Minu Hamsud

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu Hamsud

PostitusPostitas Pänta (Teema autor) » 08. aprill 2012, 19:38

Mõtlesin, et kirjutan ka siia teemasse oma Hamsudest. Hetkel on mul kodus 7 kääbushamstrit, kuu aega tagasi oli neid 17. Ema ostis meile kaks "emast" kääbikut, ja tuli välja et üks on isane, peale esimese pesakonna sündi, ei teadnud veel et, isane hamster tuleb kohe emasest lahutada, ja oma lolluse pärast, sai hamsu ka teise pesakonna. Õnneks leidsime paljudele poegadele hea kodu, ja osad jätsime endale. Nüüd elavadki meie peres 7 armast kääbikut.

Kirjutan ka natuke infot iga hamsu kohta.
Pänta - 1,5 aastane, isane, tumeda triibuga, pruunikas, osadest kohtadest heledam, kõht valge, teistest täiskasvanutest väiksem aga väga sõbralik ja aktiivne, elab puuris üksi. Nime sai ta oma väikeste pänterdavate jalgade järgi, kuna ta oli meil esimene kääbushamster siis olime väga vaimustatud sellest kuidas ta kõnnib ja nimi saigi Pänta.
Puhh - 6 kuune, isane, poegade isa, sama värvi kui Pänta aga veidike tumedam, kõige suuremat kasvu ja pontsakas, väga-väga meeldib talle jooksuratas, elab koos oma poja Atsuga. Nime sai karupoeg Puhhi järgi, kuna nad mõlemad on pontsakad.
Põnn - 6 kuune, emane, poegade ema, valget värvi tume triip on seljal, ka suurt kasvu, inimese vastu väga sõbralik aga teiste hamstrite vastu mitte, hetkel elab jälle üksi, kuna läks oma väiksemale pojale kallale. Nime sai ta siis kui ta just loomapoest toonud olime ja ta oma pappkarbikesest välja sai siis, nägin teda esimest korda ja ta tundus nii pisike ja aktiivne, ning nimeks saigi Põnn, tavaliselt hüüame Põnnu.
Atsu - 3 kuune, isane, elab koos isaga, helehalli värvi ja seljal tumedam triip, ka tõeline jooksuhull, tavaliselt jooksevad isaga võidu, hästi hea iseloomuga, hellake, kellegile kunagi liiga ei tee, hästi sõbralik.
Triibik - u 2 kuune, elab koos oma kahe õega, sama värvi mis ta isa Puhh, väga aktiivne, emane. Iseloomu eriti ei tea, kuna ta veel nii noor, aga julge ta on. Nime sai enda ilusa tumeda triibu järgi mis tal seljal jookseb, kuni ninani välja.
Suslik - u 2 kuune, elab oma õdedega, emane, tema on meil väga erilist värvi, beezikas ja tumeda triibuga, osa kohtadest väga hele beez, punaste silmadega, väga suur paharett ja suur jooksufänn, ning väga meeldib ka joosta, ja väga julge. Nime sai ta oma iseloomu järgi.
Valguke - u 2 kuune, elab oma õdedega, emane, valge ja väga hele beezi triibuga seljal, punaste silmadega. Tema on meil natuke tagasihoidlik, aga teeb kõike mida ta õedki teevad, jookseb, ronib. Hetkel on tal silma pealt katki, kuna Põnn läks talle kallale, aga ta juba paraneb. Nime sai oma väga heleda värvuse järgi.

Meil on kodus neli puuri, igas puuris on kaks või üks majake (heinamajake), maiusepulk, jooksuratas, joogitops, söögikauss, mõni toru ja ronimiseks nööre, mineraalkivi. Puurid on kahe korrusega ja neile sobivad.
Lemmiktoit on neil Vitakraft Menu kääbushamstritele, sihvkad ja pähklid.
Varsti lisan ka pilte.
Ilusat lumist aprilli kõigile Pisilastele!
Pänta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Hamsud

PostitusPostitas rimpsukas » 09. aprill 2012, 15:30

Tere Pänta! :hi:
Sul on nii palju hamsusid, ja need tunduvad ka väga toredad! Ootan pilte!
Kõike head!

rimpsukas
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Minu Hamsud

PostitusPostitas Dzikikene8 » 09. juuni 2012, 21:37

Potsu tervitab neid kõiki, ütle sa neile edasi!
Kasutaja avatar
Dzikikene8
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 12
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Hamsud

PostitusPostitas saaramsi » 11. juuni 2012, 18:25

Terekest !! Ootan ka pilte :-) Olen ise ka hamstrite omanik .
Stella ,Saara ,Maria ,Eva ja Mia ( Hamstrid )
Kasutaja avatar
saaramsi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 9
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Hamsud

PostitusPostitas Mirette » 05. juuli 2012, 20:55

Terekest ka minu ja Mammu poolt :) .
Küll on palju hamsusi sul, kas puuride koristamine raske ei ole? Väga vahva, ootame pilte ning veel lugusi mida nad head teevad sul seal. Teretulnud on ka mõned pildid hamsikutest. :-D
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron