Liisabeti rott <3

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Liisabeti rott <3

PostitusPostitas Harry532 (Teema autor) » 05. november 2014, 21:33

Mul on rott Harry. Ta elab üksikult, armastab emmet :A: :biglove: ja on üldse tore rotipoiss. Mu õel on ka rott, tal väiksem rändrott ja teisel õel väike tšungaaria kääbuskamster. :lol: Ma lähen tibu juurde nüüd!!!
Kasutaja avatar
Harry532
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Liisabeti rott <3

PostitusPostitas roberta » 06. november 2014, 13:58

Tervitused Harry-poisile minult ja mu kolmelt rotipoisilt! Võiksid Harrykesest natuke pikemalt jutustada, milline ta on, mis talle meeldib jne. Kõik rotisõbrad loeksid seda kindlasti huviga :)
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Liisabeti rott <3

PostitusPostitas Harry532 (Teema autor) » 06. november 2014, 18:18

Täna siis kui koju jõudsin lasin Harrykese oma tuppa jooksma. Ta näis olevat sellega muidugi väga rahul :-D .

Harry
Kõik mu tibust
Harry armastab jooksmist ja ringi uudistamist. Talle meeldib suvel väljas värske õhu käes olla ja muru näksida.Talle ei maitse porgand, VA. keedetud porgand :dunno: :rofl: .Talle meeldib mu õlgadel ja seljas turnida.Vahel harva tahab minu süles tududa.Kui ma päris oma toa saan (hetkel elan õdedega ühes toas) siis on see nii minu kui ka Harrykese tuba.Hetkel Harry endiselt jookseb toas. :-) Ta elab minu juures viiendat kuud. Ma arvan, et ta peaks hetkel olema kuskil 8 kuune umbes.
Kasutaja avatar
Harry532
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist