Meie poisid

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Meie poisid

PostitusPostitas inxy (Teema autor) » 09. detsember 2015, 16:28

Nii, leidsingi lõpuks pojale kaks ilusat dumbo poissi. Läks aega 2 kuud aga ootus oli seda väärt. Mõlemad 6-nädalased ja samast pesakonnast, vot kuidas vedas meil :-) . Kätte saime need pühapäeval ja juba sama päeva õhtul magasid mõlemad minu süles. Selline tunne oli, et natuke veel ja hakavad nurruma. Väga ägedad seltsilised, meeletult sõbralikud ja mänguhimulised.

Toiduga pirtsutavad, valivad ainult meelepärased palad rotisöödast. Üle poolte asjade neile ei sobi, ehk peaks mingi muu sööda neile sebima? Lisaks annan muidugi juurikaid, puuvilju, liha jne. Neid asju söövad nad hea meelega.

Hetkel nad veel väikses puuris, sest suure puuri võrede vahe on liiga suur. Ootamegi, millal kasvavad ja selleks ajaks loodame korruseid juurde teha. Õmblesin neile ka rippuvad pesad, seest fliisiga ja väljast ilus, helesinine puuvill.

Lisan ühe pildi ka meie sabalistest: 9614
inxy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas Riina1958 » 09. detsember 2015, 18:51

Ilusad dumbopoisid.
:hi: Tervitused rotirahva poolt!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas roberta » 10. detsember 2015, 19:47

Imeilusad tillukesed poisid!!! :)
Tervitused minu 7 ,nati suuremalt, poisskonnalt! :)
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas inxy (Teema autor) » 12. veebruar 2016, 13:40

Nüüd, aja möödudes olen aru saanud, kui väga ma igatsesin mingeid nunnukaid endale koju. Uskumatult lahedad seltsilised on, armastavad palju tähelepanu ning nende lemmik on mu poeg. Kõvasti kasvanud, selline mulje, et söödaks neile pärmi või midagi :D Nimesid ma enne ei öelnud, must on Zaus ja halli-valge kirju on Ares :) 9639
inxy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas Mari8 » 06. märts 2016, 19:35

Üliarmsad!!!! Kui võib küsida, kust sa nad said? Otsin ka dumbo poisse.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas inxy (Teema autor) » 22. märts 2016, 15:33

Tohib ikka küsida. Leida oli neid suhteliselt keeruline, kammisin igapäevaselt kõikvõimalikke kuulutusi (soov, okidoki, kuldne börs). Leidsin kuulutuse (okidokist), kus müüdi dumbo rotiplikat ja helistasin. Kuigi kuulutus oli alles pandud, oli pisike juba müüdud. Siis müüja ütles, et tal on uus pesakond ning kuue nädala pärast saaksin kätte, kui soovi on. Kuna plikasid oli ainult üks, siis bronnisin endale kaks poissi. 20 eur/kutt.

Väga rahul olen, ainus jama on see, et alfaisane on hakanud teist kiusama. Ei teagi, mida peale hakata. Ehk peaks neid ajutiselt eraldama. Öösiti on kuulda, kuidas üks teist kiusab, piiksumine on meeletu. Minu korda öö jooksul tõusen, et Ares paika panna. Korraks aitab..
inxy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas cougar » 23. märts 2016, 17:00

Olen täheldanud, et nimi määrab üksjagu, kas see meeldib või mitte. Oli mul Ets ühe kuulsa mehe järgi ja täpselt samane kiusupunn ja psühhopaat oli. Iga õhtu käis sihuke tants ja transvaal, et teised poisid keeldusid viimaks temaga puuri jagamast. Kui sa ikka Ares paned nimeks, siis ongit sul sõjajumal kodus :-D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas inxy (Teema autor) » 23. märts 2016, 22:01

Jah, kusjuures mõtlesin ise ka sama, et äkki on asi nimes :) . Enne ma muidugi sellist asja isegi ei kaalunud ja mis nüüd siis teha? Nime vahetama ka ei hakka ju :) . Eks näis, mis saama hakkab. Hetkel tundub rahulikum. Kuid, kui asi peaks hullemaks minema, siis pean ilmselt neid eraldama.
Samas teise kuti nimi on Zeus, selle teooria järgi ta peaks saama end kaitsud ju. Aga ta isegi ei ürita vastu hakata. No vähemalt ma ei ole täheldanud :D
inxy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Meie poisid

PostitusPostitas Lind1100 » 07. aprill 2016, 08:57

Kui hambajälgi pole, siis ei tasu neid eraldama küll hakata. Noored rotid üsna sageli laamendavad ja katsuvad jõudu, ning kui kaotaja natuke rohkem piiksrott on, võib kisa päris kaugele kosta. Pärast magatakse ikka üksteise otsas hunnikus nagu parimad sõbrad ennemuiste. :-)

(Ega inimlapsed ka just väga teistsugused ole...)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline