Minu Ronnu

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu Ronnu

PostitusPostitas Gretuzka (Teema autor) » 14. september 2012, 14:03

Tere! Minu hamsukese nimi on Ronald. Kuid tegelt ei ütle talle keegi nii, hüüame teda Ronnuks. Ta on kõrbe-kääbushamster ja päris väike. Ta magab palju, aga mässab veelgi rohkem :) Mõned ööd ei saa magadagi! Varsti saab ta aastaseks. Minu naabritüdruku hamster on samast pesakonnast, mis on päris vaimukas ja tema nimi on Harry (mis teeb asja veelgi naljakamaks) ja kui te pihta ei saa, siis Ronald ja Harry on mõlemad tegelased ju HP-st :) Ta on ju isegi 2 korda ära põgenenud! Aga õnneks on asjad ilusti lõppenud.

Mõned pildid:
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/430327_196256913811768_2054972799_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430327_196256930478433_1015999107_n.jpg
Kasutaja avatar
Gretuzka
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Minu Ronnu

PostitusPostitas rimpsukas » 14. september 2012, 17:58

Oi, nii armas! Väga lahe, eks varsti tuleb Hermione ka! :D
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Minu Ronnu

PostitusPostitas Gretuzka (Teema autor) » 14. september 2012, 18:38

Muideks, kui saan endale merisead, siis panengi veel nimesi Harry Potterist. Samas ma ei ole mingi hull fänn :D Ja naabri sugulase hamsu nimi Voldemort :D
Kasutaja avatar
Gretuzka
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron