Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

Paaritamisest loovutamiseni

Moderaatorid: E4-, Amelia

Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

PostitusPostitas -H_J- (Teema autor) » 26. november 2010, 19:26

Minu (kasu)ema töötab siis Viljandis Zoo Planeti kõrval ja saab selle poe müüjatega hästi läbi. Loomapoe müüjad olid talle nii rääkinud, et loomapoes oli üks emane saanud kaks poega. Ema koos poegadega oli pandud lausa taharuumi, eraldi kõigist teistest loomadest. Need kaks poega on hetkel u kuu vanused aga emasel tuli veel poegi :shock:. Väidetavalt ei ole emane tagaruumist kuhugi pääsenud pärast nende kahe poja sündi. Kuna nad ei tea rottidest midagi väga, küsisid nad minult, aga ma ei osanud neile tarka vastust anda.
Seega, mu küsimus oleks - kuidas see võimalik on? Kas vigurdavad rotid või müüjad?
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

PostitusPostitas postituvi » 26. november 2010, 19:47

Ma mõtlen sellist asja- et kas pojad sündisid veel seal nii öelda eesruumis? Et kui emarott poegis olles koos teiste rottidega.. ja seal olid ka isased, et isane kohe uued pojad tegi. Siis pole enam vahet, et pärast eraldati... Emane kandis oma 23 päevi tittesid ja poegiski jälle...kuigi oli 3 nädalat eraldatud olnud.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

PostitusPostitas -H_J- (Teema autor) » 26. november 2010, 19:52

Jah, pojad olevat sündinud öösel. Siis on küll, jah, võimalik.
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

PostitusPostitas Merily » 26. november 2010, 21:58

Ehk saab su ema uurida, kas rotiemme on valget värvi? Kui see nii on, siis täpselt seda rotikest ma sealt ära päästa tahtsingi - vaeseke oli karja isastega ühte puuri pandud. Tuleb välja, et mu kahtlus osutus kahjuks tõeseks. Sellepärast see pisike ostmata jäigi, et risk tiinet rotti osta oli liiga suur. Ai ma ütlen küll, need loomapoe müüjad...
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

PostitusPostitas Sirtsu56 » 26. november 2010, 23:00

väga kurb, kuid mis teha ,ehk saab veel keegi ta ära osta? samas vb otsitakse siis keegi muu seal muulaks...
Kunagi tahtsin tallinnas ühe chinchilla omale osta ,ta oli beezi värvi, mul oli loomast kahju kuna tean et ta oli seal muula eest ,kes aint poegi tootis. Oleksin maksnud ta eest kasvõi hinge hinda kuid kahjuks teda ei müüdud mulle.. ehk saab loomapoe omanikele teatada? see oleks nagu etem kui lihtsalt müüjatega vaielda :) kuna olen isegi viljandi loomapoodides käinud, ning ausalt öeldes ei meeldi üheski poes müüjad, mitte et ma õel oleksin, kui´d kui sellisesse poodi minna tööle siis peab ikka süda õiges kohas olema, vaevalt et nad seal miljoone kokku kraabivad :)
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pojad loomapoes - kuidas see võimalik on?

PostitusPostitas Merily » 26. november 2010, 23:06

Ma olen tõsiselt kaaluma hakanud, et toon ta sealt koju ära ja võtan mõne pojakse ka kaasa. Pean uurima minema... Esimesest silmapilgust mõtlesin, et selle roti pean saama - ehk ta ikka oma tee siia leiab. Kisub OTiks ära, sorri.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist