Rotipoegadele kodu leidmine (mõtle enne kui paaritad)

Paaritamisest loovutamiseni

Moderaatorid: E4-, Amelia

Rotipoegadele kodu leidmine (mõtle enne kui paaritad)

PostitusPostitas Katzzza (Teema autor) » 04. oktoober 2004, 17:10

Rotipojad on nüüd nii suured, et on ära andmis aeg... huvilisi on olnud aga enamus on ära öelnud. Sel laupäeval nüüd viin siis pisikesed poodi. Jube kahju on. Nendega on nii palju askeldatud ja nad on nii omaks saanud. Igale rotile hakkab oma olek ja iseloom tekkima. Ei ole enam lihtsalt rotid vaid igaüks on oma ja täitsa isesugune. Aga vähemalt jääb kogemus... olen näinud kuidas rotipojad sirguvad pisikesest roosast tombukesest peaaegu oma ema suuruseks. Nüüd jääb veel lootus et selle viimase nädala jooksul leian mõnele nunnukesele kodu :?
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Raske lahkumine rotikamraadist...

PostitusPostitas avalanche » 05. oktoober 2004, 09:23

Ühe võiksid kindlasti jätta. Nii tore vaadata ju kuidas 'oma rotipoeg' suureks saab. 8)
Katsu õnne veel 'pakun' foorumis. Lugesin eile su murelikku teadet, kuid 'pakun foorumis teadet ei märganud. Võib olla veel lemmikloomalevitajas (ma ise olen seal paar korda käinud, ega tea, mis sorti rahvas seal on, kuid proovida võib).
Poodi oleks neid kindlasti pisut kahju anda, ma saan aru.
Samas on paljud meie foorumlased ka oma rotid just poest saanud, nii et poodi viimine ei pea tähendama just halba käekäiku. :wink:
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 05. oktoober 2004, 13:08

Võib veel soov.ee, kb.www.ee ja http://woman.delfi.ee/foorum/list.php?f=24 kuulutada - need on kõik tasuta.
Ma pole oma rotte osaliselt ka sellepärast paaritanud, et kardan kodude leidmisel raskusi.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Raske lahkumine rotikamraadist...

PostitusPostitas Kissu » 05. oktoober 2004, 13:21

Mul oli raskusi 3-le notsulegi kodude leidmisega, mis veel siis oleks kui oleks n+1 rotipoega. Ei minu plikad jäävad küll vanatüdrukuteks. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Raske lahkumine rotikamraadist...

PostitusPostitas Kerly91 » 05. oktoober 2004, 14:31

Mul on neid nii palju et jube. Aga pooled on juba kinni. Kõik 4 vesihalli kõige ees. Ei tea veel kuhu teised panen. :D
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza (Teema autor) » 05. oktoober 2004, 21:11

Tänan soovituste eest. Sain jälle paar kuulutust juurde. Kardan siiski et ma ei jäta ühtegi pisikest omale. Ma tahan oma loomadele end täielikult pühendada ja arvan et 3ga on raske. ( muidugi sain ka 10ga hakkama aga see ikka väsitab hirmsasti) . Pealegi see oma looma sirgumise jälgimise kogemus on nagu olemas... nad on nii suured juba et see kõige ilusam osa on nähtud :P
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 06. oktoober 2004, 18:21

Katzzza, väga õigesti öeldud. :) Uute loomade võtmise all ei tohiks olemasolevate elutingimused kannatada, olen sinuga nõus.
Kuna Kairi reedel Tallinna läheb, siis on Tallinlastel ka praegu võimalus endast märku anda, kui on tahtjaid!
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza (Teema autor) » 06. oktoober 2004, 21:39

Aga selle asjaga on suht kiire.. pisikesed on nii suured juba ja söövad nii palju ja kakivad 2 korda nii palju :P Puuri puhastan 2-3 korda päevas :P Laupäevaks juba poodi kokku lepitud et viin pojad. Aga kui keegi vahepeal teataks, et on kindlalt soovi siis jätaks niipalju koju veel. 2 emast jäävad esialgu nagunii koju sest leidsin neile kodu :D Niisis praegu on vabad veel 3 emast valget, valge, must ja kirju isane. 8-st 2-l on uus kodu :)
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza (Teema autor) » 10. oktoober 2004, 11:43

Eile viisime pojad poodi ära... müüja tegi suured-suured silmad pähe kui ütlesin et kuused pojad on. Vaidles mulle vastu et need on ju 3 kuusete poegade suurused. Lõpuks jõudsime ühisele nõule et need on hästi söödetud ühekuused. :P kuna tavaliselt on püesakonnas rohkem poegi siis saavad nad vähem piima jne... Igatahes 6 pisikest on nüüd siis poes. :( 2 emast on veel meil koos mammiga ühes puuris. Neile tullakse järgmise nädala jooksul järgi. Vahepeal on Pisike ja Mutt hästi läbi hakanud saama :) Pärast järgmist nädalat läheb siis tavapärane elu ilma pisikeste rüblikuteta edasi...
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist