Väike Mammu

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Väike Mammu

PostitusPostitas Mirette (Teema autor) » 04. juuli 2012, 18:10

Täna 04.07.12 tuli meie perre väike kääbus hamster kelle nimi Mammu. Mammu ostsin ma Pärnu xxx Maxima loomapoest " Pet center". Mammu peaks olema Vene kääbus hamster.,Mammu on väike hamstritüdruk kes on suur aktivist. Praegu Mammu kohaneb ja tudub oma pesas.Mammu vanust ma täpselt ei tea aga ta on ikka nii pisike ,et tiineks ta jääda ei saa. Puuris loomapoes kasvas ta koos oma vendade ja õdedega ülesse. Tal oli kaks õde ja ülejäänud vennad. Temaga koos kasvas ka kaks heledat hamstrit kellel olid punased silmad. Mammule kindlasti meeldib oma uues kodus. Hamsust panen varsti pilte ka alla. :biglove:
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas rimpsukas » 04. juuli 2012, 19:02

Hei, hei Mammu!

Ootan pilte. :) Mis värvi Mammu on?

Elirksa ja Lily
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas Mirette (Teema autor) » 04. juuli 2012, 20:11

Mammust on üks pilt juba gleriis üleval. Siia kahjuks ei saa panna kuna olen siin telefoniga ja ei anna panna. :bang:

Mammu on pruunikas-must ning must triip seljal.

Mammu ikka magab, jooksmas ka pole käinud. Mure on joomisega kuna loomapoes neil ju kausikeses vesi aga siin on meil ju pudel tilaga, olen näinud siin foorumis teemat aga pole ikkagi jagu saanud joomisega. :shock:
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas Mirette (Teema autor) » 05. juuli 2012, 00:15

Nüüd kui kõik magavad, hakkab mammu tegutsema.Esimest korda jooksis oma rattas ja praegu uudistab ringi.Ma ei saa aru ka kas ta on joonud sealt või mitte aga loodan ,et ta aru saab ikka kuidas asi käib. Inimestega on väga sõbralik karvapall, ta nuusutab kätt ja oleks nagu harjunud juba minuga. Veidike pelgab aga paitada laseb kui ise puuris on. Vahepeal jälle kaevab seal aga suuremat lärmi küll ei tee sellest kui mul 3 hamsut koos elas puuris ja kõik mingis suunas jooksid. Homme kavatsen teda tuppa natukeseks ajaks lahti lasta. Tahaks muidu seda hamstri palli, aga ei müüda kusagil. :( vähemalt näinud küll pole.Homme aga jälle, uutest tegemistes.
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas Friikas » 05. juuli 2012, 10:20

Väga armas!
Mul oli enam-vähem sama lugu. Kausist ei joonud, pudelist ka mitte. Lõpuks panin ikka pudeli puuri ja ta õppis sellest jooma, algul ei joonud, aga kuna oli nii suur janu, siis aratavasti õppisgi pudelist jooma ja joob siia maani. :-)
Muidu, milline vene kääbushaster? Vene kääbushamsterid peaks olema mitu liiki, näiteks vene talivalge kääbushaster ja lihtsalt vene kääbushamster jne. :-D
Shine, shine sunshine
Kasutaja avatar
Friikas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teemad: 4
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Suvel Saaremaal, Orissaare vallas
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas Mirette (Teema autor) » 05. juuli 2012, 20:50

Täna siis tegime pisikesele jooksu labürendi, sinna keskele (labürendi lõppu)panin tema enda toitu, maasika,sihvkad,kuivatatud ploomi,juustu,mandleid. Kui Mammu kohale jõudis ei teinud ta sellest väljagi, huvitav hamster mul ei söö juustu ega sihvkasi :huh: . Siis jooksis ta niisama mul ringi ning tegime temaga väikse pildistamise ka, osad pildid juba üleval siin. Õhtul tulid meil külalised ning siis läks nunnutamiseks. Vahepeal avastas Mammu, et ta pesas on papptoru mis ripub, ning siis läks närimiseks näks, näks, näks. Nüüd on Mammu ikka nii rampväsinud, et vajus torusse tuttu nüüd.

Joogipudeliga on asjad nii kaugel, et minu mõistus on otsas. Ei õpi ta seda ära, praegu on puuris tilaga joogipudel ning tops kus vesi sees, sest ma ei tahaks riskida sellega.

Plaanis on osta Mammule uus puur, me vaatasime,et puur hakkab väikseks jääma Mammule kuna seal nii palju asju sees.
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas Aydy » 05. juuli 2012, 23:20

Tere Mammule :hi:
Targem oleks muretseda joogipudel, kus numbrid peal, siis kohe näha, palju paned ja palju joonud on :)
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Väike Mammu

PostitusPostitas Mirette (Teema autor) » 06. juuli 2012, 12:53

Jah meil on selline pudel millel numbrid, aga praeugu on siin väga soojad ilmad nii,et ei tea palju ära auranud on ja palju ta joonud sealt on.

Mõtlesin täna Mammu õue viia aga vaatab veel, nii armsasti tudub.

Täna oli siis puuri juurde ehitus, sai endale juurde lisaosa "Gym" ning natuke uudistamiseks mänguasju. Puuri panime talle ka kivi.

Mammul on papptoru puuris mis on lõngaga puuri lakke riputatud, mammuke arvas, et istub seal sees ja närib lõnga läbi :D . Väga naljakas oli vaadata teda. Natuke näris papptoru ka veel otsa. Muidugi käisid meil eile külalised ning kui läksime teise tuppa oli selle ajaga mu väikevend kes 3 aastane, Mammu puuri pahubidi keeranud ja mammu oli hurmust torusees. Loodan ,et midagi hullu mammuga ei juhtunud. Täna on ta päris terve välimusega, natuke traumeeritud.
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline