hamsterkiku10 hamstrid

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

hamsterkiku10 hamstrid

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 08. jaanuar 2012, 18:53

Pätu ja Kiku on poisid ja nad on angoora tõugu.Mõlemad 1aasta ja 3 kuud vanad ja vennad ka :-D .Siis natuke minu hamstrite ajaloost.Kui võtsin oma hamstrid Kiku ja Pätu ,siis hakkasime just sugulaste juurde minema.Pidime seal olema umbes 3 päeva.Hamstrite kaasavõtmine polnud võimalik.Kui tulime reisilt tagasi ,siis avastasime,et Pätu oli kadunud.Tuli otsima hakata ja seda tegime umbes3h.Hakkasime juba lootust kaotama :sad: ja vaatasime viimasest võimalikust kohast(riidekapi tagant).Valgustasin seda taskulambiga ja alguses tundus ,et lihtsalt tolmurull liikus(tube ei olnud ammu koristand :ups: ),aga sealt tagant tuli välja räsitud Pätu.Andsime talle juua ja viisime ta kiku juurde puuri.Kui korra väljas oled käinud,siis viimaseks see ei jää.Kord jooksis ta jälle ära.Otsima hakates tuli ta ise meile vastu ,aga ei saanud kätte.Läksime tema järel ja järsku vupsas ta ühest avast sisse,mis viis pliidi taha.Tal oli seal pesa ja suured toiduvarud.Hakkasimegi teda sinna õhtuti laskma ja Kikut siis ikka ka.Kord kui sinna piilusime selgus ,et Kiku ehitas sinna käiku maa alla.Enam me teda igaks juhuks sinna ei lasknud ja Pätu tegi seda hiljem ja ka tema käigud sinna lõppesid .Joosta nad said vabalt küll ,aga käigul pliidi taha oli telliskivi ees.Vahepeal oli neil rahulik elu kuni selle päevani.Kikut välja võttes märkasin ,et tal oli külje peal suur haav.Läksime kliinikusse kus arst ütles ,et seda tegi teine hamster ja andis meile pudeli tilku mida Kikule vaja.Kodus lahutasime nad ehk panime eraldi elama.Proovisime neid koos hoida ,aga kohe hakkas kaklus pihta.Kuna nad olid vennad ,siis seda ei oodanud :dunno: .niisama jooksma tervesse majja nad enam ei saand, aga ühte tuppa ikka laseme. :-D Edasi sujus kõik kenasti.Üsna hiljuti ostsime neile hamstri palli.Kikule päris meeldis seal sõita ,aga kahjuks mitte Pätule :sad: .Eile jooksis Kiku laualt minema vanaheasse pliidi taguse pessa.Oli õhtu ja pidime homme teda passima jääma ,aga ta tuli ise sealt välja.Olin vägavägaväga rõõmus :lol: :rofl: .Praegu mõlemad magavad,varsti võtan välja kui üles ärkavad.

Tervitades Kiku ja Pätu. :thu:
Viimati muutis hamsterkiku10 18. mai 2012, 13:17, kokku muudetud 14 korda.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: pätu ja kiku,minu meister põgenejad!!

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 09. jaanuar 2012, 08:50

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5188_n.jpg

Üks pilt mu kikust kah,aga kahjuks suht väike on.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: pätu ja kiku,minu meister põgenejad!!

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 10. jaanuar 2012, 11:37

Võtsin Kiku välja ja lasin ta hamstrikindlasse tuppa jooksma.
Proovisin talle hamstririhma kaela panna,aga ta jooksis kogu aeg minema :mad: ja see ei õnnestunud.
Üritan varsti pilte ka saada! :-D
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pätu ja Kiku, minu meisterpõgenejad!

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 11. jaanuar 2012, 08:33

Kiku ja Pätu elavad rahulikku hamstrielu kui välja arvata see,et Kiku eile tatrapotis ennast puhastas :hihii:
selleks korraks siis kõik. :hmstr:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pätu ja Kiku, minu hamsikud

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 21. jaanuar 2012, 14:49

Hamsudel midagi erilist pole juhtunud.
Aa see, et kui Pätu lahti lasime ronis ta iseseisvalt diivanile. :-D
Viimati muutis hamsterkiku10 21. veebruar 2012, 19:46, kokku muudetud 1 kord.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pätu ja Kiku, minu hamsikud

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 21. veebruar 2012, 19:45

Pätule on meeldima hakanud mööda jalga üles ronimine, kui me ta lahti laseme.

Kiku jäi ühel päeval arvuti taha magama.Arvasime, et peame ootama kuni ta õhtul välja tuleb
, aga tuli kutsumise peale välja. :rofl: Muidu olen mõelnud uue hamstri võtmise peale :flower: ka.


Seniks kõik.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pätu ja Kiku, minu hamsikud

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 06. mai 2012, 15:15

Tere, pole siin ikka kaua aega saanud käia, sest kiire oli.Aga nüüd hamstritest.Pätuga on kõik kombes, aga kahjuks on Kiku nüüd meie seast lahkunud :hanky: .Ärkasin hommikul üles ja tahtsin Kikule süüa panna, kui avastasin et ta ei liiguta.Kutsusin ema kähku sinna ja algul ta arvas, et lihtsalt magab.Lootsin isegi seda, aga kahjuks on ta nüüd vikerkaare all.Sain uue hamsu ka, aga temast räägin teistes teemades.

Puhka rahus Mu kallis Kiku :lein: .
Viimati muutis hamsterkiku10 18. mai 2012, 13:23, kokku muudetud 6 korda.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

hamsterkiku10 karvarullid

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 08. mai 2012, 15:10

Tere!Mul suri hiljuti hamster ära. :sad: Aga saime endale uue jube armsa hamstri.Umbes 2kuud vana.Nimeks Nöpsik
Välimus:Nina roosa, kõhu alt valge ja muidu musta värvi.Sugu:vist tüdruk.
On ka teine, 1pool aastat umbes vana.Tema nimi on Pätu.Sugu:poiss.
Pätu välimus on:Pea hall, keskelt valge ja tagant hall.
Pätu sai nime selle järgi, et ta lihtsalt on selline pätt.Nöpsik aga pistis oma nina lihtsalt karbist nii armsalt
välja. :biglove: Varsti saab äkki pilte ka.

Seniks kõik.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 hamstrid

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 18. mai 2012, 13:13

Tere!
Eile lasime Pätu ja Nöpsiku koos laua peale lahti.Käitusid päris imelikult.Pätu nuuskis Nöpsiku kõhualust ja
tagumist otsa.Arvan ise, et ta proovis sugu teada saada(Nöpsik päris väike ju).Ajas Pätu Nöpsi taga ka, aga ei tea miks.Nöpsik
jällegi ajas Pätu minema.Tahaksin teada selle selgitust.Kas neid ikka tohib kokku lasta :dunno: ?
Nad eri tõugu ka ja tahaks teada, et kui nad paarituksid, siis vist ema sööks pojad ära?
Arvan seda, sest lugesin kusagilt, et kui poegadel midagi viga, siis emane sööb nad ära.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 hamstrid

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 09. oktoober 2012, 19:57

:hanky: :lein: :lein: teema lukku
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline