Sarafine kääbushamster

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Sarafine kääbushamster

PostitusPostitas sarafine (Teema autor) » 10. jaanuar 2015, 12:54

Esimesed kaks hamstrit said oma nimed kas kuulsuse, raamatu- või filmitegelase järgi... Eile aga sain ma endale väga armsa emase vene kääbushamstri, kellel nimi aga puudub.
Esimesel kahel hamstril oli mõlemal kaks nime, aga ma arvasin, et kolmandal võiks olla ainult üks.
Loomal endal on valge kõhualune, hallikas karv pealpool ja must sik-sakiline triip üle selja jooksmas - originaalne vene kääbushamstri välimus, ma eeldan? Nii palju, kui ma teda juba jälginud olen, on ta väga energiline ja uudishimulik loomake. Talle meeldib saepuru all liikuda ning kaevab endale igasuguseid urgusid ja käike (mu isa pakkus seejärel nime kaevur Mati, aga hamster on tüdruk, seega...). Alguses ikka ta natukene võõrastas, kuid lasi ennast kätte võtta, et saaksin ta transport-puurist elamupuuri panna. Ja minu jaoks oli see kohutavalt armas, et ta ei läinud paanikasse ega hammustanud või midagi.
Niisiis, mida aga sellele emasele hamstrile nimeks panna? :)
Mulle isiklikult ei meeldi nimed Nupsu, Tupsu, Kiku ja nende sarnased nimed.
sarafine
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Mida hamstrile nimeks panna?

PostitusPostitas Saara » 14. jaanuar 2015, 01:21

Teretulemast hamstriurgu!
Kirjelduse järgi on tegemist tõesti vene kääbushamstriga ning ka käitumine kõlab nagu nende tillukeste elukate oma. Teemast "Mille järgi te oma hamsikutele nimed panete?" võid nime osas huvitavaid mõtteid vaadata. Näen, et oled sinna ka juba ise postitanud. Omalt poolt pakun.. Kui kaevur Mati ei sobi, siis äkki kaevur Kati? Või kui nii ilusa loomakese jaoks see nimi liiga lühike tundub, siis äkki lausa Katariina, Venemaa kunagine kuulus keisrinna, kellest ka palju raamatuid kirjutatud ja filme tehtud? :)
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron