, sest need muutuvad märjaks saades klombiks, seega kui merisiga mõned neist alla neelab, siis need jäävad tema kõhtu kinni ja loomakest ootab piinarikas surm.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas simmike » 22. august 2011, 14:26

kuskilt sain ka sellise mõtte et fliisi alla panna liiv. kas see oleks vastuvõetav. fliis, liiv, ajalehed nt.
maailm pole ideaalne. isegi mitte sinna poole kui seal pole loomi.
Kasutaja avatar
simmike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas nirgike » 22. august 2011, 22:32

jah, selline kombinatsioon ohtlik ei tohiks olla, kuid kas ta ka aluspanuna mõttekas on, eks selle pead ise ära katsetama.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 24. august 2011, 07:20

Liiv üldiselt ei ole ideaalne variant, kuna see kuivab äärmiselt halvasti. Seega on see fliisi alus pidevalt niiske ja külm. Kahtlustan, et see võib lõpuks notsude tervisele hakata. Üldiselt ei soovitata liiva ka niisama aluspanuna kasutada.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas margotx » 24. august 2011, 15:35

Ma vaatasin just youtube-ist kuidas oli isetehtudpuuridel ka fliis all ja nurkades oli wc kus olid kraanulid sees.
♥ enda merisiga ..Elu on raske!(eriti koolis)
Kasutaja avatar
margotx
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 338
Teemad: 10
Pildid: 23
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 12. november 2011, 18:44

Jah, ma soovitaks youtube'st vaadata, kes inglise keelest midagi jagab, see saab sealt palju head infot ja õpetusi, kuidas fliisi kasutada saab ;) Ma olen igatahes juba palju mõtteid saanud, varsti läheb fliisi ostmiseks :P
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas E4- » 18. november 2011, 14:27

Mina olen enda kahel notsul nüüdseks fliisi aluspanuna kasutanud juba paar aastat. Kõige alumiseks kihiks on ajalehed, nende peal saunalina ja kõige peal fliis.
Puuri puhastada on niimoodi iseenesest mugav, võtad lihtsalt kõik välja ja laod uued kihid asemele, enne veel kuivatad puuri põhja ära ja kord nädalas vajab ka pesemist. Samas kõik junnid ja heinakünast alla tiritud hein jääb fliisi peale ja sead ise omakorda sinna otsa, seega pole puur peaaegu kunagi täiesti puhas, hoolimata junnide ära korjamisest. Samuti ei kannata fliis pesumasinasse panemist, kuna piisavalt heinast puhtaks seda ei saa. Meie laseme fliisil teinekord vihmaga õueski olla või vihmavee tünnis liguneda, et suuremast mustusest lahti saada. Fliisi ja saunalinade tagavara on meil ka päris suur, kuna saunalinad kuluvad väga kiiresti kasutamiskõlbmatuks ning fliise peab olema ka vahetada kuni eelmine/eelmised pesus on ja kuivavad. Ajalehed toome enamasti koju suurema hunnikuga sealt, kust neid tasuta võtta saab, kuna iga päev postiga tulevast ei jätku.
Kokkuvõtteks siis sedasi, et minu jaoks väga vahet pole, kas kasutada fliisi või saepuru. Puhastades on fliisiga ehk vähem jändamist, kuid puhtuse koha pealt minu arvates suurt erinevust pole, fliis imbub ka pissist päris ruttu läbi ja meil vajab fliis vahetamist vähem kui nädalaga. Ka olulist hinnavahet ei tohiks olla, kuna fliisi kasutades kulub vett ja elektrit. Samas fliis ei tolma ning on seega ehk tervisesõbralikum nii notsudele kui omanikele.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 20. november 2011, 18:18

Nii, meil on nüüd igatahes fliis käes ja praegu on käsil selle pesemine. Ainult et ma tõesti ei tea, kas mõttekam oleks panna fliis servadest üle ääre või ainult puuri põhja peale :/
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas E4- » 20. november 2011, 20:10

Kindlasti üle ääre. Muidu tuhnib notsu selle sekunditega sassi ja sellest pole nii mingit kasu.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 22. november 2011, 17:10

Aitäh abi eest, nüüd on igatahes fliis puuris ja Nöpsik on rahul, mina samuti ;) :)
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas postituvi » 17. detsember 2011, 16:33

Leidsin netis tuulates sellise artikli- isegi pisile on lõpus viidatud lingina :)
http://www.bioneer.ee/eluviis/kliima/aid-10944/Kas-merisigasid-on-v%C3%B5imalik-s%C3%A4%C3%A4stvamalt-pidada- mai 2011 Bioneer
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 22. veebruar 2012, 19:21

Meil on siis fliis olnud kasutusel juba mõned kuud :)
Väga mugav on kasutada tõesti ja koristamine on ka väga lihtne . Et puur kauem puhas püsiks , koristan ma iga päev kõik junnid kühvli ja harjaga kiirelt ära :P Ja kui vahetamiseks läheb , siis võtan kõik välja puurist ja laon uued kihid asemele , mõnikord on vaja puuri pesta ka . Ma klopin õues kõik heina ja mustuse ära ja siis toas panen väikesesse vanni vee sisse paariks tunniks ligunema , enne kui pesumasinasse panen :P
Minu arust palju kergem kui höövlilaastude või saepuruga :) Ja ilusam ning pehmem ka :)
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas margotx » 27. veebruar 2012, 18:41

Aga kas puur haisema ei lähe?Ja kui tihti fliisi vahetate?Peale kasutamist panete pesumasinasse või pesete käsitsi??
♥ enda merisiga ..Elu on raske!(eriti koolis)
Kasutaja avatar
margotx
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 338
Teemad: 10
Pildid: 23
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 28. veebruar 2012, 22:36

Puur ei lähe peaaegu kunagi haisema , sest ma korjan junnikesed iga päev ära ja pissiga ma ei tea kuidas nii , aga igatahes ei ole tundnud pissi haisu . :D

Fliisi vahetan tavaliselt iga 1-2 või vahel isegi 3 nädala tagant ( mul on suhteliselt suur puur ja igapäevane koristus hoiab kaua puhtana ) .

Kuna olen selline inimene , kes ei viitsi eriti käsitsi pesu ette võtta :D siis pesen jah pesumasinaga , aga enne pesumasinasse panekut tuleb kindlasti see heinast ja muust sodist hästi puhtaks teha ja soovitatavalt ka enne kuskile likku panna , et suurem piss ja mustus välja tuleks ;)
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Che » 11. märts 2012, 03:02

Hakka või ise ka proovima, siin nii palju kiidetakse seda :-D .
Ma mõtlesin oma richardsoni koopaoravale fliisi alla panna ja siis selle pissinurga ka, sest ta kasutab seda ilusti. Aga ma arvan, et mu geniaalsest ideest ei tule välja midagi, sest ta hakkab seda kraapima ja pessa viima ju :-D , merisiga ikka nii naljalt seda katki ei tee, ma arvan...
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 11. märts 2012, 12:23

Ei katki see küll ei lähe . :D Koopaoravate koha pealt ei tea ma küll midagi . Eks see ongi maitse asi , näiteks mõned ei viitsi selle fliisiga jännata ja seda pesta ning siis nad löövadki fliisile käega .
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Che » 11. märts 2012, 12:29

Koopaoravaga ma seda ei karda, et ta selle mustaks teeb, prahti ajaks kindlasti täis...aga ta ju kaevab kõike, millest pesa saab teha ja ma arvan, et kaevaks selle lihtsalt ülesse ja lõhuks ära ning viiks pessa siis :-D .
Merisigade puhul tahaks küll täitsa proovida, eks vaatan, kust ja millal ma fliisi ja rätikuid saan ja kas viitsin mängima hakata sellega...
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 11. märts 2012, 19:14

Jah , ma soovitaks sul küll fliisi proovida . Mulle näiteks väga meeldib . :) Lisaks sellele , et minu arust on selle koristamine kerge , pakub see ka kõvasti silmailu . :D Puur näeb kohe kenam välja ja külalistelt olen ka palju positiivseid kommentaare kuulnud . :D

http://m.youtube.com/index?desktop_uri= ... FC194PjCnQ

Selles videos on ka fliisi aluspanuna kasutatud . :P

http://m.youtube.com/index?desktop_uri= ... D29WcRyUP0

Sellest puurist ärme hakka rääkimagi . Minuarust lausa merisigade paradiis . :D
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Elllii » 07. aprill 2012, 21:55

Mul oleks nüüd selline küsimus . See on minu jaoks väga oluline .

Kas siis , kui fliisi peal on merisea karvu ( sest neid fliisi seest eriti kergelt välja ei saa ) , kahjustab see pesumasinat ? On kellelgi kogemusi ? Ja ma mõtlen ainult merisea karvu , sest hein meil millegipärast fliisi sisse kinni ei jää .

Ma ei tea , minuarust on karvad sellised asjad , et kui neid palju pole , siis ei tohiks nad nagu midagi pesumasinale teha , sest need karvad pole ju ometi sellised pikad ja jämedad , vaid pisikesed ja peenikesed . ;) Aga mu vanemad muretsevad tohutult oma pesumasina pärast . :wacko:
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas AlbinoFurets » 29. mai 2012, 16:42

Kui mina fliisi aluspanuna kasutasin, siis merisead pissisid ja kakasid kõik täis, ja sain ema käest pahandada. Enam ma ei kasuta. Küülikul kasutaksin küll, sest ta oskab oma hädasid potti teha.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 30. mai 2012, 16:35

Üldiselt tasuks võimalusel üritama nii palju karvu, kui vähegi võimalik eemaldada enne pesemist - kloppimise, harjamise abil. See ülejäänu ei tohiks olla nii tohutult suur kogus, et pesumasinale midagi halba teeb. Enamus uhutakse musta veega koos ära ja mingi osa võib jõuda filtrini, mida tuleks nii kui nii puhastada aegaajalt. Mida tasub teha pärast loomapesu pesemist on, lasta pesumasinal üks tsükkel tühjalt läbi pesta, siis saavad viimasedgi karvad minema uhutud.

Ise olen pesunud ka koera asju pesumasinas, mis peaks tunduvalt karvasemad olema ja siiani pole küll masinagi midagi juhtunud. Rotikiiged ja asjad pesen samuti pesumasinas.

Albinofurets - kaka tuleksgi igapäevaselt koristada ja piss ei tohiks õige töötluse ja aluse korral fliisi peale jääda. Fliis ei ole ilmtingimata kõige kergem aluspanu variant, seda tuleb ise pidevalt hooldada, et see korralikult toimiks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Che » 11. august 2012, 13:39

Nüüd ma igatahes hakkan ka Sixul fliisi proovima, vaatan, kuidas asi välja kukub... Alla panen ajalehed, peale rätiku ja siis fliisi, ma arvan. Leidsin kodust piisavalt fliisi, nii et see on vaja ainult üle pesta ja saabki proovima hakata :happy:
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Che » 25. september 2012, 00:45

Nüüdseks olen oma kahel isasel meriseal puuris fliisi kasutanud ja saan rahule jääda, väga mugav ja kena on. Korjan iga päev või üle päeva puurist junnid kokku, lisaks on ka pissinurk, mida sead agaralt kasutavad ja heinakast (hamstripuuri põhi), kuhu ma panen ajalehe ja peale heina, seda vahetan iga päev ja panen uue heina asemele. Kui ma niimoodi puhastan, siis püsib Rabbit 120 puur ilusti 2 nädalat sama fliisiga. Siis vahetan ajalehed, rätikud ja fliisi välja jälle ja pesen vanad ära. Väga mugav on minu meelest, enne pesu seda fliisi kloppida ja puhastada on natuke nadi ja karvu on raske kätte saada, aga muidu olen küll rahul :happy:. Kel vähegi huvi on, tasub proovida.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. september 2012, 15:37

Kuidas sa igapäev junne koristad? Kasutasin ka vahepeal fliisi. Aga ei suutnud välja nuputada, kuidas kõige lihtsam oleks junne kätte saada.
Muidu üldmulje oli minulgi üllatavalt hea, sead hoidsid ise ka rohkem puhkust(pissimise koha pealt). Paha oli see et mul polnud graanuleid käepärast võtta ja kasutasin saepuru, aga kui põssa wc välja tuli siis saepuru rada järgi ja varsti oli fliis saepuru täis.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Che » 25. september 2012, 16:28

Che kirjutas:Korjan iga päev või üle päeva puurist junnid kokku, lisaks on ka pissinurk, mida sead agaralt kasutavad ja heinakast (hamstripuuri põhi), kuhu ma panen ajalehe ja peale heina, seda vahetan iga päev ja panen uue heina asemele.:happy:.


Selgelt kirjas, et korjan neid iga päev, või siis üle päeva...
Mina pühin junnid ja heina kühvli ja harjaga kokku ja pole probleemi, kuna kasutan saepurugraanuleid, siis saepuru välja ka ei tooda, pluss ma sõelun pissinurka ka üle päeva või nii, siis selle lahtise saepuru viskan minema.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. september 2012, 17:25

Seda ma mõtlesingi, et kuidas. Kas korjad kuidagi näpudega v harja ja kühvliga - viimane versioon meie puhul ei töödanud, lihtsalt junnid ei tulnud kaasa ja kui kõvemini tõmmata siis hakkas juba fliis liikuma.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas Che » 25. september 2012, 21:44

Mina korjan kühvli ja harjaga ikka... Kui fliis paigast liigub, panen tagasi lihtsalt ja tsipakene hoian kinni ka, kui pühin, et nii väga paigast ei läheks... Saan kenasti hakkama. Heina on tsipa raske kätte saada nii, aga ega ma päris igat lible kätte ei üritagi saada, korjan nii palju, kui saan :happy:
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Fliis merisea aluspanuna

PostitusPostitas musticas » 19. jaanuar 2015, 11:12

Ma proovin täna ka seda fliisivärkki. Meil iseehitatud puur ja sellel äär madala võitu, merisead meil hüppavad ja jooksevad nagu segased, saepuru lendab mitmesse ilmakaarde :D Muidugi üks variant oleks ka puuril äär laiemaks ehitada, aga proovin kõige pealt fliisi, kas on mugavam ja kas loomadele meeldib :P
Petite Fleur 02.10.2005
Mai Thea 05.06.2009
Baby Benjamin Franklin 11.06.2014

http://instagram.com/musticas/
musticas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist