Scratchy rotid

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Scratchy rotid

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 08. märts 2013, 13:54

No tervitus, pisilased! :)

Peale pikka mõtete mõlgutamist otsustasin endale jällegi rotid soetada. Vanad olijad ehk veel mäletavad, aga uutele tutvustuseks, et pidasin pikalt rotte, kuniks see siis 2010. aasta alguses suure fiaskoga lõppes (kes teab, see teab; suue kella külge seda ei pannud). Seetõttu otsustasin ka teha uue teema, mitte jätkata vanaga. Aga see selleks.. Keda huvitab, siis saab mu eelnevatest rottidest lugeda siin: viewtopic.php?f=70&t=3995

Hakkasin siis rotte otsima. Arvasin, et see on lihtsam ülesanne, kui tegelikult välja tuli. Kuna minu teada enam Eestis rotiaretajaid ei tegutse (aga üllatus-üllatus, avastasin just, et Kissul pesakond planeeritud! :D ), siis arvasin, et mis mul muud üle, kui mööda loomapoode jalutama hakata. Ostsin oma esimesed kaks rotti loomapoest, kuid mu järgmised rotid tulid kas aretajatelt või siis olid nad nö rescue rotid. Seega polnud ma ammu niimoodi mööda loomapoode rotte otsimas käinud ja kui päris aus olla, siis tegelikult ma lubasin endale, et ei osta enam kunagi loomapoest rotte. Sellel lihtsalt põhjusel, et mitte toetada loomapoes loomade müümist, pluss kunagi ei tea nende vanemate ja tervise kohta. Aga kuna ma otsisin just kindlaid rotte (oleksin tahtnud kahte musta või agoutipoissi) ja mujalt neid ei leidnud (Soomest kasvatajatelt toomine oleks liiga kulukaks ja keeruliseks osutunud), siis hakkasin eile loomapoode läbi kammima.
Minu üllatuseks oli see päris keeruline ülesanne. Kokku läks meil linnas vist viis tundi, kuniks rottidega autosse istusime. Käisime läbi kõik loomapoed, mis pähe tulid, kuid kuskilt ei leidnud selliseid rotte, nagu oleksin tahtnud. Üks must self poiss istus Kristiine keskuse loomapoes ja kui olin otsustanud, et just teda tahan, siis sain sealt vastuseks, et ta on broneeritud ja õhtul tullakse järele. :D
Olime juba lootust kaotamas ning viimase kohana läksime veel vaatama Magistrali keskusesse, kuigi me polnud üldse kindlad, kas seal loomapoodigi on. Sealne Bosse on kinni pandud, kuid alles oli Pet Shop. Läksime vaatasime ja tundus algul, et ainult üks suur valge rott on alles. Uurisime lähemalt ja üks pisike pruun ninaots piilus ka majakesest. Küsisin müüjatelt, et kas ma saaksin neid rotte lähemalt näha ning vastuseks kuulsin kohe, et nad on emane ja isane ja müüvad ainult koos. Mul vajus tõesti suu lahti, olin hetkeks shokeeritud. Üritasin jääda väga viisakaks ja küsisin, et miks neil emane ja isane koos on, et nad saavad ju pojad. Selle peale ütlesid müüjad, et jah, et nad tahtsidki poegi. Olin veelgi üllatunud. Läksime vaatasime siis neid lähemalt. Mõlemad olid kuskil 6-7kuused ja väiksest peale juba seal loomapoes koos elanud (üllataval kombel polnud neil siiani ühtegi pesakonda sündinud). Õnneks ei olnud tegu venna ja õega. Kui mu mälu mind ei peta, siis isane oli sinna toodud Rocca al Mare loomapoest ja emase tõi mingi eraisik õdede-vendadega müüki.
Müüjad hakkasid seal kohe hinnast rääkima, emase eest tahtsid ikka paar eurot rohkem kui isase eest ja väitsid, et isase võivad ka eraldi müüa. Mul hakkas neist pisikestest nii kahju, mõtlesin natuke ja otsustasin nad ikka ära osta. Ei oleks suutnud neid kahekesi sinna jätta, mine tea, kuhu oleks võinud sattuda ja mis nende poegadega edasi oleks tehtud.
Tõesti huvitav suhtumine on nendel loomapoemüüjatel. Kaks rotti koos oleksid andnud emase hinnaga ja kui lõpuks nendega kassasse jõudsin, siis tegi mulle veel soodushinnagi. Ütles, et pojad võivad ka poodi müüki võtta.

Poest välja minnes ei suutnud ise ka uskuda, et mis ma nüüd tegin. Poleks sellist tulemust küll oodanud. :D Läksime siis veel järgmisesse loomapoodi, ostsin sealt kaks puuri ja muu vajaliku ja ruttasime kodu poole. Kodus panin nad muidugi eraldi puuridesse.

Nimede koha pealt veel kahtlen, kuid emane sai endale hüüdnimeks Preili ja isane Ruu. Ja nagu juba öeldud, siis peaksid nad olema kuskil 6-7kuused.

Ruu on albiino rex, kelle vanemate kohta räägiti mulle poes, et üks oli rex ja teine sfinks. Iseloomult on ta väga uudishimulik ja julge. Inimest otseselt ei karda, pigem ikka tuleb juurde uudistama, aga paitamine ja kätte võtmine on tema jaoks harjumatud ja natuke hirmutavad.

Preili on väga ilus himaalaja dumbo rex. Ta on paras uudistaja, aga inimese suhtes umbusaldab. Poes vaatasin, et müüja tõstis ta välja kindaga ja nüüd olen ka ise paar korda ta hambaid tunda saanud. Samas kui ta jooksma lasin, siis tuli ise natuke juurde uudistama. Aga eks nüüd peab vaatama ja ootama, kas on pojad tulekul või mitte.
Seniks aga olen täielikus segaduses, et mis nüüd saab. Tahtsin endale kahte isast rotti, kuid sain isase ja emase ning võib-olla ka pesakonna. Jube kahju on neid eraldi hoida, aga samas ei taha praegu rotte juurde ka võtta, sest äkki on pesakond tulemas. Preilil nagu oleks väike kõhuke ees, kuid samas äkki kujutan jälle ette, sest hästi on nad toidetud küll. Ja ega see kõht võib ju alles viimasel hetkel ka tulla, ehk siis väga mingit ennustamist siin kõhu järgi pole. :umm:
Viimati muutis Scratchy 08. mai 2013, 11:27, kokku muudetud 2 korda.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Merily » 08. märts 2013, 15:43

Tervitused minu ja tüdrukute poolt! Nii tore, et jälle üks huvitav rotiteema juures, ja muideks - Sinu vana teema oli minu rotihaiguse peamiseks süüdlaseks. Loodame, et siit mõni GMR-sündroom veel alguse saab :P.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Loomahull » 08. märts 2013, 16:16

Oh mis uudis! :shock: Ma jäin lausa šokeeritult seda teemat silmitsema, et misasja, Scratchyl taas rotid! Igatahes palju-palju õnne, ehkki see olukord on nüüd keeruline jah, isane ja emane. Sellegipoolest- palju õnne! :flowers:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Kuldhai » 08. märts 2013, 18:40

Oi kui tore uudis! :-D Palju - palju õnne! Äkki ikka ei ole poegi tulekul, kui nad siiamaani pole tulnud.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas samton » 08. märts 2013, 18:48

Einoh, kui rotinakkus kord juba külge saadud, ega sellest siis nii lihtsalt kah lahti saa. Mingi peiteperiood võib ju vahepeal tekkida, aga lõpuks lööb tõbi jälle välja niikuinii.
Igatahes palju õnne rottidele, et nad loomapoest pääsesid ja nii hea kodu said. Ja Sulle tere tulemast tagasi rotipessa!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 08. märts 2013, 21:16

Aitäh-aitäh!
Seda teadsin ma ise ka, et ega mul rottidest enam pääsu pole, millalgi peavad nad tulema niikuinii. See rotinakkus on päris tõsine asi jah. :D

Aga väga vahva, ei teadnudki, et minu rotiteema oli mõnele tõesti nakkav ka!
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas roberta » 09. märts 2013, 09:01

Õnnesoovid pere juurdekasvul!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 09. märts 2013, 14:38

Aitäh!

Sain telefoniga neist paar pilti ka:

Preili
Pilt

Ruu
Pilt

Preili on ikka paras aktivist. Praegu näiteks otsustas, et tal on vaja toa nurka pandud kastist end läbi närida. Ja see on tal päris kinnisideeks kohe. Väga uudishimulik plika.
Olen neid jooksutanud nüüd mitu korda ka ja Preili on päris julge. Tal on vaja kõik kohad läbi joosta, mis sest et täitsa võõras koht ja võõrad lõhnad, aga uudishimu on nii suur. Tore on näha, et tunneb minu vastu ka ikka huvi, tuleb ja nuusutab, proovib vahepeal natuke hambaga ka. :D Kättevõtmist see-eest kardab paaniliselt. Süles püsib, aga just see tõstmise moment on hirmutav.

Ruu pole nii suur rändaja, aga usun, et temast võib täitsa kaisukas saada. Silm särab kogu aeg peas ja tuleb otsib inimese kontakti ka vahepeal. Tõstmise ja paitamisega pole harjunud, aga käib mu juures päris agaralt uudistamas.

Kuigi, ma pean tunnistama, et olen neid koos jooksutanud. Ma tahaks loota, et siit ei tule nüüd mingit sõimu, kuna ma tean, et tegu on emase ja isasega ja ei, mul ei ole plaanis neid paaritada. Kuna nad on loomapoes väiksest peale koos olnud, siis saavad tõesti hästi läbi ja ma kardan, et kui ma nad kolmeks nädalaks täiesti eraldi jätan, siis on nad suures stressis.
Ma palun mitte muretseda, sest ma hoian neid endiselt eraldi puurides ja kui ma neid jooksutan, siis jälgin neid kullipilguga! Mõnele võib see tunduda väga suure lollusena või liialt riskimine, aga mul on piisavalt suur rottide pidamise kogemus, et ma teaksin, mida ma teen.. Seega palun mõistvat meelt.
Aga tõesti huvitav on see, et nad saavad koos nii rahulikult olla, st kumbki pole üksteise suhtes sellist huvi näidanud. Ei tea, kas Preili on siis tõesti tiine, et tal jooksukaid pole vahepeal olnud? :umm:

PS! Ma tahan rõhutada, et ma ei soovita kellelgi emast ja isast rotti koos jooksutada (kui just pole kindla paaritamise eesmärgil) ega koos pidada, sest väga suure tõenäosusega tulevad sealt pojad!
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas samton » 09. märts 2013, 15:49

Preili tume ninake võitis mu südame esimesest pilgust. Himaalajad on võrrrrrrratud!
Ja Ruukene oma sakris karvaga... nii armas!
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Pinto » 10. märts 2013, 15:33

Oi mis siit rotipesast lugeda saab :D

Õnnitlused uute pereliikmete puhul!

Äkki oleks mõistlik Ruu ära kastreerida, siis saaks nad peagi taasa kokku panna?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 10. märts 2013, 20:30

Aitäh! :)
Olen sellele mõelnud ka, aga enne tahan veenduda, kas Perili on tiine või mitte.
Preili sööb nii vähe, vähemalt mulle tundub, paneb lausa muretsema. Hakkasin teda kaaluma ka, et näha, kas kaal tõuseb või ei (tiinusega peaks aja jooksul päris märgatavalt tõusma). Täna küll alles teine päev, kui teda kaalunud olen, aga kaal näitas paar grammi vähem kui eile.. Eks siis näeb, mis edasipidi saama hakkab.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Dolce » 12. märts 2013, 13:43

See on see jama, et kui korra on rotid olnud siis enam ei saa neist üle ega ümber :D
Igatahes palju õnne! :)
Kasutaja avatar
Dolce
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 283
Teemad: 7
Pildid: 14
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas roberta » 13. märts 2013, 10:58

See on tõsi. Olen olnud 10 päeva kodunt eemal ja kõige rohkem igatsen neid pikasabalisi karvakerasid.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 17. märts 2013, 12:35

Meil on pojad!! :D

Just natuke aega tagasi kuulsin puurist piiksumist, julgesin natuke piiluda ka, algul nägin kahte, nüüd juba kolme. Arvatavasti on neid sealt veel tulemas. Olen kohe pabinas, mis nüüd teha tuleb ja saama hakkab. Loodan, et Preili neid ära ei söö. Jõudsin just eile õhtul tal puuri ka õnneks puhtaks teha.
Imelik, et ta poegis suht lagedasse kohta, st varju tal seal väga ees pole; viskasin igaks juhuks teki natuke puuri peale, et siis tal on privaatsem.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas cougar » 17. märts 2013, 12:50

Oi õnne õnne värskele emmele ja noorele vanaemale ka :lol: :biglove:
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas samton » 17. märts 2013, 13:06

No palju õnne!
GMR-sündroomi variant Scratchy moodi...
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Merily » 17. märts 2013, 13:10

Mingi kõrgem võim oli ilmselgelt vastu, et Sa ainult kahe rotiga piirdud :rofl:
Palju-palju õnne meie poolt ka! Pisis on tulemas beebibuum...
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Kuldhai » 17. märts 2013, 14:08

Palju õnne! :biglove: . Ootame uudiseid!!!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Mercar » 17. märts 2013, 15:18

Õnne noortele vanematele ja edu lapsukeste kantseldamisel!
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Kissu » 17. märts 2013, 17:29

Oi! Palju-palju õnne!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas roberta » 17. märts 2013, 22:28

Õnnesoovid värskele rotiemmele ja jõudu-jaksu tittede kantseldamiseks!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 18. märts 2013, 19:32

Aitäh! :D
Viiimati lugedes sain kokku 12 pisikest. Praegu on Preili nad peitu viinud ja puuris ümberkorraldusi teinud. Ise käib ja uudistab ümber puuri ja vahepeal puhiseb. Nüüd sai vist lõpuks ise ka aru, mis toimub. Et peab hakkama ema mängima ja poegi kaitsma. :D Enne oli natuke sellise nõutu olemisega.
Aga ma ei teagi, kas julgen enne, kui nad veel natuke kasvavad, näppida ka või mitte, sest siiski on veel võimalus, et ta sööb nad ära ja Preili mind veel nii palju ei usalda.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas IloveAnimals » 19. märts 2013, 11:18

Palju õnne! Jõudu ja jaksu noorele emmekesele. Loodame et kõik läheb hästi ja Preili ei söö neid ära. :flowers:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Loomahull » 19. märts 2013, 15:07

Oioioi! Ole paar päeva pisist eemal ja kohe pommuudised tulemas! Igatahes palju õnne teile! :flo: 12-pealine pesakond, igav Sul igtahes ei hakka. :-D Jõudu ja jaksu!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy jälle rotiomanik!

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 20. märts 2013, 20:06

Üritan juba pikemat aega Preilit puurist välja saada, et poegadele pilk peale visata. :D Aga neiu ei taha tulla. Piilub küll ukse vahelt, aga ei söanda välja astuda. Kätt ma puuri ei julge panna, kui ta seal istub, sest kõik muu (salvrätikud, toit näpuvahelt jm) krabab ta suure sööstuga ära. Kujutan ette, et kui ma sinna oma näpu pistaksin, siis oleks parajalt verd taga. Väga kaitsev tundub ta nende suhtes küll.
Nii palju kui ma piiluda olen saanud, siis pojad on kuidagi tumedaks läinud. Asi võib olla lihtsalt minu kogenematuses, kuid nii palju kui ma olen aru saanud ja uurinud, siis himaalajad ja albiinokutsikad peaksid jääma pikemalt roosakaks. Samas minu arvutuste kohaselt ei saa muud varianti sealt tulla kui albiinod/himaalajad. :umm:
Eile lugesin pojad üle ja sain kokku ainult 10. Enda arvates lugesin küll kõik üle, veel mitu korda, aga eks näeb - üritan täna uuesti.
Kasvavad küll kiiresti, iga päevaga järjest suuremad! :D


Edit: Ongi kümme nüüd alles. Aga väga huvitav - kahel pojal on otsaees laigud. Ühel nagu poolik lauk ja teisel täpp. Väga põnevaks läheb asi. :)
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili, Ruu ja 10 pisikest sabalist

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 21. märts 2013, 22:02

Täna sain kätte oma kauaoodatud Critter Nationi puuri! :D Vennaga kahepeale saime selle ka kiirelt kokku pandud.
Kavatsen Preili pesakonnaga sinna kolida kui pisikesed agaramaks muutuvad. Seni kaua seisab see aga tühjana - Ruule üksi jääb see natuke tühjaks..

Preili pesakonnast räägin edaspidi selles teemas: viewtopic.php?f=24&t=18882

Ruust aga nii palju, et poiss muutub järjest julgemaks. Jookseb mööda mind ringi ja uudistab mööda tuba nii kuis jaksab.
Preili käest sain aga täna jälle hammustada. Astus puurist välja ja natuke eemal oli minu käsi, kuhu ta kohe hambad sisse lõi - ei ähvardanud ma teda kuidagi, ei olnud mu käsi ka kuidagi ohuks ta poegadele.. Ei tea, mis ta peas toimub. Samas saan teda tõsta küll, siis pole hammustanud. Ptui-ptui-ptui.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili, Ruu ja 10 pisikest sabalist

PostitusPostitas Strawberryke » 30. märts 2013, 18:45

Minu poolt kah veel hilised õnnitlused :flo:
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Scratchy rotid

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 08. mai 2013, 11:32

Siia teemasse pole ammu kirjutanud. :) Kokku on nüüd mul rotte viis: Ruu, kaks päga Preili pesakonnast - Donnie ja Darko (must rex dumbo ja must topeltrex) - ja üleeile saabusid Kissu pesakonnast sinised agoutipoisid Blak (hääldus Bläkk) ja Blu.
Kahjuks pilte mul hetkel näidata pole.
Pisikesed uustulijad võeti väga hästi vastu. Nüüd elavad kõik kambakesi koos.

Pesakonna jagasin laiali ja Preili läks Hannole, kelle juures ta jagab puuri vanema rotipreiliga.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Scratchy rotid

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 03. november 2013, 12:55

Minu rotipoisid kolisid augusti lõpus Eva4 juurde, kuna tulin ise Tartusse õppima ja ei oleks saanud neid kuidagi kaasa võtta. Kuulduste järgi läheb neil väga hästi. :) Seega selle teema võib vast lukku panna praeguseks.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist

cron