Vanemate suhtumine rotti

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas RotiPiiga » 04. juuni 2009, 11:57

Minu vanematel pole rottide vastu midagi. Nad on samat meelt mis minagi. Nad on armsad! - Rotid muidugi .
Dream as you'll live forever; live as you'll die tomorrow...
Kasutaja avatar
RotiPiiga
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 8
Pildid: 8
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Pippi » 20. juuni 2009, 22:27

Isast ma ei tea midagi aga ema kardab rotte paaniliselt, no kohe väga.
Those little rascals nibbled my heart away.
Naiivsed lillekesed. lol.
Kasutaja avatar
Pippi
Bite me!
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 843
Teemad: 17
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas saskia » 10. juuli 2010, 15:21

Minul ka ema kardab rotte. Tänu isale ma oma rotu saingi. Kuigi , see vist oli esimene ja viimane kord , kui ta mulle midagi lubas . :wacko:
Kasutaja avatar
saskia
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Pildid: 0
Asukoht: Kilingi-Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas rotipliks » 10. juuli 2010, 22:23

Minu rotiajastu algas Saarast peale. Ja Saara tuli msn'i kaudu! :-D Kuna mu hiired...või olid hamsud, ei hiired ikka, olid põgenema saanud ja tagasi enam ei tulnudki siis rääkisin emaga msn'is, sest ta oli tööl ja mina vanaema pool. "Emme, kas ma roti võin võtta?" Ma ei mäleta küll täpselt mis ta vastas, aga ütles et räägib isaga, sel hetkel siis kasuisaga. Helistas ära ja ohhh õnne. Võta siis pealegi rott. Kuna mul olid ennemgi olnud hamstrid ja jaapanlased ja neid väga suurtes kogustes, siis ema ühe pisikese roti vastu polnud:-D . See selleks. Ühel ilusal septembrikuu õhtul istusin ma emaga hoovis pingi peal. Rääkisime millestki suvalisest ja korraga ma hakkasin teist rotti nuruma. Rääkisin muidugi igast jama kokku ja tõde ka muidugi. Et Saaral on vaja kaaslast ja et ma lugesin juba nii palju. Rotid pole üksikult piamiseks loodud jnejne. Ütlesin, et teeks nii, et mul on homme nimepäev ja ma saan roti selleks puhuks. Tema ütles, et mine räägi isaga :-D . Läksin, rääkisin ka talle, et mul homme "nimepäev" jne. Ta vastas täitsa ükskõikselt võta siis. JESS, ma saingi uue rotitita. Ostsin järgmine päev Minni. Läksin näitasin kohe emale ka. Ta töötas otse kesklinna pargi kõrval. Tegi küll sellise "parastava" muige näole ja ütles nojah, eks ta armas ole jah! :-) Ema töökaaslased hakkasid muidgi kohe nunnutama ja paitama. Aga kuna Minni oli õudne argpüks, siis kiirustasin temaga ruttu koju.
Praegu kodus küll ema ega kasuisa rotid ei huvita. Ainult katkised tekikotid ja tpeedid huvitavad neid :-D Emale vahel viin ikka sülle ja siis ta minutike paitab neid. Ahjaa. Nuffikust jäi rääkimata. Kui Saara oli just pilve peale saadetud, ja ema mu pisaraid nägi, sõidutas ta mind puht vabatahtlikult loomapoodi. Ütles, et lähme loomi vaatama :-D Naljakas oli seda tema suust kuulda. Nuffiku saabumisega on kõik muutunud. Ema viib täitsa ise neile kapsajuurikaid ja lillkapsast ja kartulit, kui mind kodus pole. Armas, mis muud ma ikka öelda saan :-)

Rääkisin peale selle kommetaari kirjutamist emale ka sellest teemast. Ja ütlesin, et mõned emad võtavad küll ise rotte sülle, kui omanikke ise kodus pole. Ja ta vastas sellepeale, ahh, mis sa ajad, ma olen ka ju võtnud. Mul oli ikka jubeeeeedalt hea meel, et ta ise ka sobitab sõprust tüdrukutega :-)
Viimati muutis rotipliks 17. juuli 2010, 20:56, kokku muudetud 1 kord.
Roosi, Shira, Mõmmi.
Kasutaja avatar
rotipliks
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 587
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Che » 17. juuli 2010, 16:26

Mulle tundub, et väga paljud naised ja emad kardavad rotte millegipärast... Kaasaarvatud minu ema ja vanaema.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Angoora » 18. detsember 2010, 11:28

Minu pere oli alguses vastu aga ma sain ikka pere nõusse .Nüüd ei suuda keegi lihtsalt neist mõõda minna alati tuleb vaadata mis nad teevad ja kui nad jooksevad mul siis tehakse ikka pai ja võetakse sülle :happy: .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas vahvlike » 19. detsember 2010, 10:27

Minu vanemad suhtuvad hästi, isa vahel natuke turtsub, aga ema võtab poisse heameelega sülle ja teeb pai..Eks nad vahepeal moka otsast ütle, et vanust sul juba on, aga jändad ikka nende rottidega, aga mis teha, kui ma oma rotte nii kalliks pean ja mehe olen ka suutnud paari aastataga rotti usku pöörata :A:
Kasutaja avatar
vahvlike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 4
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 42
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas rotipliks » 19. detsember 2010, 11:18

Rotiusk :rofl:
Selle peab küll kooli ajalooraamatutesse sisse kirjutama!
Roosi, Shira, Mõmmi.
Kasutaja avatar
rotipliks
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 587
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas katzik » 19. detsember 2010, 14:28

Minu vanemad suhtuvad ka hästi. Ema küll alguses kartis neid, kuid nüüd käib neid ise toitmas ja nunnutamas vahest. Isale on nad alati meeldinud, sugeb koguaeg neid. Enda elukaaslane vähe pelgab neid veel, oli väiksena ühe roti käest hammustada saanud, samas kätte julgeb võtta juba...
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 19. detsember 2010, 21:28

Mu ema jälestas pikka aega rotte. Kui näiteks telekas nägi, siis kohe hüüatas, kui vastikud nad ikka on jne. Ema ei tahtnud enam loomi, sest olime matnud ühe ülivahva hamstri ja temal tekkis mingi kiiks, et me ei saa rohkem hamstrit võtta, sest ükski hamsuke ei saaks nii vahva olla, kui meie oma oli ja siis ta pettuks jne. Järel olid siis hiired ja rotid, aga neil olid ju "jälgid sabad". Aga pärast seda, kui ema oma sõbranna juures, kellel kaks suurt rotti oli ja kuhu ta esimesed korrad ei julenud minna rotude pärast, käis olukorra sunnil paar korda, siis ta sai aru, kui intelligentsed ja armsad need rotid ikka on ja, et võiks vaikselt mõelda uue lemmiku võtmisele. Siis läksin mingiaeg koolireisile Leetu ja kaubamajas võtsin kohe sihi lemmiklooma poodi, et osta midagi vahvat tulevasele veel teadmata lemmikule ja nägin imelist noort kaputsiinitari. Helistasin kohe emale ja hoiatasin, et toon talle rotu :rat: . Koju jõudes oli kohe, et "kus mu laps on" (ja muidugi ta ei küsinud minu järgi, kes ma olin pea nädal aega ära olnud :D) ja puur ilusasti omale kohale valmis säetud parimate paladega. Pärast seda on olnud veel mitmeid rotte- viimati olid husky-plikad. Ja nüüd, kui kuskil näidatakse rotte, siis hõiskab ema koos õega, et "vaata kui nunnu"! :dropdead:
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Sipsu56 » 09. august 2011, 13:07

Minu emale meeldivad hullult rotid(väiksena oli tal valge albiino) aga isa jälestab neid. :sad: Ma olen endale rotte nurunud juba 2,5 aastat, :dry: kuid mu sünnipäeval võib mu soov lõpuks täituda ja ma saan endale roti. :devil:
Mul on merisead Tuti ja Pluti, koerad Axel, Merlin ja Aki ning 6 kala.
Kasutaja avatar
Sipsu56
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas SugarBabex » 20. november 2011, 21:05

Minu vanemad rotte ei karda,aga Donnale seltsilist võtta nad ei taha.Kui saaks nad ometi nõusse!
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas ferret111 » 26. detsember 2011, 20:48

Mu emale suhteliselt meeldivad rotid (peale ühte videot mis ma talle näitasin) aga isale nii väga ei meeldi :) .
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas IloveAnimals » 16. veebruar 2013, 12:28

Kodustele (peale suure õe, ta krdab) rotid meeldivad. Kuid kui igapäev rotiga nende juures käija, siis neile see eriti ei meeldi.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Strawberryke » 24. märts 2013, 20:37

Minu emale esijalgu ei meeldinud rotid üldse aga nüüd kui meil endal juba rott on siis on ta täitsa suur rotifänn :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Stacy8Me » 03. september 2013, 00:10

Mina sain rotu Läbi palvete ja kangete peale käimisega.

Tavaliselt on nii, et emad kardavad rotte.
Minu emal pole muidugi midagi minu rotu vastu, talle isegi meeldib ta.
Aga isal oi. Oli nähtud seda vaeva ja pingutust, et ta nõusse saada.
Nüüd, isale täitsa meeldib ta. Räägib lausa, et päris intelligentne loom. :hdance:

Nüüd olen väga tänulik ja õnnelik, et omale armsaima rotikese sain :biglove:
Viimati muutis Stacy8Me 30. september 2013, 16:22, kokku muudetud 1 kord.
.Rats of Prey.
Kasutaja avatar
Stacy8Me
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 79
Teemad: 2
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Mileen » 08. september 2013, 09:47

Mina sain roti anumisega ja lubadustega. Ja kui me ühe võtsime, saime paari nädala pärast 10 kauba peale :D Nendest 2 jätsime alles ja teised läksid loomapoodi :'(

Aga minu emps nunnutab rotusid väga ja mu kasuisal ei ole nende vastu midagi, aga ei meeldi ka eriti :D
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Chi » 01. oktoober 2013, 20:05

Kui rotid on just mingi järjekordse pahandusega hakkama saanud siis eriti ei meeldi, aga muidu mu ema nunnutab neid küll. :-D
Chi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Marie » 20. oktoober 2013, 18:31

Minu emale ei olnud see idee alguses eriti tore aga lõpuks sain ta nõusse. Isa arvas et see on hea mõte aga ainult siis kui tema nendega tegelema ei pea. Nüüd kus ma pean enda kolmandat ja neljandat rotti, ning mul on ka 2 liivahiirt meeldivad närilised tervele minu perele. Minu ema jumaldab rotte, isale meeldivad nad ka. Kui ma kodust ära olen hoolitseb rottide eest minu vanaema.
Kasutaja avatar
Marie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Vanemate suhtumine rotti

PostitusPostitas Tiksikas » 29. oktoober 2013, 18:23

Isa on suur roti sõber,tal ainult suur probleem et miks nad nii suured pole kui tema tahaks... :dry: Ta on harjunud suurte isaste rottidega,no ikka väga suurte. Kodus olles isa mängib nendega ja süüa tehes võtab õlale jooksma kõik 3.
Ema on NÕUS neid vaatama ja tegelema aga ise ta nendega tegeleda ei taha,talle meeldivad rotid muidu,käib ka neid jälgimas ja uurib ka ikka kõik toit/söök ees :)
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist