Vahvad lood teie hamstritest

Karvapalli teemad

Moderaatorid: E4-, Saara

Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Gerbil (Teema autor) » 20. juuli 2007, 21:39

Pikemat sorti jutud siia! :)


Palun kirjutage ikka ilusasti, et kõik aru saaksid mis sa öelda tahad!
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Angela » 02. veebruar 2008, 12:25

Kunagi ammu, kui minu hamsu veel elavate kirjas oli, juhtus selline naljakas lugu, mis algul täitsa ikka ära ehmatas..

Lasime ta tuppa jooksma ja ise vaatasime perega telekat(elasime korteris). Üks hetk võpatasin:"HAMSTER! KUS TA ON?". Kõik siis kähku otsima. Kapi tagant ja diivani tagant ja lõpuks pika pika otsimise peale, kui olime juba lootust kaotamas, leidsime ta juhuslikult saapa seest :lol:
Angela
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas kertu0208 » 26. märts 2008, 11:22

Vaatasin telekat kunagi ja järsku hamster jooksis risti üle põranda, oli kuidagi ukse lahti teinud, arvatavasti ei sulgenud mina seda korralikult. :-)
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Sidney » 02. juuli 2008, 13:47

Mul on olnud kokku kolm hamstrit.Praegu pole ühtegi kahjuks, aga ühel neist oli kombeks ise puurist välja murda ennast. Nimelt ta surus pea puuri ukse vahele ja siis uks läks lahti.Nii ta käis siis meil korteris ringi kuidas ise tahtis. Ta isegi ei närinud midagi, esialgu. Siis me pidasimegi hamstrit nagu koera kes elas vabalt meie korteris. Tal oli kombeks puurist toitu tuua ja seda mu lauanurka peita. :happy:
Kasutaja avatar
Sidney
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 1
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Dr Koer » 07. august 2008, 08:15

hehe.Mul juhtus siuke asi et otsin üht hamsikut puurist oli läind otsisin 2H aga ikka ei leidnud hakkan puuri juurde minema kuulen prügikastis sabinat ja seal ta mul oligi.
Viimati muutis samton 07. august 2008, 10:21, kokku muudetud 1 kord.
Dr Koer
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Miki09 » 27. august 2008, 13:22

Ostsin laadalt emase hamstri.Me olime juba mitu kuud mõelnud,et võiksime jällehamstri võtta,sest siis oli eelmise hamstri surmast juba aasta.Niisiis osutus valik Süüria kuldhamstri kasuks.Ta elas isase kuldhamstriga koos,siis kui me ta ostsime.Viisime,siis emase koju ja panime puuri.Siis möödus 2-3 nädalat(ma täpselt ei mäleta)ja olidki väikesed hamsubeebid hommikul puuris.Alguses läksin täiesti paanikasse,et mis nüüd teha,sest polnud arvestanud sellega,et väikesed hamsubeebid sünnivad.Siis kasvasid nad järjest suuremaks ja suuremaks(juba 4 nädalased),siis oli väga väga raske puuri puhastada,sest nad kohe jooksid puurist välja kui puurivõre plastikaluselt ära võtsin.Pealegi oli poegi 7 tükki + emahamster. :-) Ühel päeval siis puhastasin puuri ja hakkasin lõpetama.Panin hamstrid ilusti puuri,ja lugesin üle kas ikka 8 hamstrit puuris on.Lugesin üle ja kõik tundus ilusti korras olevat.Sama päeva õhtul,aga kuulsin krabistamist.Tahtsin juba kassi kutsuda,kuna arvasin,et see on hiir :roll:
Õnneks nägin,et väike hamsu jookseb peegli taha.Siis ma muidugi ajasin teda pool tundi taga :-D Mõtlesin,et ime pole kui mul lugemine sassi läks sest hamsud on ju nii sarnased ja pealegi nad jooksevad nii nii kiiresti. :wink:
Õnneks saime nad ilusti armastavatesse kodudesse anda! :bun:
Kasutaja avatar
Miki09
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Yazmin » 15. aprill 2009, 23:20

Mul küll midagi väga põnevat pole rääkida, aga meelde tuleb selline asi, et kui ta oli alles meile koju toodud ja polnud veel oma suure puuriga harjunud siis panin talle puuri WC papitoru. Panin selle just sellepärast, et ta saaks seal sees magada, sest ma arvasin, et ta ei oska veel teisele korrusele oma pessa minna aga ühel hommikul avastasin, et teda polnud seal torus. Tal oli puuris minu mäletamist mööda isegi kaks toru...Võtsin torud puurist välja..polnud..siis oli tal komme magada jooksuratta all, seal teda ka polnud, kuid puuriuksed oled ju kinni, välja ta ei saanud ju minna ? Ma kutsusin ja krabistasin ja juba kardsin, et kus ta siis on ? Lõpuks kuulsin mingit krabinat...ja tema unine peake paistis tema uuest pesast välja´..ma olin õnnelik, sest ta selle pesa omaks võtis, aga samas üllstunud, et kuidas ta oskas sinna ües niimoodi minna, ta oli umbes kolme nädalane vist siis...
enam pole Tupsut elavate kirjas...aga kallis on ta mulle ikka :(
Britta ♥
R.I.P - Tupsu ♥
Kasutaja avatar
Yazmin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas reif » 18. mai 2009, 22:56

Mul oli sedasi,et lasin oma hamsud jalutuspuuri jooksma,kuna ma nende puurid puhtaks teen.
Ühel hetkel avastasin et kass on hamsude jalutuspuuri saanud ja pabin niiiiii suur,et kass pani hamsud nahka ja nüüd magab :sad: .
Tõstsin kassi sealt välja ja hakkasin riidlema,aga avastasin et hamsud olid kassi külje all mõnusasti maganud.
Enam muret ei tunne,et kass võiks mu hamsud nahka panna.
Magavad kui pisi inglid ühes puntras kassi külje all :wink: :A:
reif
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Oddity » 31. mai 2009, 16:10

Mitu korda juhtus alguses nii, et vaatan, et hamster jookseb üle põranda aga puuri uks on kinni. Algul ei saanud aru, et kuidas see võimalik on aga siis vaatasin, et sinna kuhu jooginõu käib, selle plastiku lükkab ta üles ja lähebki jalutama :-D Panin selle plastiku kinni ja nüüd püsib ilusti puuris :-)
Oddity
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas --Sandy-- » 12. juuni 2009, 11:47

Mul oli oli nii et ma läksin oma väikest Timmut vaatama :o.Ma vaatasin kõige pealt pesa sisse ei näinud teda ega ei tundnud tema pehemet karva.Siis vaatasin jooksu ratta alla.EI OLNUD.Siis vaatasin teisse pesasse ei olnud.Lõpuks mõtlesin et äkki kadus ära ja hakkasin seal toas kus puur oli otsima (jätsin puuri lahti).EI OLNUD.Pärast näen kuidas Timmu rahulikult puurist välja tuleb üleni sae purune ja tuli välja et ta oli esimeses pesas kust ma esimesena vaatasin.
Viimati muutis samton 12. juuni 2009, 14:22, kokku muudetud 1 kord.
--Sandy--
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Asukoht: Tallinn,Pääsküla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Birgitta » 10. juuli 2009, 15:04

Kunagi panin ma oma hamsu ratta sisse(mul on selline suletud ratas, millega saab toas tiirutada). Jätsin ta elutuppa ning läksin ise korrak ära. Mone aja pärast tulin tagasi ja hams oligi kadunud. Otsisin teda kaua kuni lopuks nägin teda rodul. Ma olin roduukse parani lahti jätnud. :D
Mu Jossuke, Mu armsake!! Armastan teda!!!
Birgitta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas -kiiisu- » 06. august 2009, 18:11

Minul oli üks kuldhamster...4-5a tagasi. Alguses kartsin teda kätte võtta, arvasin vist et naksab või midagi. Aga lõpuks mingi aeg harjusime teineteisega hästi ära. Lasin teda tihti oma tuppa jooksma, siis käis igast võimalikud käigud läbi, ja korjas põsed nööpe ja mutreid täis. Kohe ta neid mulle ei avaldanud loomulikult, leidsin need hiljem pesamajast peidetuna :D Muidu hästi armas olevus oli, puuri oli teda alati hästi lihtne saada, ainult kutsusin nime järgi ja tuli :) ronis mööda käsivart ja sasis juustes. Vahel kui õuna või muud taolist juhtusin sööma, siis tuli ja varastas :) Elas oma kaks aastat, suri vanadusse. Ainult head mälestused !
-kiiisu-
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas KustiLiisu » 08. august 2009, 19:42

Minu unistus oli saada 2 hamstrit siis loo juurde ....

..... ma olin oma sõbranna juures ööseks tal oli hamster ja mulle hakkas ta nii meeldima ja kui ma koju läksin hakkasin loomapoes käima ja seal oligi 1 isane veel alles ma tahtsin teda nii kangesti emme ei olnud alguses nõus aga ma sain ta lõpuks ....

aga mu unistus oli saada 2 vaja üks veel.....


..... Mu vanaisa tuli mingi rinnahoidja karbiga(poes anti)
ja siis ta ütles et seal on sees Liisu ma arvasin et ta valetab võinoh teeb nalja aga seal oli Hamster .....


.. ma tahtsin kahte et poegi saada:D

Siis ma panin nad kokku ja isane lõi emasel silma alt veriseks:(

siis ma jasin emme poodi teist puuri aga poes ei olnud ja siis ma nutsin aga ma sain selle puuri ja nüüd mul on 2 hamstrit ja elavad rahulikult oma puuris:D
KustiLiisu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Piimapakk » 04. detsember 2009, 18:05

See oli küll poes kuna omal veel hamstrit pole ja see juhtus suht ammu.
Ma olin poes vaatasin hamstreid ja siis üks hamster hakkas oma käppadega sellest klaasist üles ronima :-D
See oli nii naljakas vaatepilt ta ronis kuni selle auguni kust sa sõrme läbi pistad ja ukse lahti teed ja pistis oma ninakese august välja ning nuuskis seal :happy: Siis libistas end alla tagasi :razz:
Hamsud on nummid, sest me armastame neid,
Kasutaja avatar
Piimapakk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Kallikera » 25. jaanuar 2010, 08:56

Aastaid tagasi, kui minu pisike Viki (kääbushamster) veel elas, sai temaga ikka päris palju nalja. Omaette jutt on see, kuidas ma ta endale sain. Nimelt läksin loomapoodi küülikutele süüa ostma ning jäin korra veel loomi vaatama. Seal vaatasid mulle vastu pisikesed kääbushamstrid. Mu süda sulas ja lahkusin poest pisike hamster karbi sees. Muidugi alles hiljem hakkasin mõtlema, et mis edasi saab. Vanematele öelda ei julgenud ja puuri ka ei olnud. Tegin talle suurde plastmass jäätisekarpi pesa nkn õhuaugud et ta hingata saaks. Pisike käis minuga isegi koolis ja linnas kaasas, koju ei saanud jätta, et vanemad leiavad vb üles. Kodus olles sai pisike mööda tuba ringi vudida ning öösel magas karbis minu padja kõrval. (Magasin Nari ülemisel korrusel, all oli kirjutuslaud, riiulid, sahtlid, riidekapp jms) Ühel ööl näris Viki aga ennast karbist välja ning vudis mööda voodit ringi, alla ei roninud. Ema kuulis krabinat ja läks paanikasse, arvas et hiir kuidagi voodisse saanud. Kuna ta ise lähemale ei julgenud tulla läks ta magama tagasi, hommikul pidin aga kõik ära rääkima. Vanemad pahased ei olnud, neilegi hakkas Viki meeldima ja nad läksid ostsid talle ilusa suure puuri.
Tegelikult aga tahtsin rääkida sellest kuidas mu pontsu ükskord kapipeal ringi jalutas. Selline umbes meetri kõrgune kapp oli. Jooksis-jooksis ringi ja ükshetk jooksis üle ääre. Ehmatasin ära et nii pisike ei ela sellist kukkumist ju üle, et nüüd surnud. Vaatasin nurga taha ja avastasin et paks on käpad laiali põrandal ja pisut uimane. Järgmine hetk tõmbas aga käpakesed kõhu alla tagasi ja vudis edasi.
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Naljakad lood.

PostitusPostitas RotiSabake » 07. juuni 2010, 13:13

Minul on 5 kääbushamstrit.Ükskord oli üks siis puurist välja saanud ja ta lõpetas oma teekonna vanas nõudepesumasinas kust mina ta tagasi puuri toimetasin.


Teine vähe pikem.

Mul oli hamstritel väike kaklus ja ma pidin nad eraldi puuridesse panema.Mul oli kaks puuri ,aga nendel olid liiga laiad vahed(võredel).Hamstrid oli siis lahti saanud öösel kui mina mere ääres oli ja ema kodus magas.Ema oli kuulnud mingid müdistamist ümber voodi.Nägi siis et kass mängib kellegiga.Algul ei teinud välja aga siis se müdin segas tema magamist ja ta otsustas vaadata miks kass niimoodi mürgeldab.Vaatas siis üle voodi serva ja nägi kääbushamstrit.Võttis siis hamstri kinni ja pistis puuri.Nägi siis et üks puur veel tühi ja hamster voodiall ja kass voodi peal.Emps siis puges voodi alla ja võtis hamstri kinni ja pani puuri.Hommikuks olid õnneks kõik hamstrid omal kohal ja kass endale maiuspala ei saanud.:)
RotiSabake
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 13
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas lola0404 » 05. juuli 2010, 12:09

Räägin siis ka mõne loo. Kõigepealt sellest, kui mul kunagi kuldhamster oli. Nimelt on meil küllalt suur maja ja minu toast (seal oli hamster) köögini on ikka päris pikk maa minna, eriti sellisel väikesel hamstril. Selleks et kööki pääseda tuleb läbida kaks esikut ja veel üks tuba lisaks. Aga minu hamsule väga meeldis seda teekonda öösiti jalge alla võtta. Esimest korda põgenes ta ukse kaudu, kui kass väiksena oli selle lahti teinud. Siis ma ärkasin selle peale üles, et kass patsutas seda hamstrit ja hamster karjus. Peale seda hakkas kassile see hamster hullult meeldima. Aga ma ei muretsnud ka, et ta hamsu kätte saaks, kuna olin puuri uksed traadiga kinni pannud. Aga puuri ülemisel korrusel on mul kaks sellist korki, mis keeratakse kaane sisse ja vajadusel saab sealt asju ja sööki puuri panna.
Järgmiseks siis õppiski mu hamsu selle lahti tegemise ära. Nüüd saabki alguse see ligu mida ma tegelikult siia rääkida tahtsin.
Ühel ööl ärkasin selle peale et meie kiisu mind tekist kakkus ja mulle kõrva karjus. Tõusin siis püsti et minna vaatama mis ta tahab, kas tahab välja minna või süüa äkki. Aga ei, tema marssis otsejoones hamstri puuri juurde, et näidata mulle- vaata, uks on lahti, kaant pole peal. Ehmatasin kohe päris ära, aga kass ei lasknud mul pikalt mõelda, juba hakkas ta kräunudes köögi poole minema. Läksin talle siis järgi ja ta istus kraanikausi all oleva kapi ette maha ja hakkas seda kappi vahtima. Ning juba natukese aja pärast kuulsingi ma selle kapi taga krõbinat, siis sain kohe aru, kuhu mu hamster oli suundunud. Kassile muidugi ei andnud süda rahu, et hamster on kapi taga ning tema ei saagi sinna. Eks ma siis võtsin hamstri välja ja viisin puuri tagasi. Tuppa minnes vaatasin veel et mõlemad suured koerad magasid ka tol ööl toas, aga ju see hamster tunduss neile nii väike ja mõttetu olend, et nad ei viitsinud ennast tema möödumisel isegi liigutada.

Teine huvitav lugu juhtus mõned kuud tagasi, kui ma läksin Tartu korterisse elama, kuna pidin ülikooli minema. Otsustasin osta selle plastikust puuri ja võtta kääbushamstrid. Plastikust just sellepärast, et korteri omani ei pahandaks vedeleva saepuru päerast. Olime koos hamstritega umbes kaks kuud seal elanud kui kursus hakkas läbi saama ja nädalavahetused venisid üha pikemaks. Seega pidin hamstreid hakkama nädalavahetuseks koju viima, sest nii pikaks ajaks ei saanud neid üksi jätta. Ega siis midagi, tõstisn nad puuriga autosse ja hakkasimegi sõitma. Koju jõudes tuli mu väike koer (siiditerjer) mind jooksuga tervitama ning kui ma puuri esiku põrandale maha panin läks kutsal kohe meelest ära, et mina ka tulin. Ta vahtis punnis silmadega neid hamstreid kes olid urgudest välja tulnud ja mööda puuri sibasid. Talle nii väga meeldisid neel loomakesed. Kuni ma õueriideid ära võtsin tuli aga tuppa meie hamstriarmastaja kass. Ja vot siis läks madin lahti, nii kui kass pilgu neile heitis läks koer marru. Sakutas korra kassi ja enam teda puuri juurde ei lubanud. Viisin siis hamsud enda tuppa, aga ega kassi uudishimu sellega ei piirdunud. Ta pidi ikka piilumas käima ja siis jälle koera eest ära jooksma.
Nüüd aga panin ma hamstrid nelja korruselisesse võrepuuri, kus neil tegevust jätkub küll ja rohkem veel. Nüüd on väga lahe vaadata kuidas hamsud omavahel maju jagavad. Nimelt ei ela tavaliselt mitte keegi neljandal korrusel. Eile aga otsustas üks hall hamsu sinna elama minna ja nii kui robonovski märkas, et üleval korrusel keegi ringi sibab tormas ta ise sinna ja hakkas paberitükke alla korrusele vedama, et teisele ikka mitte midagi kohe elamiseks ei jääks. Väga lahe oli vaadata, kuidas ta suurte tükkidega rotust alla jooksis. Paber hammaste vahel oli vähemalt sama suur kui ta ise.

Koer aga arvab tänaseni, et hamstrid on tema ja ainult tema omad ning et kass vaatab neile kohe kindlasti augu sisse ja seda looma puuri juurde lasta ei tohi.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Dinnu2009 » 04. august 2010, 21:37

minul on 2 kääbust 1 on õe ja teine minu.Minu õe omal siis oli meil kääbus kahepeale.Ma panin ta ütle karpi ja siis ma panin ta toa nurka ja olin seal samas toas niisama.Kuid järsku vaatasin ei Jossut enam pole hakkasime siis otsima ja leidsime ta kappi tagant tolmu seest ta püherdas seal ennast ;) Ja minu kääbusega oli nii et ta põgenes ka ära mul oli 1 sõbranna külas ja me vahtisime telekat kuid järsku vaatasin ta puuri ja ei näinud teda.Siis ma võtsin puuri lahti ja ikka polnud näga.Aga hommikul eps ütles et hamstri lõhna on tunda.Siis hakkasime otsima(avastasin selle õhtul et ta kadunud on). Siis leidsime ta kraanikausi alt kapsit kus emps hommikul nõusi pesis.Siis sellel samal õhtul aga kuskil poole 11 paiku nägi isa et ta on diivani peal ta puur oli tiivani kõrval lauapeal aga see laud polnud diivani vastas aga puuri uks polnud ka lahti kõik oli korras ;) see oli küll imelik natsa :)
Dinnu sa oled mulle sõber alati!
Dinnu2009
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Kiizu12 » 08. aprill 2011, 19:23

Minu hamsuga juhtus ükskord nii,et olime magama minemas isa vaatas veel all televiisorit.Äkki nägi ta minu Dinnut diivani peal.Dinnu puur on laual diivani kõrval.Vaatasime siis,et kas puuriuks on lahti kuid see polnud.Lõpuks nuputasime välja,et soolarõngas oli puuri võre laiemaks teinud ja hamsu sealtkaudu välja roninud.See oli ikka naljakas lugu :-)
Elu on joonistamine ilma kustukummita.
Dinnu Minnu ja JOSSU
Kasutaja avatar
Kiizu12
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Jossu1 » 16. aprill 2011, 11:06

Minu hamsu Minnuga oli selline lugu:
Kui me tema poest ostime ja koju võutsime tahtsin ta kätte võtta. Siis aga hakkas ta nii kiiresti käest ära jooksma.Õnneks saime ta siiski seisma ja puuri tagasi panna.
Ja siis veel selline :
Kord kui hamsu oli just tõusnud ta HAIGUTAS. Ma mõtlesin et mida ta tegi(ehmatasin ära). Siis aga sain aru. Alees eile haigutas ta ka.
Jossu,Minnu,Dinnu ja Lissu olete mul südames sügaval! ♥
Miss you! :'(
Kasutaja avatar
Jossu1
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 126
Teemad: 3
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas payosa » 08. juuni 2011, 09:40

Ronniele (tegu oli siiski neiuga) meeldis väga, kui teda põsest sügati - tardus nagu kass ja ja pani silmad poolpilukile. Sellist rahulolevat pilku on raske seletada - seda oleks pidanud ise nägema (meil on isegi kuskil video sellest - kui huvi on ja üle leian, siis võin üles laadida) :)
Teine huvitav situatsioon oli see, kui Ronnie kohtus rohutirtsuga (rõdu peale satub vahepeal igasuguseid sitikaid ja mutukaid) ja pisikeses hamstris lõid kõik ürgsed instinktid lõõmama. Esmalt tardus, seejärel hakkas varitsema ning siis hüppas rohutirtsule kaela, madistasid tükk aega ning kogu juhtum lõppes sellega, et hamster murdis rohutirtsu maha ja jättis sinnasamma (ju vist ei maitsenud hästi). Olime ehmunud küll, kuid väga vinge tegelikult näha oma hamstrit natuke teises situatsioonis.
Eks neid lugusid ole veel, aga need 2 tulid kohe esimesena meelde :)
Kasutaja avatar
payosa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas hamsterkiku10 » 20. mai 2012, 11:34

Mul oli hamsuga ükskord nii, et lasime laua peale jooksma.Parajasti sõime kui märkasin, et
Hamster kadunud.Hakkasin siis otsima, aga ei leidnud.
Järsku kuulsin krabinat.Kiku pesi end rahulikult tatrapudru kausis. :hihii:


Teinekord sai teine hamsu puurist välja.Nägin teda maas siblimas ja läksin siis järel
Ta vupsas pliidi taha peitu, kuhu oli toonud palju toitu.Aga kõige
vahvam oli see, et ta oli põranda sisse augu teinud.Selles pesas ta siis end alati
varjaski. :wink:Nüüd lasemegi Pätut iga õhtu maha jooksma.
Kiku aga kahjuks enam elavate seas ei ole. :umm:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas janelle7 » 10. juuli 2012, 13:17

Kunagi, kui mul veel kääbushamster (Doris) oli armastas ta kangesti mööda tuba joosta jne. Ühel õhtul panin ta puuri ja ise läksin TV-d vaatama koos perega. Korraga ema karjatab , et teleka juures on hiir. :D
Kui lähemale minna , siis selgub, et see on meie Doris, kes oli puurist sääred teinud. Oli see vast lugu! Jumal tänatud, et kassi polnud toas ja see oli veel ime ka, et ta sai teiselt korruselt alla?! :P :shock:
Ruudi, Teedu, Peedu, Trixie, Sassu, Doris, Haslan. Parimad!!
Kasutaja avatar
janelle7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas dellareikop » 03. september 2012, 18:32

Mul ühe energilise ja aktiivse kääbusega juhtus nii, et tahtsime ta palli seest välja võtta kuna 20 minutit sai täis.Ja siis hamster hüppas jänese puuri :D Saime ta sealt kätte ja siis oi käest hüppas voodi alla :D Sealt õnneks saime ta kätte, kuid see oli päris naljakas aga samas mitte. :)

Ja teiega juhtus nii, et ta oli maas ja siis järsku tegi tagurpidi kukerpalli. o.O
Vabantust, kui kirjavigasi on palju. :)
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vahvad lood teie hamstritest

PostitusPostitas Lennehamsu » 03. veebruar 2015, 20:36

See pole küll minu enda hamsuga juhtunud aga räägin ikka. MInu parima sõbra Eva Lotta hamster Matilde pandi jooksupalli sisse jooksma teisest toa otsast. Aga 30sekundiga oli enda puuri juures teises toa otsas. See oli täiesti hämmastav kuna ta oli jooksupallis esimest korda.
Lennehamsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 5
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist