Kissu rotikamp (4 rotti)

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Kissu rotikamp (4 rotti)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 22. juuli 2007, 15:05

Kuna see eelmine teema oli väga segane siis otsustasin teha uue teema oma rotikute kohta nii nende, kes juba vikerkaare taga persitsevad kui nende, kes mind siin praegu igapäevaselt naerutavad ja kiusavad. :hihi:

Vabandan, et see teema on täis pilte, samas tahtsin teha kogu rottide ajaloo korraga, sest kõik see on kaduma läinud nüüd.

Siin siis lühikokkuvõtte :biglove: :

Bitt - self agouti (24.05.2004 - 18.04.2006)
Bait - self black (24.05.2004 - 24.06.2006)
Herts - self dove (~07.2004 - 21.06.2006)
Port - black berkshire (~07.2004 - 06.06.2006)
Font - self blue rex (01.12.2004 - 09.10.2006)
Typo - self black (~03.2005 - 06.08.2006)
Link - albino (03.08.2005 - 16.09.2007)
Drag - black berkshire (27.05.2006 - 20.02.2008)
Drop - black berkshire (27.05.2006 - 16.10.2008)
Perl - black self dumbo fuzz-carrier (4.11.2007 - 31.10.2008)
Lynx - seal point siamese dumbo (12.06.2006 - 15.11.2008)
Dell - beige self dumbo standard (23.05.2008 - 06.08.2009)
Alt - black berkshire (03.10.2008 - 09.07.2010)
Rodent Smile CH Piksel - black self dumbo velveteen (03.05.2009 - 02.02.2011)
Tab - black berkshire (03.10.2008 - 10.05.2011)
Macintosh (e. Mac) - siamese husky dumbo (14.02.2010 - 04.04.2012)
Rodent Smile CH Wii - topaz self dumbo velveteen (03.05.2009 - 12.08.2012)
Right Shift (e. Shift) - black dumbo double-rex (14.02.2010 -12.10.2012)
CrashOverride (e. Crash) - burmese husky dumbo rex (14.02.2010 - 24.10.2012)
ASCII - amber hooded dumbo rex (27.08.2010 - 16.11.2012)
Tux-S - black hooded dumbo (01.06.2011 - 16.11.2012)
Zip - cinnamon (06.12.2011 - 14.10.2013)
Rar - agouti husky (01.12.2011 - 14.11.2013)
Script - agouti dumbo rex (02.08.2012 - 3.12.2013)
Captchas - blue (20.08.2012 - 13.06.2014)
Flash 1.0 - black dumbo (02.08.2012 - 20.10.2014)
Floppy - blue dumbo (30.03.2013 - 27.02.2015)
Ratazana´s Park Lane e. Switch - mink (16.02.2013 - 21.03.2015)
Mörön Syötti e. Foo - agouti marten (02.04.2015 - 18.05.2016)
Zaya's Red Light e. Quark - pink eyed white (29.05.2014 - 20.06.2016)
Kissu's Éowyn e. Fuzz - cinnamon double-rex (04.07.2014 - 05.09.2016)
Spieluhr e. Baz - mink marten (12.03.2015 - 29.09.2016)
Ratazana's Tanami Desert e. Qwerty - mink rex (21.12.2013 - 18.10.2016)
Kissu's Diablo - marten berkshire (15.01.2015 - 20.10.2016)
Zaya's Rose Red e. Daemon - marten (29.05.2014 - 01.2017)
Kissu's Cats e. Pop - marten berkshire (28.09.2015 - 21.03.2017)
Oop - topaz dumbo (26.12.2013 - 06.07.2017)
Kissu's Wendigo e. App - ivory (15.01.2015 - 14.07.2017)
Kissu's Mamma Mia! e. Push - agouti marten (28.09.2015 - 28.09.2017 )
Herzeleid e. Bar - marten (12.03.2015 - 28.12.2017)

***
Zaya's Tukkasotka e. Click - black variegated harley/satin dumbo (12.09.2016 - ...)
Zaya's Tukka Takussa e. Mouse - agouti variegated harley/satin dumbo (12.09.2016 - ...)
Zaya's Tearful Mafia e. On - black eyed siamese seal point rex (15.09.2016 - ...)
Zaya's Tacit Hooligan e. Off - black eyed siamese seal point (15.09.2016 - ...)


Kissu rotipidamise ajalugu:

Minu rotipidamine sai algusest kahest väga armsast rotiplikast - Bitt ja Bait. Plikad saabusid minu juurde juba enne, kui neil 4 nädalat vanust täis. Väikesed ja suhteliselt hirmunud rotikesed nägid välja nii õrnakesed, et lähevad või kohe katki. Peagi õppisin aga, et oma õrnast välimusest ning armsast olekust olenemata olid plikad parajad väänkaelad ning pätud. Samas kuidas sa oled pahane rotikese peale, kes ise veel alles hiirekesest vaevu suurem ning vaatab sulle imearmsate mustade nööpsilmadega otsa. Õekesed olid nii välimuselt kui ka iseloomult väga erinevad teineteisest.

Bitt oli äärmiselt sotsiaalne ning nautis inimestega suhtlemist üle kõige. Tal ei olnud kunagi aega ühe asjaga liiga pikalt tegeleda - places to go and people to see. ;-) Kahjuks tekkisid tal peagi pärast aastaseks saamist juba esimesed tervise probleemid. Teda hakkasid kimbutama hingamisteede probleemid ja/või allergiad. Ei tea kas tänu tema murelapse staatusele või millegile muule jääb Bitt alati minu kõige lemmikumaks rotiks minu kambast ja vaevalt, et ma teda kunagi unustada suudaks.
Puhka rahus väike Bitt (24.05.2004 - 18.04.2006)

Pilt

Pilt

Pilt

Bait oli erinevalt oma õest väga rahulik ja maiesteetlik rotipreili. Samas oli tema kahest õekesest hulljulgem, hüpates ühe inimese õlalt teisele, kui inimeste vahel üle meetri vahemaad oli ja teisi sääraseid hulljulgeid trikke tehes. Bait oli ka hiljem puuris alfa staatuse omanik. Kahjuks jäi ka tema elu suhteliselt lühikeseks, kuigi oma pesakonnast elas ta tõenäoliselt kõige kauem.
Puhka rahus väike Bait (24.05.2004 - 24.06.2006)

Pilt

Pilt

Pilt


Kui Bitt ja Bait olid saanud umbes 4 kuud vanaks, siis juhtus see lugu, kus loomakaitsjad võtsid ühe Rakvere loomakasvataja käest ära palju-palju loomi, seal hulgas palju rotte. Kuulsin, et sealsete rottide hulgas on ka üks sinise karvastikuga rotikene ning broneerisin ta enda jaoks. Liisa juurde talle järele minnes aga ei saanud ma sealt kuidagi ära tulla vaid ühe rotiga ning seega saabusin veidi hiljem koju kahe rotikesega, sest Bitil ja Baidil oli ju seltsilisi vaja.

Herts, minu tuvikarva hirvesilmne iludus oli väga leebe ja õrn rotike. Temal tekkis peagi mingit laadi ajukahjustus, mis sundis ta käima ja vaatama maailmale pea viltu. Mõnes mõttes tegi see omadus teda veelgi huvitavamaks ja armsamaks.
Puhka rahus väike Herts (~07.2004 - 21.06.2006)

Pilt

Pilt

Port aga ei suutnudki kunagi tõeliselt sotsiaalseks muutuda; küllap lapsepõlve mälestused imetillukestest puuridest, kus nad kümnekesi sees olid, ning inimestega suhtlemise puudumine jättis tema mällu oma märgi. Päris kuri ta loomulikult ei olnud, kuid samas inimestest nõnda vaimustusse ta ka ei sattunud nagu teised rotikesed. Pordil ei olnud kuni päris lõpuni ühtegi tervisehäda, kuid ühel päeval lihtsalt avastasime ta puurist lamamas surnuna, seega ei ole siiani päris kindel, mis temaga siis tegelikult juhtus.
Puhka rahus väike Port (~07.2004 - 06.06.2006)

Pildid tulevad hiljem!

Kuna ma olin alati tahtnud omale sinist reks-karvalist rotikut, siis lõpuks leidsin ma ka sellise rotipojukese ning ega siis ei olnud mind enam võimalik peatada. Tõin oma väikese sassis tüdriku koju ja panin ta koos suurematega elama. :)

Font oli pisikene, aga vilgas rotineiu. Kui sa oled puuris kõige väiksem, siis tuleb olla kiirem, targem ja armsam saavutamaks oma eesmärke ning seda kõike ta ka oli. Tema lahkus minu rotikambast kõige hiljem. Kuigi tundus, et iga puurikaaslase surmaga suri ka killukene temast ning lõpuks ei tahtnud ega jõudnud ta vastu panna haigustele jms.
Puhka rahus väike Font (01.12.2004 - 09.10.2006)

Pilt

Pilt

Pilt

Sellega veel Kissu rotikamp ei piirdunud - mida rohkem seda lõbusam. :oops: Nõnda siis juhtuski, et kui loomapoes oli järjekordselt väike rotineiu pandud ühte puuri koos oma vendadega, siis tõttasin talle appi ning tõin ta koju. Õnneks ei olnud pisike veel tiineks jäänud ja seega pääses tiinusest ning titade saamise muredest.

Typo oli meie kõige ebasotsiaalsem rott. Kahjuks ei aidanud tema puhul pidev tegutsemine ega miski, sest tema üritas kõigest hingest vältida inimesi ja nendega suhtlemist. Suhteliselt noorelt juba tekkis Typole tagajala juurde kasvaja ning see arenes nõnda kiirest, et operatsioongi ei oleks enam aidanud.
Puhka rahus väike Typo (~03.2005 - 06.08.2006)

Pilt

Pilt

Pilt

Vot selline oligi siis minu esimene rotikamp.




Minu praegune rotikamp:

Minu praegune rotikamp koosneb neljast rotikesest, kellest kolm elavad ühes puuris ja üks eraldi puuris.

Esiteks on mul kaks ulakat õekest Drag ja Drop. Mõlemad tulid Eva4 leitud roti pesakonnast. Juba minu juurde saabudes olid nad mõlemad väga sotsiaalsed (suur tänu Eva) ning suhtlesid juba teisel päevalgi meeleldi minuga. Iseloomult on nad mõlemad väga sarnased Bitile ja Baidile.

Drop on rohkem Biti moodi, armastab keksida ringi teha väikeseid pahandusi ning suhelda inimestega. Drop on ka kahest õekesest julgem ning kaisutatavam. Pärast pikemat ringi tuuseldamist tuleb ta ja poeb vahel kaissu ja tunneb ennast mõnusalt.

Drag on rohkem aga Baidi moodi. Veidi rahulikum ning mitte selline tuulepea nagu tema õekene. Tema ei kannata nunnutamist ja paitamist nõnda palju kui õekene, sest on palju muudki, millele väike rotikene peaks oma tähelepanu pöörama, ja seda ei saa ju teha, kui keegi inimene nunnutab parajasti.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kuigi ma kunagi teatasin, et ma endale küll kunagi dumbo rotti ei võta ning et dumbo kõrvadega rotid näevad natukene totud välja, siis eksisin. Muidugi oleneb väga palju rotist endast, sest osad dumbo rotid näevadgi välja kahtlased, kuid minu väike dumbo neiu on küll kaunis ja armas, võibolla ainult natukene blondiini näoga.

Lynx on natukene arglik ja hästi õrnake. Kuna tal on natukene probleeme silmanägemisega, siis peab ta alati enne kusagilt välja jooksmist kiigutama ennast edasi-tagasi ja pingsalt ümbruskonda jälgima, et kindlaks teha, kas kõik on ikka turvaline. Lynx naudib ka paitamist ning kaisus olemist isegi veidi rohkem kui Drop.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Meie rotipere viimane liige on Link. Tema tuli meie juurde elama, olles juba 1,5 aastat vana. Link on tõeline süleloom, kes eelistab igasugusele ringi jooksmisele süles istumist ja paitamise nautimist. Algselt oli plaan ta teiste rottidega kokku elama panna, kahjuks aga on mu kolmesel rotikambal siiani madinaid alfa staatuse paika panemiseks ning kuna Link hakkab juba natukene liiga vanaks jääma sellisteks asjadeks, siis ta vist jääbki üksi elama (ta sellega harjunud ka - juba pea 2,5 aastat üksi elatud).

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 29. juuli 2007, 22:27

Kaalusin täna oma rotiplikad siis ära ja tulemus oli parem kui ma oleks osanud oodata. :happy:

Drag (~14 kuud vana) - 385 grammi
Drop (~14 kuud vana) - 420 grammi
Lynx (~13 kuud vana) - 390 grammi

Selle puuri tüdrikud paistavad välimuselt täiesti normaalkaalus ja ega kaalgi vist väga hull ei ole. Samas muidugi nad kõik nüüd aastaseks said ja seega peab natukene hakkama jälgima kaalu rohkem.

Link (~24 kuud vana) - 460 grammi

Kuna Link muidu väiksemat kasvu rott siis näeb tema välja küll kõvasti ülekaaluline, seega üritame hetkel dieetilisemalt toituda. Õnneks on temaga kergem, kuna ta eraldi puuris ja seega ei tule küsimust, et kas peaks kõiki näljutama.


Tegelikult aga olen suhteliselt rahul kaalumise tulemustega, kuna ootasin pigem hullemat seisu natukene. :rat:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas petal » 30. juuli 2007, 00:07

See eelmiste rottide ühispilt on armas. Minu tipsid magavad samamoodi viimasel korrusel, kõik üksteise otsas. :)

Ilusad rotid igatahes! :biglove:
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 31. juuli 2007, 00:22

Mercar ja Sindrinahk käisid mul korra külas eelmisel nädalal ja meil oli küpsisekauss laual ning Lynx oli tirinud omale hiiglasliku kaeraküpsise laual asuvasse majja. Seega täna laual jalutades sain ma näha pilti, kus plikad jagelesid suure küpsise pärast ja jooksid sellega mööda lauda ringi. :lol:

Mõned pildid tüdrukutest (kuigi ilma küpsiseta, kuna paha Kissu võttis küpsise käest ära ja andis ainult pisikese tükikese igale tüdrukule).

Esmalt Drop:

Pilt Pilt Pilt

Drag puges peitu selle koleda välkuva aparaadi eest ja seega lohutasin teda mõne maiustusega ning ei kiusanud väga. :)

Järgmiseks Lynx:

Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt

Link:

Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Scratchy » 01. august 2007, 10:43

Link on nagu õhupall. :lol:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas nuuu » 30. august 2007, 18:35

Oi, kui ilusad su rotid on :-D Kõik on nii nunnud ja ilusad. Kohe mõnus oli seda lookest lugeda ja pilte vaadata. Peaks vist sellise tegema enda rottidest kah :wink:
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas kerluusha » 30. august 2007, 22:10

Naljakas on vaadata, kuidas viimastel piltidel on Lynxil välguga silmad punased jäänud, Linkil aga valged. :-D
Aga noh, Sinu rotikamp on ikka küll võrratu ja ma pean jälle ütlema, et ma kadestan-kadestan-kadestan! Roti-isu on mul nüüd peale selle teema lugemist kõvasti suurem! :ups:
Et neil oleks sama hea, kui meil koos nendega!
Kasutaja avatar
kerluusha
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 340
Teemad: 24
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 17. september 2007, 19:20

Mina saan jälle alustada kurbade uudiste teatamisega.

Eile suundus vikerkaare tagustele maadele Link e. Nässu.

03.08.2005 - 16.09.2007

Pilt

Juba paar päeva oli Link veidi rahulikum ja aeglasem kui tavaliselt. Samas ronis ta ikka mööda puuri ringi ning käis söömasgi korralikult ning toimetas oma igapäevaseid rotitoimetusi. Seega ei tundunud muretsemiseks põhjus olevat, kuna porfüriini ei paistnud ning kasvajaid ega muid muhke ei tundunud ka olevat. Eile õhtul aga ei tundnud ta enam söögi vastu huvi ning ei roninud mööda puuri ringi ega reageerinud minu krõbistamisele muuga kui, et liigutas pead veidi. Ja paar tundi hiljem oligi ta läinud igavestele jahimaadele. Lõpp oli vaikne ja rahulik ning tundub, et õnneks ei olnud tal valusid ega mingeid haigusi. Vähemalt oli see rahulik ja kena lõpp armsale kaisurotikesele.

Väga tühi tunne on kuidagi, puurgi seisab veel samas kohas ning toidukauss puuri põhjas. Ikka vehel kiikan sinna poole, lootes näha valget karvapalli sealt mulle kiige seest vastu vaatamas või majast piilumas. Vahel küll mõtlesin talle uue kodu otsimisest, kuid tegelikult oli see rotike ikka kõvasti südames kinni juba.

***

Ka Dragiga on viletsad lood. Juba eelmise tartlaste ürituse ajal leidsime talt tillukese kasvaja kõhualt (mis oli sinna tekkinud paari päevaga) ning enne seda oli ta juba nädalaga kaotanud poole oma kaalust umbes ning hingeldas. Kuigi rotike ise on suhteliselt õnnelik ning elab oma tavapärast rotielu ja on iga kell nõus puurist välja ronima ning mööda elamist ringi jooksma siis on ta ikkagi kohutavalt kõhn (ainult luukere) ja hingeldab jubedalt, kasvaja õnneks suuremaks pole läinud.

Kahjuks ei saa teda ka kuidagi aidata, kuna kopsud on tal ikka tõsiselt läbi (isegi nii läbi, et rohtu ei ole lihtsalt enam mõttet anda, kuna see tal pigem olemise viletsamaks teeks) ja seega ei ole ka võimalust kasvajat eemaldada. Kuni ta ise elust mõnu tunneb seni ma pole võtnud loomaarstijuurde käiku ette, et teda igavestele jahimaadele saata, kuid kardan, et ega see päevgi enam kaugel ei ole. Seni aga üritan teda kosutada pähklikreemi, kohukeste ja muu sarnase nämmaga, kuigi ta erilist huvi selle vastu üles ei näita erinevalt oma puurikaaslastest, kes hea meelega teda abistaksid nende söömisel. :sad:

***

Teised kaks plikat on aga õnnelikud ja elavad oma tavapärast rotielu ningüritavad hakkama saada võimalikult paljude erinevate ulakustega (ka Dragi eest). :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Eva4 » 17. september 2007, 21:31

Kaastunne!
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Scratchy » 17. september 2007, 21:33

Väga kahju, kaastunne! :(

Tervisi ning jõudu ja jaksu Dragile.
Pikad paid ka Dropile ja Lynxile.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Mercar » 17. september 2007, 22:13

Kaastunne :(
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 17. september 2007, 22:36

Drag sööb ikka jõle vähe küll, näkitseb siit-sealt tibakene vaid. Pean mõtlema talle kogu aeg uusi ja huvitavaid sööke välja mida ta vähemalt maitseks. Näiteks suutsin ma panna ta killukest kohukest ning killukest lapimaa juustu (küpsetatud toorjuust) sööma. Aga kogused olid siiski imepisikesed.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Eluciaelin » 17. september 2007, 22:37

Kurvad uudised, minu ja Katsi kaastunne sulle :sad:.
Eluciaelin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 53
Teemad: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Mercar » 18. september 2007, 09:18

Võid proovida Dragile nussat (mõnd muud sarnast šokolaadikreemi) anda. Pole tervislik aga vähemalt minu rotid selle järgi hullud ja energiat saab sellest korralikult. Ise annan vahel sellega Tahmaninale kibedat rohtu.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 18. september 2007, 11:08

Proovitud, sellega sama lugu nagu kõige muu nämmaga. Natukene maitstakse aga rohkem ei sööda. Teised plikad äga vägagi agaralt nõus selle ära sööma, kuigi neile väga pakkuda ei tahaks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas roberta » 18. september 2007, 12:16

Tunneme kaasa sõbrakese lahkumise pärast!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas sindrinahk » 18. september 2007, 12:44

Oh mis kurvad uudised. Kaastunne :sad: tean kuidas sa oma rotte armastad ja hoiad. Ja Dragile ka pikad paid.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Scratchy » 18. september 2007, 13:44

Kas Drag Nutriplusi ei söö? Või beebipüreesi?
Kui ta näpuvahelt või lusikalt/kausist süüa ei taha, ehk sööb süstlast (muidugi ilma nõelata..)? :umm:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 18. september 2007, 13:54

Proovitud juba kõik variandid neist aga ei taha ka need töötada väga.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas avalanche » 18. september 2007, 14:12

Kaastunne Link´i lahkumise pärast!
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Lind1100 » 18. september 2007, 15:42

Kaastunne... Nii kurb. Link näeb veel viimasel pildil kah välja nagu keegi väga pehme ja armas. :sad:

Loodame et Drag ikka elab veel mõnda aega, Tema on ju noorem veel kui minu kaks tegelast. Kurb oleks kui selle toreda rotikese elu nii lühikeseks jääks. :mellow:

Jõudu ka teistele rottidele!
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 18. september 2007, 17:04

Link elas õnnekst suhteliselt pikalt. Eesti mõistes on üle kahe aastane rott juba täitsa eakas rott.
See viimane pilt tehtud 2005 aastal, kui ta õige nooruke oli aga see iseloomustas teda nii hästi.

Drag on jah veel noorekene aga eks see ole see, kui võtad rotid päästetud roti pesakonnast. Eks ole ju teada millega riskid sellisel puhul. Rotikesel endal võib ju elutahet jaguda mitme jaoks aga tervis ei pea vastu. :(
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas tirinipi » 18. september 2007, 20:23

Sügav kaastunne! :sad:
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas riinu559 » 18. september 2007, 20:33

Sügav kaastunne Link´i kaotuse pärast :(
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Molly » 23. september 2007, 12:10

Kaastunne ka meie poolt. Ja vaprust sulle! Tean ise seda tunnet kui lähed puuri juurde ja soovid kõigest hingest, et rotikesel oleks natukenegi parem. Ka mul kleebib praegu põrand igsugustest möginatest- parimatest nämmadest, mis suudad talle välja mõelda. Kahjuks läheb see nii päästetud ja ka poest ostetud loomade puhul, et kindel ei saa olla milleski ja hetkega võib tabada tõdemus- jälle kasvaja, jälle mingi kaasasündinud viga, jälle hingamisprobleemid, jälle nägemisprobleemid... Küll oleks tore, kui jõuaksime kunagi sinnamaale, et võiksime olla kasvõi enam-vähem kindlad, et meie rotikestel pole kasasündinud hädasid ja nad elavad 3 aastat. Või püsivad enam-vähem elujõuliste ja tervetena kasvõi 2 aastat.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas paraboa » 24. september 2007, 22:35

Kaastunne sõbrakese lahkumise puhul! Dragile jõudu ja vastupidamist!
paraboa
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas nuuu » 01. november 2007, 20:39

Kaastunne minu ja minu loomapere poolt :sad: Langetagem kõik pead!
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Misty » 01. november 2007, 21:01

Kaastunne! :sad:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 10. november 2007, 18:54

Mõned pildid meie rotitüdrukutest. :)

Drop:

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Drag (sellel pildil ei paista Dragi tegelik kõhnus veel väljagi, tegelikult on ta vaid luud ja nahk... :( aga samas energiat on tal palju, oma sihtpunktide poole suundub suurte kiirete hüpetega):

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Lynx:

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!

Pilt
Pildil klikates saab suurema pildi juurde!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kissu rotikamp (3+1)

PostitusPostitas Lind1100 » 10. november 2007, 18:59

Linx esimesel pildil- "Ei taha nähaaaa" :lol:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist