Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Kust kohast jne... te endale rotte saite, või ostsite?

PostitusPostitas sphinx (Teema autor) » 05. detsember 2004, 15:40

Täpu ja Renni kirjutas:Ma saan aru, et nati imelik küsimus, aga noh tühja sellest :roll:
Kust kohast te siis endale rotte saite?
Mis põhjusel ning miks just rott?
MIs soost? miks?
ning kui veel midagi huvitavat on öelda siis olex väga tore


Esimene kord sain loomapoest kuulutuse peale. Teine kord sain Elistvere loomapargist. Esimene kord oli isane, nüüd on kolm emast. Rotti tahtsin ma lihtsalt saba pärast. :) Minu arust on saba nii armas ja teistsugune et... Kohe tahtsin endale kah sellist sabaga looma. Saingi näe. Mitu kohe. :D Praegu olen kah vääääga rahul nendega, nad on ju nii targad ja lahedad. Iseloomuga ja puha. Täpselt minu maitse. 8)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast jne... te endale rotte saite, või ostsite?

PostitusPostitas helectra » 05. detsember 2004, 19:49

mina olen oma rotud saanud kõik tartu zoomaaniast :D
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 05. detsember 2004, 21:43

Mina sain Frideberdi Tallinnast Retist, on ta mul isane, sest ma otsustasin seal poes, et see on rott, kelle ma PEAN SAAMA ja suva, mis soost! Ja on väga vahva sell! Rott just sellepärast,et ta on väga tark ja seltsiv loom ja ta mulle väga meeldib..Ta muidu mu esime rott ja tema pärast käisin ma emale-isale pool aastat närvidele, kuni nad lõpuks järele andsid ja nüüd on vähemalt ema küll täitsa naksis temaga :D
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast jne... te endale rotte saite, või ostsite?

PostitusPostitas avalanche » 07. detsember 2004, 11:16

Esimene rott Mustafa (must-valge kaputsiin) oli pärit Keskturult.
Teine rott, samuti Mustafa (samasugune) mingist loomapoest.
Kolmas rott Rota-Rotine (must berkshiir) Lasnamäe Kotka loomapoest.
Neljas ja viies rott - Rota (must berkshiir) ja Rhonda (aguuti kaputsiin) ka loomapoest.
Kuues ja seitsmes rott- Marta (must silvered berkshiir) ja Stella (vesihall berkshiir) otse omanikult ja Lontu.ee vahendusel! :D
Viimased on mu praegused rotid.
Ühesõnaga, olen loomapoodidest saanud palju toredaid rotte ja õnneks pole ükski emastest olnud tiine. Siiski on parem võtta otse omanikult, saab juttu ajada, iseloomude kohta pärida, näed nende ema ja saad teada täpse sünnipäeva.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast jne... te endale rotte saite, või ostsite?

PostitusPostitas Laura188 » 07. detsember 2004, 14:09

Mina sain Tupsu ja Mupsu lemmiklooma poest.Siis nad paaritusid ja tulid ka pojad.Poegi ise on alles neli.Milli ja Ruudi ostsin hiljem samast poest.Rottide võtmine sai alguse eelmise aasta novembris.See oli siis kui minu vend võttis esimese roti.Noh ja siis tuli mul hull roti haigus ma polnud varem oma elus rotti näind.
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast jne... te endale rotte saite, või ostsite?

PostitusPostitas Siretike » 07. detsember 2004, 19:02

Meenub et selline teema on juba kuskil olnud, aga:
Arruse ja Ruudi sain Tapalt väiksest loomapoest, Naaskli aga Paide loomapoest. Kõik on isased, kuna kui Arruse-Ruudi ostsin, siis seal pesakonnas polnud ühtki emast. Polnud enam jaksu kannatada, seepärast ostsingi ära. Tegelikult tahtsin emaseid, kuna nad ei märgista nii palju ja on aktiivsemad. Rotid on meeldinud juba 10-aastasest saadik. Naabripoisil olid rotid alati ja teised lapsed said nendega mängida, nii ka mina. Lihtsalt rotid on väga vahvad, huvitavad ja uudishimulikud loomad. Tegelikult ütlen ma alati: "Naabri rotil läks üks kord kõht lahti ja see juhtus mu õla peal...Sealt saigi mu suur rotiarmastus alguse" :lol:
Siretike
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 183
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. detsember 2004, 00:17

Oma esimese roti ostsin ma aastatel 86, ja just selle Rakvere loomatädi käest. Ja hiljem kui mu rotil olid pojad, sain ma loomatädi käest adopteerimiseks 10 rotipoega (kelle ema suri).
Praegused kaks emast roti, ostsin rotikasvatja käest, ja sain kaasa ka paberid.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas nuu » 18. detsember 2004, 16:26

esimene rott toodi minu juurde täiesti vastu minu tahtmist. nimelt olid minu meesinimese emal kunagi rotid ning nendel pojad. Mina sõdisin igasuguse koduloomanduse vastu, kui meile esimest korda rotipoega kaela määrida üritati. Lõppude-lõpuks ma juba natuke tunnen ennast ja tean kui laisk ja lohakas ma olen. Ja rotil on ju veel see saba kah... Nojah, aga ühel päeval tuli mu meesinimene siiski koju rotipoeg taskus ja järgmisel päeval oli minu süda juba võidetud...
Nii et, mina ei valinud rotte. :lol: Ja ka sugu ei saanud valida...
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 25. veebruar 2005, 23:55

Roti sain sõbrannalt kellel polnud teda enam võimalik pidada. Siis oli ta juba umbes poole aastane emane roti preili :) Sugu ja värvi valida ei saanud ja ega tahtnudgi, värv sobis (pruun kaputsiin) ja sugu kah :)
Viimati muutis Endised kasutajad 27. märts 2005, 16:54, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas merita » 26. märts 2005, 15:36

Kunagi kui Tallinnas elasin, kuskil siis 7 aastat tagasi oli mul rott nimega Happy. Tema ostsime keskturu loomapoest vennaga koos. Isegi hinda tingisime alla :D
Järgmine rott oli Äpu, tema saime Balti jaama loomapoest (varem see asus siin eespool, ja oli väga väike poeke!).
Ja Bobi ostsin ka Balti jaama loomapoest (nüüd siis juba sealt tagapoolt). Pool Tallinnat käisin läbi, ja ei leidnud sellist kus oleks sümpaatne rott.
Kasutaja avatar
merita
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 2
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas aiku » 26. märts 2005, 16:12

Mina sain Arnoldi 30. juubeliks. On pärit vist Võru loomapoest nimega Zoopark.
Kuti ostsin ise Tartus Zoomania poest 2004 juuli.
Täna viskasin Võrus Zoopark nimelises poes juba ühele rotupojale silma. Küll ma ta järgmisel nädalal omale koju 2. nädalaks karantiini tirin. Eks ma püüa ikka tervet saada aga igaks juhuks algul karantiini. Isegi 2. uue rotu isu tuli. Kui hästi läheb saan mõne kuu pärast veel 2 juurde. Vau
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 26. märts 2005, 16:32

Minu esimese roti leidis ema oma tööjuurest. Ema helistas mulle ja teatas sellest siis ma läksin kohe sinna ja vaatasin teda ning küsisin emalt kas ta lubab rotu endale jätta. Muidugi oli ta nõus, sest sellest sõltus kas rotu jääb ellu või mitte, kuna ta oli alles väga noor ma arvan, et ta oleks pidanud veel natuke ema juures olema aga kes seda teadis kus ta ema on? Läksin siis poodi ja ostsin väikse puuri, kus ta algusel olla saaks. Algusel ma veel ei teadnud kas ta jääb meile päriseks kuna meil oli juba tsintsilja. Lõpuks suutis aga rotike kõigi hinge pugeda ja ta jäigi meile. Paari nädala pärast mõtlesime, et tal on üksi igav ja oleks talle paarilist vaja niisiis läksin poodi ja valisin talle kaaslase. Varsti sündis neile neli poega ühe nendest jätsin endale teised kolm viisin poodi. Ja niisiis ongi mul siiamaani kolm rotti. Esimese rotu sugu ma küll valida ei saanud ja tegelikult ei plaaninud ma üldse rotti võtta.Aga mis teha teda saatuse hooleks ma ka jätta ei tahtnud.
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas krinx » 27. märts 2005, 22:52

Mina ei teagi kuskohast minu rotu pärit on...sel lihtsalt põhjusel, et...
Kunagi olin ma tohutult vastu roti saamisele, kuigi mu teinepool juba ammu seda soovis.On nii mitmedki lahingud temaga sellepärast maha peetud. Minul oli oma kindel arvamus - EI ja ainult üle minu laiba :D Mõneks ajaks saabus vaikus selles teemas. Siis aga tuli teisepoolel sünnipäev ja sõprade poolt oli kingituseks kott sihvkasi....Vaatasime tiba lolli näoga sõpsidele otsa,kui see talle pidulikult üle anti, poleks nagu selle pärast küll pingutada vaja olnud :D
Ja siis...toodi kööki puur , koos Volliga :) :) :) Mis te arvate, kas mul oli terveks õhtuks tegevust või ei?:D Kui esimest korda üksteisele silma vaatasime, oli minu süda igatahes sulanud :) Loodan, et tema oma ka :wink: Ja nüüd, kui ta on meil nädal aega olnud...ei kujuta ma elu ilma temata enam ettegi....
Kasutaja avatar
krinx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas petal » 06. detsember 2005, 01:14

#Esimene rott: Isane musta-valge kirju Laigu. Ostsin loomapoest "Laguun" (no tol ajal me lihtsalt ei teadnud muud loomapoodi). Ostsin ta sellepärast, et suurem õde oli just paar päeva varem ühe rotipoisi koju toonud, no ja ma loomulikult tahtsin kohe ka. Ise tahtsin tegelikult emast, aga õde valis mulle just sellise isase.
Pilt
#Teine rott: Emane punasilmne albiino Fallon. Ostsin samuti "Laguunist". Ostsin sellepärast, et Laigu oli just mõni aeg tagasi ära surnud ning olin otsustanud uue roti võtta. Seekord käisin rotti ostmas oma noorema õega, kes ostis omale samuti roti (minu roti õe). Seekord sain ka valida täpselt sellise roti nagu tahtsin.
Pilt
#Kolmas ja neljas rott: Emane Blue Agouti Berkshire Eleanor ning emane Chocolate Irish Bree (aluses arvasin et ta on must aga nüüdeseks olen natuke neid värve rohkem uurinud ja tuleb välja, et ta ilmselt hoopis chocolate? :roll: ). Toodi mulle Elistvere Loomapargist. Nemad tulid mulle paar-kolm kuud peale Falloni surma.
Pilt
Pilt
#Viies rott: Emane Black Bareback Mia. Ostsin ta Magistrali loomapoest Bamham, kuna ta oli oma vendade ja ühe suure isasega ühes puuris (muidugi olin ka varemalt plaaninud Eleanorile ja Breele seltsilise juurde võtta, aga milla, seda tegelikult ei teadnud). Valida eriti ei saanud, kuna ta oli ainuke emane seal.
Pilt
#Kuues rott: Emane Black Hooded Bianca. Ostsin ta Ülemiste loomapoest Bramham, kuhu algeliselt läksin mõttega, et osta omale beež rotu, aga kuna ta oli ära ostetud, et suutnud ma jälleti ühte plikat oma vennakestega samasse puuri jätta, nii ta siis ära ostsingi. Samuti valida ei saanud kuna oli ainuke.
Pilt
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Ene » 18. august 2007, 17:21

Sain ta oma sünnipäevaks enda poisi käest.
Osteti meie linnakese loomapoest. Oli seal kõigi lemmik olnud, aga kuna ainus emane, siis taheti ta ära müüa.
Õnneks on emane, kuna ma arvan, et isasega oleks ehk natuke raskem :razz:
Ene
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas tirinipi » 18. august 2007, 18:32

Ene kirjutas:aga kuna ainus emane, siis taheti ta ära müüa.


Kas ta poes oli üksi puuris või koos poistega??
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Ene » 18. august 2007, 20:42

Ta oli üksi puuris. Ja hoidis tervet puuri(ja puurialaust kohta) kinni.
Ene
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas sydney83 » 18. august 2007, 20:56

Mina sain oma rotid Killu ja Viiru (kes nyyd on surnud) Lontu.ee kaudu Tirinipilt. Vastutasuks viisin talle paraja posu rotimaiust :P
Kõik loomad on armsad aga loomalapsed on üliarmsad!
Kasutaja avatar
sydney83
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 1
Asukoht: hovik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Lind1100 » 18. august 2007, 21:22

Mina sain oma rotid jätkuvalt ülemiste Proplan´ist. (Mille asemel nüüd on Nostrem pet.)
Mustad berkshire vennad Siki ja Ronnu
Viimati muutis Lind1100 21. märts 2008, 23:02, kokku muudetud 1 kord.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Scratchy » 20. august 2007, 16:22

Lind1100 kirjutas:Mustad berkshire vennad Siki ja Ronnu
Ot, aga vennad? Ma mõtlesin, et nad sul emased. :lol:

----
Ostsin oma esimese roti Kristiine keskuse loomapoest jõulukingiks, õega kahepeale. Järgmise roti ostsime Pärnu loomapoest (vist oli Zoo loomapood). Nad mõlemad olid isased- Scratchy ja Andy.
Praegused rotid sain tänu Eva4-le. Nemad on veel sellest ajast kui Lontu.ee-s rotiuputus oli.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas tirinipi » 21. august 2007, 00:15

Mina olen saanud oma rotid loomapoest, aretajatelt ning endiselt omanikult :bun:
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Lili » 27. august 2007, 14:08

Mina ostsin oma rotipoisid Rakvere Kroonikeskuse loomapoest ja koos elukaaslasega käisime valimas (talle ka rotid meeldivad) :-)
Valida oli kolme isase vahel ja kuna poemüüja ütles, et ühel neist komme hammustada, siis valisime sõbralikumad kutid:P Kõik nad olid ühte värvi ka, nii et vahet pold (mustad berkshiirid).
Olen poistega väga rahul ja kusjuures ma muidu hüüan neid ka poisteks :razz: Tegelikult neil ikka nimed ka: Simon ja Joosep.
Oeh...rotid on parimad :biglove:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Molly » 30. august 2007, 13:58

Oma esimese rotu Iris-Mirka ostsin sellest kurikuulsast Balti jaama turu loomapoest Stass ning Truksu Lauteri tänava loompoest. Mõlemad tüdrukud on praeguseks üle Vikerkaaresilla paterdanud.

Tibi ostsin Truksule sõbrannaks ja leidsin ta Keskturu loomapoest. Otsisin paaniliselt siis Truksule sõpra ning käisin-helistasin ja tüütasin paaniliselt nädalate kaupa erinevaid loomapoode. Lõpuks kuulsin Keskturu loomapoest, et ühel laupäeva hommikul tuuakse poodi rotititad. Olin kohe hommikul väikese transapuuriga platsis.

Tripsu ostsin Viru keskuse loomapoest. See oli vist viimane kord, kui sellesse poodi loomi müügiks toodi. Tegelikult ma seda ostu ei kavandanud ja astusin hommikul niisama poest läbi. Pisititad jäid mulle aga hinge ning pärast tööd tormasin poodi juba paanilise mõttega- mis saab siis, kui minu rotitüdruk on juba ära ostetud. Ei, õnneks olid rotud alles ning koju sõitsime Tripsuga kahekesi. Tripsul oli tuliuus väike transapuur ja mina olin õnnelik. Tore oli see, kuidas kõik müüjad tulid poe uksele meid koju saatma.

Kiku ostsin 2006 aasta veebruaris Kristiine keskusest. Avastasin armsad rotud ja kuigi ostu ei planeerinud, palusin titasid näidata. Kui müüja puuri lahti tegi hüppaid rotud puurist välja nagu kummipallid. Hakksime müüjaga rotusid kokku korjama. See tilluke, kelle mina esimesena pihku sain, surus end tugevalt minu pihku ja pani silamadki kinni. Enam polnud mul midagi mõelda... Kikul aga oma isiklikku pisikest transapuuri pole- tema sõitis koju minu paksu sulejope põues. Väljas oli külma -30.

Janina sain Tirinipi vahendusel. Väike transapuur Janinale enam ei sobinud- tema sai kõige suurema puuri isiklikult endale.

Alyssa sain Eva4 käest ning Serena on Tirinipi Klementina ja Altairi lapsuke.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas nuuu » 30. august 2007, 17:01

Minu kaks esimest rotti Mustu ja Hallu sain sõna otseses mõttes oma ukse tagant :-D
Keegi oli toonud meile karbikese ukse taha. Olin just õue minemas ja voila tegin karbi lahti 16 rotti poega oli sees. Igasugu värve oli ja mul oli ammu tahtmist rotti võtta ja siis võtsin sealt kaks endale. Halli ja musta ning teised viisin loomapoodi. Kaks teist rotti sain interneti kaudu. :wink:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas RoosaNinagaNuustik- » 02. veebruar 2008, 13:58

ma sain omale Elemendi ühe inimese käest , saime Hesburgeri juures kokku ja saingi rotikese :P
Loomad pole vähemväärtuslikumad kui meie.
RoosaNinagaNuustik-
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 4
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Kissu » 02. veebruar 2008, 17:56

Bitt ja Bait - Caty(lontu foorumi kasutaja) rottide pesakonnast. Liisa valis välja pisikesed, tõi Tartusse ning mina sain siis tema juurest oma tüdrukud kätte ja laenuks puuri ning kõik muu vajaliku, pisikeste rottide kasvatamiseks.

Herts ja Port - Rakvere tädi käest päästetud rottide hulgast.
Herts oli mul juba varakult kinni pandud - nii pea kui kuulsin, et nende kambas ka üks hall rott. Port aga võlus mind sellega, et esimene kord, kui ma ta sülle võtsin suutis ta minu ja põranda pissiga põhjalikult läbi leotada. See loik oli umbes keskmist kasvu koera pissiloiguga võrdne. :lol:

Font - Caty rottide pesakonnast.
Tahtsin omale pikalt väikest sinist sassis tüdrikut ja kui kuulsin, et Caty pesakonnas üks on, siis panin omale kohe kinni.

Typo - Zoomaania (Tartu) loomapoest, oli teine üksinda koos kamba isastega puuris.
Konoichi märkas teda poes isastega koos ja järgmisel päeval ostis ta ära ning andis mõned tunnid hiljem mulle üle. Igati inteligentne väike rotike, käis lausa füüsika loengus ja puha enne minu juurde tulemist.

Link - eelmiselt omanikult, kuna ta pidi kolima välismaale.

Drag ja Drop - Eva käest, leitud roti pesakonnast.
Mäletan vaid seda, et nad jõudsid minu juurde keset ööd. Kella 1 ajal käisime neid bussijaamas vastu võtmas.

Lynx - Tirinipi kaudu kasvaja käest

Perl - Tirinipi rottide pesakonnast
Kolmest pägast, kes minu juurde jõudsin valisin ma kõige aktiivsema, kuna tal oli vaja madistada suurte ülbete tüdrikutega.

Dell - Tirinipi kaudu kasvaja käest (Venemaalt)
Tahtsin heledat dumboneiut.

Alt ja Tab - Kristiine keskuse loomapoest Tallinnast
Kuna Perl suri väga ootamatult, siis kartsin, et pisi-Dellil hakkab vanatädi Lynxiga igav ning otsustasin talle seltsiks kaks noort rotineiut võtta.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Diana » 02. veebruar 2008, 20:39

Kõik mu viis rotti on pärit loomapoodidest.
Aga on kindlasti huvi ka kasvataja käest mõni rott võtta.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas Mercar » 02. veebruar 2008, 21:52

Pleig- tuttavalt kelle emane rott Pleigiga läbi ei saanud.
Urglik, Varglik, Murdjakääbik- Miljutinilt Elistverest
Vilks ja Väle Kütt - Tirinipilt
Tahmanina - Tirinipi kaudu
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas -niki5- » 17. veebruar 2008, 14:24

Mina sain oma rotti Pärnust
Ma ei teagi miks just rott aga need armsad loomad lihtsalt võitsid mu südame
Minu rotu on isane no ma ei tea miks võib olla selle pärast et ta lihtsalt meeldis mulle üle kõige


Ma arvan et rott on lihtsalt kõige armsam loom :biglove: :rat:
Kasutaja avatar
-niki5-
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Asukoht: Kilingi-Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kust kohast te endale rotte saite või ostsite?

PostitusPostitas summi » 21. märts 2008, 22:56

ma just mõtlesin, et külastan zoomaaniat :wink:
Hea - Heam - Kõige heam
Kasutaja avatar
summi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron