Rottidest Tallinna Loomaaias

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Rottidest Tallinna Loomaaias

PostitusPostitas Lili (Teema autor) » 16. august 2014, 17:56

Käisime täna lastega loomaaias.
Üllatas, et selles nö laste loomaaias, kus saab loomi silitada ja kitsedele peost sööta anda, oli pesakond rotipoegi (alles silmad pähe tulemas) kogu oma puurikrempliga õues (õues täna niiske, vihmane ja kohati suhteliselt tuuline) ja väga "kisarikkas" kohas. Poegi oli palju, lugeda ei saanud, sest nad olid kõik teineteise ümber puntras magamas. Kõik olid kaputsiinid, aga silma jäi imeilus sinine kaputsiin rex. Oleksin ta sealt hea meelega kaasa toonud, aga mõistus ütles kohe, et see pole võimalik :rofl:
See selleks, seal olid ka hamstripojad samamoodi õues, minu meelest isegi kehvemas kohas, sest tuule eest ei varjanud seal miski.
Veel suurema üllatuse osaliseks sain ma aga erinevate leemurite puuride juures, kus ei näinud ma mitte ühtegi eksponaatlooma, vaid mitmes puuris valitses rottide dünastia!
Lausa rotikarjad "hullasid" nendes ringi. Abikaasa räägib, et need ongi leemurid. Pidin imestusest pikali kukkuma, et ta nii arvas, sest need olid täitsa rotid, mis rotid! Metsikud, aga näha, et harjunud inimeste kohaloleku ja tähelepanuga.
Kas tõesti vohavad loomaaias metsikute rottide karjad ja elavad seal nagu kuninga kassid eksponaatloomade puurides nende toitu süües ja peavarju saades?
Või olid need siiski leemurid? :m8hh: [iroonia]
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Rottidest Tallinna Loomaaias

PostitusPostitas Keilyke » 16. august 2014, 18:19

Käisime ka hiljuti loomaaias ja samuti nägime neid rotte leemuripuurides ja üks elukas jooksis ka kitsede aedikust peitu. Kusjuures mu kaaslased ütlesid ka, et äkki oli ikka leemur? Kuigi noh rotil ja leemuril teen ma küll vahet. Pakuti ka, et äkki ongi see tehtud nn rottide aedikuks aga noh silt kõrval väidab leemurid.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottidest Tallinna Loomaaias

PostitusPostitas Dolce » 16. august 2014, 18:29

Kahjuks nende tingimuste üle ma ei imestaks sest seal lähevad nad enamus madude söödaks nii kurb kui see ka pole ja seega pole see eriti kellegi asi kas nad jäävad haigeks või mismoodi nad elavad :( Vanasti oli seal lausa eraldi majake kus olid väiksed närilised nn.toiduks, ilmselt ka praegu. Ja olen ka ise kunagi näinud seal kuidas on rotte ja hamstreid seal madudega koos olnud, oodates, et neid nahka pandaks...
Leemuritest ei tea ma midagi ja pole tähele pannud neid.
Kasutaja avatar
Dolce
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 283
Teemad: 7
Pildid: 14
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline